Drodzy Klubowicze, Kursanci i Sympatycy Studenckiego Klubu Górskiego.
Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Was na

Wigilię SKG,

która odbędzie się w środę 16 grudnia o godz. 18:30
miejsce - sala 4420 na III piętrze na Wydziale MIM UW przy ul. S. Banacha 2 (wejście od str. ul. L. Pasteura)

Jak co roku, chcielibyśmy spotkać się w licznym gronie ludzi, których połączył Studencki Klub Górski i miłość do gór. Ta mieszanka wybuchowa zawsze zapewnia dobrą zabawę, dlatego zachęcamy Was, żeby nie wahać się ani sekundy i przybyć z uśmiechem na twarzy, żeby złożyć sobie życzenia, obejrzeć przedstawienie kursantów, zaśpiewać kolędy i spróbować przepysznego jedzenia z wigilijnego stołu.

Prosimy, żeby każdy przyniósł coś do picia i jedzenia (ciasta, sałatki, smakołyki), żeby widok, a może bardziej zapach unoszący się nad świątecznym stołem wywoływał u każdego z nas milion przyjemnych uczuć. Inwencja twórcza i własne wyroby w tym temacie jak zawsze nader mile widziane!

pobrane

www.studioritmo.pl