W nadchodzący długi weekend listopadowy zapraszam Cię do wędrowania ze mną po jesiennych szlakach Beskidu Sądeckiego, a dokładniej mówiąc, do głębszego poznania pasma Radziejowej - w obrębie którego znajduje się najwyższy szczyt tego Beskidu, czyli właśnie Radziejowa 1266 m n.p.m. :)

IMG 20160725 110904

Pasmo Radziejowej

Trasa:

Dzień 1: Tylmanowa - Przeł. Złotne - Dzwonkówka - Przeł. Przysłop - Skałka - schr. na Przehybie
Dzień 2: Radziejowa - Wielki Rogacz - Niemcowa - Kiczora - Jaworzyna - Wdżary Wyżne - schr. na Przehybie
Dzień 3: schr. na Przehybie - Moszczenica Wyżna - Stary Sącz

Trasy nie są wymagające, więc jeśli zastanawiasz się czy dasz radę - tak, dasz radę :D
Bo nie tylko o chodzenie tu chodzi i łojenie tych gotów, ale o przyjemną, górską atmosferę, której będziemy doświadczać na szlakach, jak i w schronisku. A więc, będziemy palić ognicha i gotować zupę w garze pośrodku lasu, odwiedzimy magiczną chatę pod Niemcową, a i zdarzy nam się trochę zboczyć ze szlaku i podążyć nieprzetartymi drogami ;)

A w schronisku na Przehybie nie zabraknie wieczornego gitarowania i wspólnych rozmów przy grzanym winie :)

Informacje praktyczne:

Termin: 11-13 listopada
Noclegi: w schronisku na Przehybie (w śpiworze)
Transport tam: autobusem linii Polski Bus do Krakowa, potem busem do Tylmanowej
Transport powrotny: pociąg TLK ze Starego Sącza (w Warszawie planowo na 23:00)
Koszt: 260zł - nie-studenci, 230zł - studenci; cena zawiera: transport tam/powrót, 2 noclegi w schronisku, wyżywienie, ubezpieczenie, pamiątkę rajdową.
Dodatkowe koszty: przekąski podczas rajdu, pizza przed wyjazdem

Zapisy przez formularz

Zapisanym uczestnikom prześlę proponowany jadłospis i więcej informacji o rajdzie.

W razie pytań: paulina.kocot(at)skg.uw.edu.pl

Zapraszam :)