Zapraszamy bardzo serdecznie na spotkania informacyjne, które odbędą się  5 i 12 października 2016 r. o godz. 18:30 w sali 200 w budynku ZSS UW na Kampusie Centralnym UW ul. Krakowskie Przedmieście 24 (biały budynek na prawo od bramy głównej).

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o Studenckim Klubie Górskim i podejmowanych przez jego członków i sympatyków licznych inicjatywach jak rajdy w góry, wycieczki rowerowe, imprezy tematyczne, slajdowiska górskie i podróżnicze, baza namiotowa "Madejowe Łoże" na Orawie, Sekcja wysokogórska, Biuletyn SKG, nie wahaj się - przyjdź na spotkanie informacyjne!

Jeśli jesteś zainteresowany ruszającym w październiku Kurs Przewodników Górskim, marzy Ci się czerwony polar, przewodnicka blacha i organizowanie wyjazdów dla innych, nie wahaj się - przyjdź na spotkanie informacyjne!

Jeśli chcesz poznać ludzi z pasją, radosnych i aktywnych towarzyszy górskich wędrówek i podróży małych i dużych oraz przeżyć przygodę życia i doświadczyć prawdziwych przyjaźni, nie wahaj się - przyjdź na spotkanie informacyjne!

To bardzo telegraficzny skrót tego, kim jesteśmy, dlatego by poznać nas lepiej, przyjdź na spotkanie informacyjne! Zrzeszamy osoby w każdym wieku i ze wszystkich uczelni. Zachęcamy szczególnie pierwszoroczniaków, żeby już od początku nowego etapu w życiu robili to, co lubią i z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

UWAGA!!!

Osoby zainteresowane Kursem Przewodnickim, zachęcamy do zapoznania się z informacją o Manewrach Nizinnych.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE - DO ZOBACZENIA! :)

Rumunia.JPG

Szczęśliwa drużyna na Przejściu Letnim 2015 w Rumunii (fot. E. Różańska)