Knajpa środowa

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Knajpa środowa

Post autor: Kachna »

No i potencjalna knajpa musi być czynna przynajmniej do północy. Ja jestem jednak za zostaniem w Grawitacji. Mimo wpadek z niemiłą obsługą, to w stosunku do poprzedniej knajpy i tak jest super. Jest dużo miejsca i jest w miarę blisko. Trudno będzie znaleźć coś lepszego. Ale oczywiście jak ktoś zna miejsce, które spełnia kryteria to niech pisze:)
Pozdrowienia
Kasia
Awatar użytkownika
gałka muszkatołowa
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-28, 15:39

Re: Knajpa środowa

Post autor: gałka muszkatołowa »

Halo, tu się konsultuje!
Jeszcze jakieś propozycje odnośnie miejsca środowych spotkań?

Tymczasem na jutro rezerwujemy Grawitację.

Beata
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Knajpa środowa

Post autor: jedrek_witkowski »

Hej,
a może Eufemia?
Krakowskie Przedmieście 5 (wejście od pasażu Wacława Niżyńskiego)
http://klubojadalniaeufemia.blogspot.com/

Jędrek
Awatar użytkownika
gałka muszkatołowa
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-28, 15:39

Re: Knajpa środowa

Post autor: gałka muszkatołowa »

Nie znam tego miejsca, ale na pewno warto je rozważyć. Lokaliazacja jest super :) Na stronie widzę, że mają bardzo często koncerty, czy jest na nie jakaś oddzielna sala? Tzn czy można tam spotkać się i porozmawiać bez potrzeby przekrzykiwania muzyki?
B.
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Knajpa środowa

Post autor: jedrek_witkowski »

Z tego co pamiętam, w Eufemii jest wiele sal i salek, więc wydaje mi się, że to może być dobre miejsce. Inna sprawa, że pewnie jeśli koncert wypada w środę to ograniczeniem będzie płatny wjazd do klubu.

Jędrek
Beata Ch.

Re: Knajpa środowa

Post autor: Beata Ch. »

Na pewno nie moglibyśmy zaakceptować płatnego wstępu - a mógłbyś się dokładnie dowiedzieć jak wygląda ten wstęp w przypadku koncertu? I czy w najbliższą środę coś się tam dzieje?
B.
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Knajpa środowa

Post autor: jedrek_witkowski »

jeśli w klubie jest koncert, wstęp do całego klubu jest płatny ... niestety

w najbliższą środę (22.02) nic specjalnego się nie dzieje (przynajmniej ich strona o tym nic nie mówi)

J.
Beata Ch.

Re: Knajpa środowa

Post autor: Beata Ch. »

W takim razie możemy dziś sprawdzić ten lokal. Zarezerwuję miejsce (telefon mają czynny od 12 i wtedy jeszcze tu potwierdzę).

Ja z kilkoma osobami będę w knajpie po slajdach, czyli około 21:30, ale jak rozumiem część kursantów pojawi się w Eufemii wcześniej, tak? O której będziecie?

Oczywiście zapraszam na slajdy :)

Beata
Beata Ch.

Re: Knajpa środowa

Post autor: Beata Ch. »

Zarezerwowałam dla nas miejsce, powołujcie się po prostu na Studencki Klub Górski :)
Rezerwacja jest na 21, ale można przyjść godzinę wcześniej/później, więc kursanci przybywajcie od razu po wykładzie!

Do zobaczenia w Eufemii!
Krakowskie Przedmieście 5 (wejście od pasażu Wacława Niżyńskiego, czyli jakby od tyłu ASP, najlepiej obejść je od strony Traugutta)

B.
Beata Ch.

Re: Knajpa środowa

Post autor: Beata Ch. »

Zarezerwowałam dla nas miejsce, powołujcie się po prostu na Studencki Klub Górski :)
Rezerwacja jest na 21, ale można przyjść godzinę wcześniej/później, więc kursanci przybywajcie od razu po wykładzie!

Do zobaczenia w Eufemii!
Krakowskie Przedmieście 5 (wejście od pasażu Wacława Niżyńskiego, czyli jakby od tyłu ASP, najlepiej obejść je od strony Traugutta)

B.
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Knajpa środowa

Post autor: Gosia Grabowska »

W pobliżu (podziemia zachęty) jest też Obiekt Znaleziony http://obiektznaleziony.blogspot.com/. Ale przyznam się, że nie wiem, co się tam teraz dzieje, bo w googlu na drugiej pozycji, po wpisaniu "obiekt znaleziony" jest, że klub ten się zamyka. Więc pewnie potrzebny byłby zwiad. Pamiętam tylko, że jest tam dość dużo miejsca.
Awatar użytkownika
gałka muszkatołowa
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-28, 15:39

Re: Knajpa środowa

Post autor: gałka muszkatołowa »

Byliśmy w Eufemii - miejsce super, ceny rozsądne i fajny wybór piw, ale niestety często organizują koncerty (np. w 3 kolejne środy coś się u nich dzieje).
Skoro Obiekt Znaleziony ma się zamykać to ja proponuję coś, co się własnie otwiera :)

Znalazłam fajny lokal, nazywa się Piaskownica (ul. Lipowa 7a), dopiero zaczynają, ale jest na czym siedzieć i już mają wyposażoną lodówkę :) Ceny piw zaczynają się od 8 zł za 0,5 zł, jest też co zjeść (kanapki, tarty itp). I lokal jest otwarty do ostatniego klienta!
I nie mają żadnych imprez więc moglibyśmy tam przychodzić co tydzień, jeśli by nam się spodobało. To co, sprawdzamy w środę?

Beata
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: Knajpa środowa

Post autor: Maćko Wećko »

Jestem za!
Awatar użytkownika
gałka muszkatołowa
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-28, 15:39

Re: Knajpa środowa

Post autor: gałka muszkatołowa »

Dzięki Maciek za głos w dyskusji :)

Zrobiłam rezerwację na SKG.
Piaskownica, ul. Lipowa 7a (100 m za Grawitacją w stronę BUWu)
Od godz. 20:00.

Do jutra!
B.
Awatar użytkownika
gałka muszkatołowa
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-28, 15:39

Re: Knajpa środowa

Post autor: gałka muszkatołowa »

No cóż, posprawdzaliśmy ostatnio inne miejsca, w Eufemii było super, ale dziś i w kolejną środę jest tam koncert, w Piaskownicy z kolei było nieco ciasno, a drugie piętro (tzn piwnicę) maja otwierać jakoś w kwietniu.
Wracamy więc do Grawitacji - zrobiłam rezerwację na dziś na 21:30, ale jeśli przyjdziecie już po kursowym wykładzie to też będzie można już tam usiąść. Mamy zarezerwowane miejsca na dole.

Do zobaczenia!
Beata
ODPOWIEDZ