legitymacje klubowe

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

legitymacje klubowe

Post autor: Paveł »

Witam!

Członkowie SKG którzy nie mają jeszcze legitymacji a chcieliby takową posiadać mogą przesłać na mój adres (lub dostarczyć mi ręcznie):

1.imię i nazwisko;
2. datę urodzenia
3. fotografię legitymacyjną;
4. zeskanowany podpis (ewentualnie może być i bez tego).

dane nadsyłajcie do 10 kwietnia br
Awatar użytkownika
Maciej Jaśkowski
Posty: 47
Rejestracja: 2007-04-01, 22:12
Lokalizacja: Wierzbno

Re: legitymacje klubowe

Post autor: Maciej Jaśkowski »

Jak bardzo legitymacyjne ma być to zdjęcie?

Kiedy jest szansa na otrzymanie legitymacji? (jest mi potrzebna do zakupów Sherpie...)
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: legitymacje klubowe

Post autor: Paveł »

Wydawanie legitymacji jest skomplikowanie prostą procedurą, która w skrajnych przypadkach osiąga nwet 1,5 roku. Myślę że są szanse na przyspieszenie (trzeba dać kilku osobom w łapę), to i poniżej 2 miesięcy można zejść :))

A tak na serio to nieopłaca się wystawiać pojedyńczych legitymacji stąd zmasowana (j.w.) akcja była przeprowadzona, aktualnie partia jest w druku (już ponad miesiąc), następna akcja będzie przeoprowadzona jak zgłosi się "wartość krytyczna", skoro się zgłaszasz tzn że są już dwie osoby. Dane można przesyłać do mnie permanentnie, wtedy prawdopodobieństwo wystawienia legitymacji rośnie. Warto, bo w różnych sklepach sprzętowych, jak wieść gminna niesie, skończy się wkrótce zniżkowanie na hasło i bez legitki będzie można obejść się smakiem.

A póki nie ma legitymacji- zawsze możemy wystawić zaświadczenie na czas określony.
Awatar użytkownika
Maciej Jaśkowski
Posty: 47
Rejestracja: 2007-04-01, 22:12
Lokalizacja: Wierzbno

Re: legitymacje klubowe

Post autor: Maciej Jaśkowski »

Pan Prezes raczy wystawić takie zaświadczenie na moje nazwisko 8-) Odbiorę w środę.
ODPOWIEDZ