Przejście zimowe 2015

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Marta_Sikora
Posty: 64
Rejestracja: 2014-10-30, 12:56

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Marta_Sikora »

W takim razie kwota za jedzenie za osobę to ok 110zł.
Ostatnio zmieniony 2015-02-03, 09:31 przez Marta_Sikora, łącznie zmieniany 1 raz.
Jolaa

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Jolaa »

Wybaczcie ale z powodu nieobecności w W-wie nie miałam możliwości śledzenia ostatnio forum.

Bilety na powrotny pociąg zakupiłam już w piątek dla wszystkich żeby nie stracić możliwości skorzystana z e zniżki 30 %.
Nie udało mi się znaleźć również tańszego busa, trochę przyznaję z braku czasu. Opcja na dziś przy 13 osobach, które naliczyłam że wracają , to ok 23 zł /os
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Paveł »

Szkoda, że nie śledziliście forum, mocno utrudnia to przygotowania i prowadzi do konkretnych, błędnych decyzji, za które płacimy wszyscy. Jeżeli finansowo jest wam wszystko jedno - to poproszę się zrzucić dla mnie na bilet 1 klasy, a co :-) . skoro wszystko jedno ...

Bus powrotny jest absurdalnie drogi i nie do zaakceptowania.
- proszę porównać ofertę, jaką załatwiła Kasia na przejazd do Komańczy. Dysproporcja jest rażąca. Czy są jakieś tego konkretne przyczyny ? Czy coś uzasadania tak znacznie wyższą stawkę w rejonie Krosna ? ja osobiście nie widzę powodów;
- w zeszłym roku jechałem taksówką z Gorlic do Regietowa - odległość podobna, koszt: 100zł. Jeżeli koszt TAXI na osobę jest porównywalny z kosztem busa, to z ofertą busa jest coś fundamentalnie nie tak.
Jolaa

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Jolaa »

Busy TAM swoje siedziby mają bardziej od wschodniej strony i opcja żeby jechać nimi w drogę powrotną jest dla nas nieopłacalna . Dojazd do Zawadki dla tego busiarza to ok 60 km. być może stąd też wynika pewna różnica cen.
Busiarze do których dzwonię w okolicach Krosna trzymają się podobnej stawki.

Jeżeli ktoś zna tańszy transport bardzo proszę o namiary bądź skontaktowanie się. Paweł , może taksówka , którą jechałeś do Regietowa ma też większe samochody
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Paveł »

A odnośnie jutrzejszego spotkania - zapraszamy przed wykładem, o godz. 17h50.
KasiaT
Posty: 13
Rejestracja: 2014-11-11, 17:34

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: KasiaT »

Kochani,

niestety jestem kolejną osobą, która musi zrezygnować z wyjazdu na zimówkę.
Sprawę biletów na pociąg i kontaktu z kierowcą busa już przekazałam.
Pozostawiam bez opieki temat gawędy - Operacja Dukielsko-Preszowska oraz miejscowość do zwiedzania - Zyndranowa i skansen łemkowski. Do skansenu trzeba zadzwonić przed zwiedzaniem, bo może tam nikogo nie być (przy czym na pewno zamknięty jest w poniedziałki). Numer telefonu: 13 433 07 12, po samym skansenie oprowadzi nas pani Gocz, ewentualnie gdyby nie było jej lub jej męża, który może otworzyć skansen, to po uprzednim dogadaniu się klucz może zostać u kogoś innego.

Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić, udanego wyjazdu!
Gecow Piotr
Posty: 15
Rejestracja: 2014-11-24, 19:54

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Gecow Piotr »

Informuję, że wszelkie następne osoby ponoszą 100% kosztów wpłaconej zaliczki.
Obecne koszta, które muszą ponieść osoby, które odpadły to transporty.

Proszę się z tym liczyć.
joannabronka
Posty: 15
Rejestracja: 2014-11-01, 23:48

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: joannabronka »

KAŻDY KUPUJE:
1,5l wody
3 czekolady
400g kabanosów
400g bakalii
400g orzechów
2 zupki chińskie (dowolne)

+pamiętajcie o kanapkach na drogę, kanapkach na śniadanie i pełnych termosach herbatki ;)
Zuzala

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Zuzala »

Hej,

Poszukuję dwóch ochotników z których każdy przygarnie po jednym garze. Niestety jak dziś sprawdzałam to okazało się że mój plecak jest trochę za wąski żeby upchnąć w nim gar.

Po dzisiejszych burzliwych dyskusjach ustaliliśmy , żę namioty biorą:
Paweł - 4 osobowy
Venky- 2 osobowy
Piotrek i Marcin - 3 osobowy
Ja- 3 osobowy

Na dworcu jeszcze parę osób będzie miało przyjemność otrzymania prezentu w postaci koszulek odblaskowych,toreb na wodę lub innego ciekawego przedmiotu.

Do zobaczenia w piątek,
Zuza
joannabronka
Posty: 15
Rejestracja: 2014-11-01, 23:48

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: joannabronka »

Dodałyśmy do arkusza z jadłospisem dwie nowe zakładki: Listę tego kto co nosi od Warszawy i to co nosimy od sklepu :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1446000513
Jolaa

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Jolaa »

powrót

14.02 godz 17.00 wyruszamy busem spod Cerkwi w Zawadce Rymanowskiej
z Krosna pociąg rusza o 19.08 o 05.10 15.02 jesteśmy w Warszawie


Jola
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: jedrek_witkowski »

Przed chwilą napisała do mnie smsa Martyna Stankiewicz z informacją, że nie jedzie z nami.
Jeśli to jakoś wpływa na liczbę namiotów lub (choć część jadłospisu) to uwzględnijcie to proszę.

Martyna wykona swoje zadania przygotowawcze (zostało ubezpieczenie) i przekaże jednej osobie.

Pozdrawiam,
Jędrek
joannabronka
Posty: 15
Rejestracja: 2014-11-01, 23:48

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: joannabronka »

Szukamy ochotnika do policzenia na nowo jadłospisu i podzielenie jedzenia ;)
Martyna

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Martyna »

Tak jak Jędrek napisał wyżej, niestety będę kolejna osoba, która znienawidzicie :)
Z powodu grypy jestem zmuszona zrezygnować z wyjazdu.
I teraz moja gorąca prośba do was, potrzebuje dwóch osób, które przygarna apteczki. Liczę na szybki odzew, inaczej sama będę wreczac 'prezenty' :)
Marta_Sikora
Posty: 64
Rejestracja: 2014-10-30, 12:56

Re: Przejście zimowe 2015

Post autor: Marta_Sikora »

Zakupy zrobione wczoraj.
Co się da zostawimy, co się nie da przybędzie nam w plecakach...
ODPOWIEDZ