2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Mateusz Cz
Posty: 7
Rejestracja: 2015-11-02, 20:57

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Mateusz Cz »

Jeszcze jedno - proszę wszystkich przyszłych posiadaczy nie-studenckich biletów (Konrad, Paweł M, Paweł N, Agnieszka, Marta, Anna, Paulina K. - chyba nikogo nie pominąłem?) o sprawne przesłanie mi numeru dokumentu ze zdjęciem - trzeba go, razem z imieniem i nazwiskiem, wpisać na bilecie weekendowym.
Co prawda, zamierzam kupić bilety w kasie, a w takim przypadku można na spokojnie samemu wpisać potem te dane; gdyby jednak z jakiejś przyczyny okazało się to niemożliwe i musiałbym kupować przez internet, to konieczne jest wypełnienie tych danych już w momencie kupowania! Zresztą, nawet przy pierwszym wariancie lepiej, jeśli wypełnię bilety przed podróżą, co oszczędzi zamieszania i wypisywania ich na dworcu czy też od razu po wejściu do pociągu ;)
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Paveł »

Dziękuję wszystkim za obecność na wczorajszym spotkaniu i wkład w przygotowanie wyjazdu.
reasumując - w skład naszej grupy wchodzą:
1. BALCERSKI Konrad
2. CZAJKA Mateusz
3. NOWAK Małgorzata
4. NOWAKOWSKI Paweł
5. PINDARA Agnieszka
6. PLOCH Paulina
7. POTOCZNY Bartosz
8. PUCHALSKI Andrzej
9. RUTKOWSKA Marta
10. SOBCZYŃSKI Daniel
11. ZIELIŃSKA Anna
12. DEWISZEK Ola
a także:
13. KOCOT Paulina
14. MARCINIAK Paweł

1) wg tej listy można zbierać dane do ubezpieczenia. Proszę o wykupienie ubezpieczenia jak najpóźniej jest to możliwe (np. czwartek, 12.11 oraz rozliczenie ubezpieczenia z kierownictwem kursu)

2) proszę o zebranie kasy na pociąg oraz sprawne kupienie biletów wraz z miejscówkami + jasny komunikat jak jedziemy i gdzie i kiedy się spotykamy

3) gdy bilety są już kupione i mamy pewność że wszyscy jadą - proszę o szczegółowe rozpisanie menu, czyli co kto ma wziąć, żebyśmy jako grupa mieli wszystko, co chcemy mieć na wyjeździe.

4) odnośnie busa - proszę o koordynowanie przejazdu z grupą prowadzoną przez Michała Bekeya, ustalenie z kierowcą trasy oraz ceny.

5) proszę o jasny komunikat dotyczący namiotów i termosów (kto ma wziąć) oraz zadbanie, byśmy mieli do dyspozycji dwa kociołki z pokrywkami

6) proszę także o dopilnowanie, byśmy jako grupa mieli ze sobą w pełni wyposażoną apteczkę pierwszej pomocy.

W kwestii map - propozycja wspólnego zakupu to zacna inicjatywa - zaproponowana mapa jest dobra jakościowo a cena przystępna. Proszę tylko tak wszystko zorganizować, żebyście mieli czas przyjrzeć się mapie i Beskidowi Wyspowemu jeszcze przed wyjazdem na kursówkę (dot. zwłaszcza przyswojenia sobie podstaw topografii B. Wyspowego)
Dodatkowo przyda się także mapa Gorców, więc także proszę ją wziąć.
agnpin

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: agnpin »

Dziś będę je zamawiała, jak tylko dojdą pójdą do laminowania i potem możemy się umówić że będą do wydania w jakimś jednym punkcie w Warszawie, Gorców mapę tez mogę zamówić jeśli chcecie - myślę ze z tą panią się dogadam tylko proszę o wpisanie nazwy "Gorce" w tabelkę osób które na nią reflektują do godziny 17 dnia dzisiejszego (wiem ze to mało czasu ale nie wiedziałam ze Gorce wchodzą też w grę :) )

Pozdrawiam,
Aga
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Martarr »

A ja Ciebie Mateusz też poproszę o info na mail marta.rutkowska17@gmail.com lub tutaj, lub przez fb, ile osób jedzie, bo na razie wychodzi nagle 27 (razem z grupą Michała), a z gościem umawiałam się na busa na 25 osób, więc nie chcę do niego dzwonić i rozmawiać o dupce, tylko podać konkrety :) tym bardziej, że większy bus, może oznaczać większą cenę.
Dzięki!
Mateusz Cz
Posty: 7
Rejestracja: 2015-11-02, 20:57

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Mateusz Cz »

Stan wpłat za pociąg to na chwilę obecną 10/14 – wciąż czekam na kasiorkę (lub jakikolwiek znak życia ;) ) od: Małgorzaty, Oli, Bartka i Andrzeja. Nie wszyscy jeszcze „nie-studenci” dostarczyli też numerów dokumentów.

PLAN PODRÓŻY (będzie on uzupełniony, jak Marta i Aga skoordynują ostatecznie busa ;) )
Nasz piątkowy pociąg to TLK „Mazury”, jadący z Olsztyna. Proponuję zebrać się i wsiąść na Wschodnim – o miejscówki oczywiście nie musimy się bać, ale wygodniej będzie pewnie wtarabanić się nam z plecakami tam, niż w tłumie na Centralnym.

!! ZBIORKA !!
CZAS: piątek 13.11, godzina 18:20
MIEJSCE: Warszawa Wschodnia, główny hall, koło dobrze widocznej bordowej budy Costa Coffee

Telefon do mnie jakby co: 600 600 640

Pociąg przyjeżdża o 18:52, zaś rusza z Warszawy Wschodniej o 19:00. Planowy czas podróży to 3 godziny 11 minut, czyli lądujemy w Krakowie o 22:11. Stamtąd zabierze nas lokalny busiarz.

Niedzielny powrót też rozpocznie się od busiarza, zaś potem o 20:06 wsiadamy w Krakowie do TLK „Łukasiewicz” (startującego z Krakowa). Planowy czas przybycia do Warszawy – 23:10.

Plan ten będzie uzupełniony o info busowe, jak również niewątpliwie przypominany bliżej wyjazdu. ;)
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Paveł »

Do kiedy najpóźniej trzeba kupić bilety, żeby załapać się na niższą cenę ?
Jeżeli grozi nam utrata korzystniejszej ceny przez brak kontaktu ze strony kilku osób (brak wpłaty może mieć wiele powodów, ale brak kontaktu jest niewybaczalny) to proszę o kupno biletów dla tych osób, które wpłaciły pieniążki na bilet.
Mateusz Cz
Posty: 7
Rejestracja: 2015-11-02, 20:57

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Mateusz Cz »

Od jutra studenckie pójdą o 10 % (czyli ok. 6 zł łącznie o obie strony) w górę, normalne się nie zmieniają. Mam już kontakt od 11/14, do pozostałej trójki próbuję jeszcze dotrzeć mailowo i fejsbukowo.
Dziś wczesnym wieczorem kupię bilety.

EDIT: Mam już komplet ostatecznych potwierdzeń od wszystkich
Mateusz Cz
Posty: 7
Rejestracja: 2015-11-02, 20:57

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Mateusz Cz »

BILETY ZOSTAŁY KUPIONE
Dla wszystkich 14 osób.

W piątek mamy: wagon 11, po siedem miejsc w dwóch sąsiednich przedziałach (71-76, 78, 81-85, 87-88). W niedzielę - wagon 11, jeden pełen przedział (81-88) i sześć w sąsiednim (71-73, 75, 76, 78)

Pozdrawiam :)
Czaki
Posty: 88
Rejestracja: 2012-10-10, 21:52

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Czaki »

Chciałbym przypomnieć, że pewność uzyskania pełnej refundacji za ubezpieczenie zależy od wcześniejszego uzyskania potwierdzenia z KK, że cena jest ok.
KonradB
Posty: 3
Rejestracja: 2015-11-09, 10:17

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: KonradB »

Uprzejmie proszę o przesłanie na maila konrad.balcerski@wp.pl danych osobowych potrzebnych do ubezpieczenia tj. imienia z nazwiskiem oraz numerem PESEL. Proszę o potraktowanie sprawy jako pilnej. Z góry dzięki :)
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Paveł »

Jak tam stoimy z jadłospisem ?
Bilety mamy już od piątku kupione, wiadomo więc dokładnie kto jedzie.
Proszę o rozpisanie dokładnie co każdy z uczestników ma wziąć, żebyśmy mogli zrealizować zaplanowany jadłospis. Przy podziale proszę uwzględniać:
- poręczność produktów (np. 1 puszka kukurydzy o masie netto ok 300g - czyli taka najczęściej spotykana, a nie 475 g kukurydzy albo jakaś inna wartość, której ze świecą szukać po sklepach)
- zrównoważona masa produktów (każdy nosi mniej więcej tyle samo, przy czym osoby, które wyzbywają się produktów wcześniej mogą nosić ciut więcej)
- zrównoważona cena produktów (jeżeli trudno dochować tego parametru - można to na wyjeździe rozliczyć)

W czasie wyjazdu musi być jasne ile czego mamy i co kto ma, tak więc warto taką listę "co kto bierze" oraz "co w ogóle mamy: wziąć na wyjazd i na bieżąco aktualizować.
Ania_Zethc

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Ania_Zethc »

Razem z Pauliną byłyśmy na ostatniej kursówce, więc dopiero dzisiaj wieczorem możemy wrócić do tematu jadłospisu.
Jedras
Posty: 65
Rejestracja: 2015-11-02, 23:37

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Jedras »

Co się dzieje z namiotami ? Daniel, czy możesz określić ile namiotów do teraz mamy ? JA zostałem wyznaczony do załatwienia namiotów od strony grupy Michała i chcałbym dowiedzieć się na czym stoimy.
KonradB
Posty: 3
Rejestracja: 2015-11-09, 10:17

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: KonradB »

Ponawiam prośbę o pilne przekazanie danych do ubezpieczenia!!!
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, Beskid Wyspowy

Post autor: Paveł »

Witam,

Jutro święto narodowe i początek długiego weekendu. Niektórzy mogą być nieosiągalni w tym czasie, mogą nie być zdolni do biegania po sklepach i kompletowania zakupów itp.
Proszę, aby do dzisiejszego popołudnia zostały ostatecznie wyjaśnione wszelkie kwestie organizacyjne, zwłaszcza:
- informacja co kto bierze do jedzenia.
- informacja kto bierze namiot, termos.

pozdrawiam,
PM>
ODPOWIEDZ