3. kursówka 21-22 listopada

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Dominika

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Dominika »

hej!
Ja biorę temat Zagospodarowanie turystyczne BN.
pozdrawiam,
Dominika
ZosiaS

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: ZosiaS »

Cześć,

Mam serdeczną prośbę aby nie wyjeżdżać na kursówkę 20.11 przed godziną 22. Mam w tym czasie kurs zawodowy i ewentualny wcześniejszy wyjazd stawi pod znakiem zapytania moje uczestnictwo.
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Michał »

Przypominam, że do dzisiaj miałem otrzymać propozycje dojazdu i powrotu (pozostały jeszcze 3 h, ale brak jakichkolwiek sygnałów nie napawa mnie optymizmem). Proszę o informacje od zainteresowanych!
Ponadto jeszcze nie wszyscy wybrali tematy, a czasu na naukę będzie coraz mniej.

Z pierwotnej listy wycofali się Jakub D., Ania K. i Ola. Dołączy do nas Ania Zielińska.
Poza tym pojedzie z nami Marek Paleski, ale nie w charakterze kursanta.

Proszę uaktywnić się też w kwestii sprzętu wspólnego (może warto zrobić wywiad namiotowy) i indywidualnego.

Pozdrawiam
M.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: ZosiaS »

Hej,

Garnki i apteczkę odbirzemy po powrocie drugiej kursówki, najprawdopodobniej po spotkaniu 18.11.
Proszę osoby chętne do niesienia garnków o zgłaszanie się.

Według ostatniej listy potrzebujemy namiotów w których pomiesci się 13 osób ( wliczajac Michala S, Marka P )
Prosze o informację kto ma własny namiot, ewentualnie ma własny i może załatwić dodatkowy.

Pozdrawiam
Zosia
Kuba
Posty: 8
Rejestracja: 2015-11-01, 21:03

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Kuba »

Ja wezme namiot 2 osobowy
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Ania_Zeth »

Hej, ja wezmę temat: 7. Osadnictwo w BN i prawa osadnicze.
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Michał »

Mnie i Marka możecie w kwestii namiotów nie uwzględniać.

Pozdrawiam
M.

PS
Przeczytajcie wysłanego przed chwilą mejla (jak do kogoś nie dotarł to niech napisze).
Jędrek
Posty: 2
Rejestracja: 2015-11-12, 11:55

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Jędrek »

Cześć,

przepraszam, że tak długo nie odpowiadałem. Niestety, muszę się wycofać z wyjazdu.

Jeśli chodzi o powrót, to najsensowniejszy (i najtańszy) wydaje się transport autobusami: o 19:30 z Gorlic do Tarnowa (9zł studencki) i z Tarnowa do Warszawy (31zł studencki; 1:15 zapasu na przesiadkę), na Zachodniej jest o 4:20.
Słabym punktem jest dojazd do samych Gorlic, nie udało mi się nic sensownego namierzyć przez internet; na pewno busy jeżdżą z Małastowa (~10km), ale nie w niedzielę wieczorem (przynajmniej te, które znalazłem).
Mimo wszystko wydaje mi się, że przy ponad 10 osobach może wciąż bardziej się opłacać umówić się z kierowcą indywidualnie, bo reszta planu jest dość korzystna.

Alternatywą może być dostanie się do Jasła (ostatni bus z Nowego Żmigrodu, który znalazłem, jedzie o 15:40...) i TLKą o 19:50 do Warszawy.

Pozdrawiam,
Jędrek
Jędrek
Posty: 2
Rejestracja: 2015-11-12, 11:55

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Jędrek »

PS. Z Jasła jest też jeszcze autobus o północy (50zł studencki).
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Michał »

Ok, dziękuję Jędrek za info.

Ponieważ obie osoby odpowiedzialne za powrót się wycofały z wyjazdu potrzebujemy nowych osób chętnych do tego zadania.
W tej sytuacji proszę o zajęcie się tematem "powrotu" Karolinę G. i Michała W. Zajmijcie się proszę tą sprawą jak najszybciej, oczywiście w miarę waszych możliwości.

Dziękuję i pozdrawiam
M.
kgkarolina
Posty: 20
Rejestracja: 2015-11-01, 21:12

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: kgkarolina »

Zgodnie z powyższym, w najbliższym czasie zaproponuję jakiś powrót.

Zanim jednak to się stanie, prośba abyście deklarowali jaki bilet należałoby Wam zakupić (normalny czy ulgowy, przy czym ulgowy przysługuje zwykle studentom do 26 roku życia oraz doktorantom do 35.).

Wpisujcie się proszę do poniższego Excela:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Będę wdzięczna za szybką reakcję ;-)

Pozdr,
Karolina

P.S. Jeśli kogoś pominęłam na liście, prośba abyście się dopisali.
kgkarolina
Posty: 20
Rejestracja: 2015-11-01, 21:12

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: kgkarolina »

na chwilę obecną (a jak widać, jest dość późno) próbowałam dopasować nam dojazd z Bartnego do Gorlic dla dalszej podroży, którą zaproponował Jędrek, czyli:

Jeśli chodzi o powrót, to najsensowniejszy (i najtańszy) wydaje się transport autobusami: o 19:30 z Gorlic do Tarnowa (9zł studencki) i z Tarnowa do Warszawy (31zł studencki; 1:15 zapasu na przesiadkę), na Zachodniej jest o 4:20.

Niestety, trudno znaleźć jakiegokolwiek przewoźnika, który by się zgodził na trasę Bartne-Gorlice w niedzielę wieczorem.

Udało mi się jednak dogadać z przewoźnikiem z Tarnowa, który by nas zawiózł bezpośrednio na dworzec już do Tarnowa (pomijam przejazd z Gorlic do Tarnowa rejsowym autobusem).

Wówczas koszt to:
bus - trasa Bartne-Tarnów = ok 38zł/os
autobus - trasa: Tarnów-Warszawa = 39zł/os (b. normalny)

Co sądzicie?
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Ania_Zeth »

Mam prośbę. Jadę na 2 kursówkę, więc gdyby były potrzebne jakieś deklaracje, dane lub wpłaty to weźcie to pod uwagę, jeśli nie będzie ze mną kontaktu do poniedziałku rano :)
Dominika

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Dominika »

hej,
Odnośnie namiotu, to mogę wziąć 2-osobowy.
pozdrawiam
Dominika
kgkarolina
Posty: 20
Rejestracja: 2015-11-01, 21:12

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: kgkarolina »

A czy już wiemy jak wygląda piątkowy transport do miejscowości Owczary?

Gdybyśmy decydowali się w piątek na dojazd autobusem firmy Polonus do Tarnowa (a dalej już wg preferencji organizatora do miejscowości Owczary), wówczas niedzielny powrót z Tarnowa do Warszawy byłby 30 procent tańszy! :-)

Wtedy koszt z zaproponowanym wcześniej busem wyglądałby następująco:
bus - trasa Bartne-Tarnów = ok 38zł/os
autobus - trasa: Tarnów-Warszawa = 27,3zł/os (b. normalny)

Co prezentuje się o wiele lepiej :-)

Jest tylko 20 miejsc w autobusie na powrót do Warszawy, więc musimy zrobić rezerwację jak najszybciej (rezerwacji dokonuje się przez Internet i od razu trzeba zapłacić za bilet, więc dochodzi jeszcze aspekt zbierania pieniędzy od Was).
ODPOWIEDZ