Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: m.w. »

-Jędrku-fajnie że udało się z przyprawami - zawsze warto zużyć to co zostało po poprzednim wyjeździe/wyjazdach bo często się marnuje; postaraj się na miejscu przekazać część z jedzenia od Pauliny innym osobom bo ma zdecydowanie ciężej

-Danielu-czekamy jeszcze na prognozy pogody dla naszego regionu

-Michale- gdzie i o której się spotykamy? bo nigdzie nie ma informacji o zbiórce

Do zobaczenia wkrótce
M
No pain no gain wiec...napieramy...
Mikhael
Posty: 47
Rejestracja: 2015-11-05, 01:47

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: Mikhael »

Pora na kolejną porcję informacji o dojeździe.
Zbiórka o godz. 15:30 (45 minut przed odjazdem pociągu) na dworcu Centralnym w hali głównej pod tablicami z odjazdami i przyjazdami (koło kantoru).
Jeśli chodzi o dojazd z Krakowa do Mszany Dolnej to nastąpiło lekkie przeorganizowanie. Jedziemy autobusem firmy Szwagropol do Lubnia, a tam będzie czekał na nas busiarz, który zawiezie nas do Mszany Dolnej.
Bilety z Krakowa do Lubnia mamy kupione na godzinę 21:20, ale jeśli pociąg przyjedzie punktualnie (czyli o godz. 20:27), to możemy spróbować się wbić na wcześniejszy autobus Szwagropolu o godz. 20:40.
Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to za bilet z Krakowa do Lubnia wyszło 8zł od osoby (nie było ulg studenckich), a busiarz, który zawiezie nas do Mszany weźmie 70zł (6,36 od osoby). Razem wychodzi 14,36zł. Proszę o przelewy. Ewentualnie możecie przynieść jutro gotówkę.
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro.
Michał
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: wex »

Świetnie.

* Michał - będziesz naszym pierwszym prowadzącym. Dowieź nas proszę bezpiecznie do Mszany Dolnej.
* Ja się spóźnię na zbiórkę (będę po 16). Będę Was łapał już na peronie.
* Dopłatę przelałem. Dzięki.
Daniel S.

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: Daniel S. »

PROGNOZA POGODY:

Prognozę pogody wrzucam teraz, gdy jest ona prognozą 84 h (wysokie prawdopodobieństwo).

Według accuweather.com oraz meteo.pl dla stacji Mszana Dolna pogoda w weekend zapowiada się następująco:
W nocy z piątku na sobotę temperatura spadnie nawet do 0 stopni, niebo będzie zachmurzone, ale nie powinno padać. W sobotę okresowe zachmurzenia i słońce, zaś temperatura dojdzie do 13 stopni. W nocy z soboty na niedzielę prawdopodobnie wystąpią już opady, gdyż niedzielną pogodę charakteryzować będzie duże zachmurzenie i 8 stopni. Na pocieszenie dodam, iż opady będą pochodzić z piętra chmur niskich (przejście frontu ciepłego, ciśnienie będzie spadać, wiatr słaby, dopiero w niedzielę powinniśmy go odczuć).

Dla bardziej wnikliwych, link do meteogramu:
http://www.meteo.pl/php/meteorogram_id_ ... =2n&id=535

Do zobaczenia jutro!
Paulina P

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: Paulina P »

[Jadłospis - podział zakupów]

Kupiłam swoją część przydziału - napoje roślinne do śniadań(zamiast mlecznych kaszek) - 2x400g napoju owsianego i 2x350g napoju ryżowego - w sumie 45zł (tak jak pisałam w komentarzu przy jadłospisie - ok 10zł za 400g - cena jak za krowie mleko w proszku).

Ponieważ w przeważającej mierze sama zaopatrzam się w jedzenie na kursówkę chciałabym Was prosić o podział w poniesionych kosztach. Jako, że jadłospis został nieco zmieniony, tak bym mogła jeść posiłki razem w Wami, jestem jak najbardziej skłonna ponieść 1/3 ceny produktów, które kupiłam, jednak chciałabym Was prosić o dołożenie pozostałych 2/3 - 3zł/osoba.

Dajcie proszę znać, czy nie macie nic przeciwko.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: ZosiaS »

zmiana miejsca na pizze http://www.papryczki5.pl/
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: ZosiaS »

Pewnie jak zwykle coś przeoczyłam ale nie mogę znaleźć podziału na sprzęt wspólny tzn kto bierze gary itp.
Pytam bo nie chcę jechać na kursówkę z perspektywą, że czegoś nie dopełniłam

Pozdrawiam

Zosia
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: m.w. »

-Zosiu nie martw się sprzętem wspólnym zarządza Stefi - pewnie ktoś wygra noszenie gara na dworcu;)
Zgłaszam tutaj że wczoraj została mi przekazana kursowa składana piła do drewna i wezmę ją ze sobą
Do zobaczenia wkrótce
M
No pain no gain wiec...napieramy...
Stefi
Posty: 49
Rejestracja: 2011-10-26, 21:45

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: Stefi »

Sprzęt wspólny jest skompletowany.
Mamy dwa gary, jeden przywiozę ja, jeden Jędrek - i jakoś je podzielimy do noszenia. Jest także apteczka. Jest też piła, wzięłam z pancernej szafy, najwyżej będziemy mieli dwie piły.

Przypominam o termosach. Termosy biorą osoby zaznaczone w arkuszu google. Namioty - to samo.
Ania_Zethc

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: Ania_Zethc »

Hej, nabyłam drogą kupna termos. Czy mam go wziąć?
Jedras
Posty: 65
Rejestracja: 2015-11-02, 23:37

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: Jedras »

ja mam gar, ale niestety nie mam pokrywki .
Stefi
Posty: 49
Rejestracja: 2011-10-26, 21:45

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: Stefi »

Ania - możesz wziąć termos. Jędrek - trudno, będziemy używać jednej pokrywki na dwa gary ;)
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: ZosiaS »

Hej
Jeszcze raz zmiana pizzerii

http://mammamia.net.pl/pl/tresci/65,kontakt.html ci zrobią wegańską pizze
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: wex »

Moi drodzy,

niestety nie wyszedłem jeszcze z przeziębienia i jednak nie pojadę z Wami. Na szczęście nie zmienia to kursówkowych planów - duże podziękowania dla Michała Wangrata który zgodził się wziąć na siebie dużo większą rolę i mnie zastąpić. Życzę Wam dobrej pogody i wielu kształcących buraków :).

Wpadnę jeszcze na dworzec żeby przekazać Wam moją część jadłospisu.

Pozdrawiam,
TW
Awatar użytkownika
m.w.
Posty: 69
Rejestracja: 2013-11-12, 21:37

Re: Kursówka topograficzna (23-24 kwietnia)

Post autor: m.w. »

Daliśmy radę i mam nadzieję, że każdy mógł się czegoś nowego nauczyć w trudnych warunkach i poćwiczyć przed wiosennym.
Pozdrawiam
MW
No pain no gain wiec...napieramy...
ODPOWIEDZ