5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Dojazd/odbiór
Gdzie ma nas dokładnie dowieźć bus i gdzie odebrać ?
- dojazd: Jedziemy do Powroźnika pod cerkiew, następnie jedna z grup jedzie z kierowca do Tylicza (kierowca tam śpi)
- powrót: wracamy z Muszyny do Warszawy, godzinę zbiórki ustalimy bezpośrednio z kierlowcą

do zobaczenia!
DRUNIA
Mikhael
Posty: 47
Rejestracja: 2015-11-05, 01:47

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Mikhael »

Czy tylko ja nie otrzymałem jeszcze danych do przelewu? Jeżeli dzisiaj go nie wykonam, to przelew wejdzie pewnie dopiero w poniedziałek.

Pozdrawiam
Michał
Grzesiek Ś
Posty: 6
Rejestracja: 2016-10-29, 22:12

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Grzesiek Ś »

Bardzo Was przepraszam za zamieszanie ale niestety jednak nie dam rady pojechać. Wiem że zadeklarowałem swój namiot dlatego oczywiście przyniosę go na zbiórkę.
Jak tylko dostanę numer konta przeleję pieniądze za transport.

Grzesiek
blazej
Posty: 28
Rejestracja: 2016-11-02, 19:47

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: blazej »

Tak jak wspominała Dominika postanowiliśmy razem rozliczyć busa i wyżywienia - będziecie musieli wykonać tylko jeden przelew do mnie. Dzięki temu łączna liczna przelewów wykonanych przez grupę spadnie dwukrotnie.

W związku z tym, że ostateczna cena jedzenie nie jest jeszcze znana kwotę przelewu ustalę jutro. Będzie go można też wykonać w poniedziałek.


KANAPKi:
Jest o tym informacja w arkuszu, ale przypominam, żeby zabrać ze sobą kilka dodatkowych kanapek na trasę, tak byśmy mogli z nich zjeść śniadanie. Przygotujcie coś smacznego i pamiętajcie, że wymienianie się jest fajne.
Dominika Martynowska

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Dominika Martynowska »

Bus płatność.

Proszę o przyniesienie w gotówce 154 zł (jeśli w końcu jedziemy w 20 osób) za busa.

Dominika
Gość

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Gość »

Cześć!
Dostałam zgodę na zakup rzeczy do drugiej apteczki z pieniędzy klubowych, także nie trzeba będzie doliczać tych wydatków do kosztów wyjazdu.
blazej
Posty: 28
Rejestracja: 2016-11-02, 19:47

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: blazej »

Przypominam ustalenie ze środy, że POZA PRZEGRYZKAMI (lista powyżej), zakupy żywieniowe robię centralnie ja i rozdzielimy je do plecaków już na zbiórce/miejscu.

Proszę też wszystkie osoby, które zadeklarowały 1l termos o wzięcie go ze sobą. Powinno to nam dać trochę ponad 0.5L na głowę, co powinno być wystarczające.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Wojtek »

Bardzo bym prosił o skonfrontowanie informacji z postów Dominiki (1 XII 16:27 oraz 2 XII 12:30) i Błażeja (2 XII 02:14) z rzeczywistością i ustalenie ostatecznie obowiązującej wersji opłat: kiedy, komu i ile przelewamy lub przynosimy w gotówce za transport?
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Adam Zieliński: jako, że jesteś jedyną osobą, która nie wybrała tematu gawędy przewodnickiej, a został nam jeden temat wolny to w Twoje ręce wędruje temat: historia regionu 1370 - 1596

Gratulacje :)
DRUNIA
DominikaMartynowska

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: DominikaMartynowska »

Płatności

Jako, że ilość osób znowu się zmieniła i nie znamy jeszcze ceny za jedzenie najłatwiej będzie wpłacać na konto Błażeja jak już wszystko będzie jasne.

Dominika

PRZYPOMINAM ZBIÓRKA , PLAC BANKOWY 21.30 , PRZY POMNIKU SŁOWACKIEGO
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Wojtek »

Czesc,

Dziekuje wszystkim za bardzo udany i bardzo zimowy wyjazd. Mam nadzieje, ze raczej zacheci was niz zniecheci do kolejnych kursowek i wziecia udzialu w obozie zimowym, co najwyzej zmusi do przemyslen typu "Co wazniejsze: buty czy spiwor?" (prawda, Dorota? ;-)). A tymczasem pamietajcie, prosze, o jakichs namiarach do rozliczenia - laczna suma bus+jedzenie plus nr konta (w arkuszu?). Nie wiem jak inni, ale ja prawie na pewno nie bede w klubie w te srode, wiec przelew to dla mnie jedyna mozliwosc szybkiego zamkniecia tej sprawy.

A gdyby jeszcze nasze fotoreporterki w rozsadnie nieodleglej przyszlosci wrzucily gdzies zdjecia, to byloby idealnie. Chociaz oczywiscie nie ponaglam.

Pozdrawiam
W.
Ostatnio zmieniony 2016-12-05, 14:48 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominika Martynowska

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Dominika Martynowska »

Opłaty
Już oficjalnie i definitywnie ;)

Proszę wpłacić na moje konto (numer konto w arkuszu) 172,70 zł , za busa i wyżywienie
Osoby, które wpłacały mi przed busem proszę o dopłatę 7 zł do jedzenia (18,70)

Dzięki ;)
Dominika
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: 5 kursówka 36 KPG Beskid Sądecki, 3-4 grudnia

Post autor: Wojtek »

Dzieki. Zalatwione.

Pozdrawiam
W.
ODPOWIEDZ