YAPA 2018

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Ewelina Różańska
Posty: 104
Rejestracja: 2012-11-08, 23:10

YAPA 2018

Post autor: Ewelina Różańska »

Drodzy!

W tym roku dumna reprezentacja SKG wybiera się na Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA, czyli kultowy, znany w całej Polsce, odbywający się już po raz 43. festiwal poezji śpiewanej, autorskiej, turystycznej i szeroko pojętego folku. Odbędzie się w weekend 9-11 marca w Łodzi w budynku Politechniki Łódzkiej - Zatoka Sportu, aleja Politechniki 10.

* Jedziemy w piątek, prawdopodobnie jakimś popołudniowym pociągiem tak, by zdążyć na koncert o godz. 19:00.
np. TLK o 16:34 z Centralnej, którym o 18:15 będziemy w Łodzi Fabrycznej - to kwestia do ustalenia. Można dojechać także w sobotę.

* Śpimy na miejscu "w warunkach turystycznych" - jak to określił organizator. Jednym słowem zabieramy karimatę i śpiwór, a jakieś miejsce w sali koncertowej się znajdzie ;) Warunki do wyspania się pewnie będą marne, ale na YAPĘ zdecydowanie nie jedzie się po to, żeby spać ;)

* Karnety kupujemy przez internet - każdy indywidualnie. Kosztują 40 zł. Obejmują wstępy na wszystkie koncerty.
http://www.yapa.art.pl/2018/karnety/


* Wracamy jakoś w niedzielę, jak odeśpimy (albo i nie :-P ). Np. pociągiem ŁKA o 15:14, albo nawet jeszcze później ok. 19-20, żeby odwiedzić jakieś ciekawe miejsce w Łodzi, czy po prostu tak szybko nie rozstawać się z szaloną atmosferą YAPY.

* Kto chce włączyć się w oddolne inicjatywy muzyczne typu after party, może zabrać instrumentalia, na jakich pogrywa oraz śpiewajniki, z których śpiewa. Myślę, że niegłupim pomysłem jest zaopatrzenie się w jakieś panaceum na zdarte gardło według osobistych preferencji. Mi na przykład pomagają najlepiej napoje oprocentowane...

* Od razu napiszę, że nie wiem, jak tam jest z alkoholem. Proszę o wypowiedzenie się na ten temat bardziej doświadczonych yapowiczów ;)

UWAGA!
Napiszcie szybko w komentarzu, kto dołącza do reprezentacji SKG. W prywatnej wiadomości do mnie napiszcie, czy będziecie jechać pociągiem o 16:34 czy pasuje Wam na przykład jakiś późniejszy. W takim przypadku pojedziemy nim i najwyżej trochę się spóźnimy na koncert. Zależy nam na biletach grupowych, a jeszcze bardziej na tym, żebyśmy siedzieli obok siebie!!!
Mój adres mailowy: ewelina.rozanska@skg.uw.edu.pl

Ze wstępnych info to na razie tyle. Jeśli komuś zaświta w głowie jakaś myśl, niech śmiało się nią podzieli. Po to powstał ten wątek na forum. Więcej informacji znajdziecie na stronie festiwalu http://www.yapa.art.pl/2018/

Chyba nie muszę zdobywać się na jakąś szczególnie kwiecistą mowę, byście wiedzieli, że wszyscy jesteście zaproszeni! Bo im nas więcej, tym weselej :)

Do miłego zobaczenia
Ewelina
Ewelina Różańska
Posty: 104
Rejestracja: 2012-11-08, 23:10

Re: YAPA 2018

Post autor: Ewelina Różańska »

UWAGA!!! Sprzedaż biletów rusza już jutro (od 16.02.)! Kupcie je czym prędzej, żeby na 100% wystarczyło dla Was miejsc :)
Ewelina Różańska
Posty: 104
Rejestracja: 2012-11-08, 23:10

Re: YAPA 2018

Post autor: Ewelina Różańska »

Kupiliście już karnety? ;-)

Mam kilka ogłoszeń parafialnych:

1. Co do noclegu sprawa wygląda tak, że przydzielają miejsca w akademikach. Żebyśmy byli razem, zarezerwowałam miejsca na 2 noce dla 8 osób, więc do Was należy już tylko kupno karnetu i biletu na pociąg.
8 miejsc jest dla: mnie, Olgi, Pauliny, Patryka, Grześka, Artura - o Was wiem na 100%. Dwa miejsca zapasowe są dla osób towarzyszących typu kto pierwszy ten lepszy ;) spóźnialscy muszą sobie jakoś radzić...

2. Z wiarygodnych źródeł dowiedziałam się, żeby być na miejscu wcześniej, odstać swoje w kolejce po karnety, zostawić rzeczy w akademiku i nie przegapić pierwszego koncertu Jurka Bożyka, bo jest bardzo fajny. Z tego powodu ja pojadę wcześniejszym pociągiem. Jeśli ktoś chciałby dołączyć, niech do mnie napisze, to kupimy wspólne bilety.
Czaki
Posty: 88
Rejestracja: 2012-10-10, 21:52

Re: YAPA 2018

Post autor: Czaki »

Mam zamówiony karnet, czekam aż bank skończy przerwę techniczną i będę mógł go opłacić, Dzięki Ewela za ogarnięcie noclegu.
ODPOWIEDZ