kursóweczka 13-14 grudnia

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Litrowy »

No to zakładam temata.

W tym wątku z założenia będzie miał miejsce wszelki przepływ informacji dotyczących zbliżającego się powoli wyjazdu.

Słowem wstępu, choć po dzisiejszym spotkaniu (na którym z przyczyn niezależnych żaden z prowadzących nie mógł się pojawić - bardzo ubolewamy i sorki za utrudnienia) pewnie wszyscy już wiedzą: jedziemy w Beskid Żywiecki, w szeroko pojęte pasmo Babiej Góry. Część trasy będzie przechodzić przez Słowację.

Będzie fajnie, będzie wypierd pogoda, świetne widoki i dużo się wszyscy nauczymy i będziemy przez lata wspominać krótki weekend w górach.

Dalsze info, tak z naszej strony, jak i z Waszej, mam nadzieję, że w najbliższym czasie poniżej.
Jeżeli jest ktokolwiek, kto planuje się wybrać, a nie zgłosił swej woli podczas dzisiejszego spotkania, to teraz jest idealny moment, by nas poinformować.

W razie pytań:
Przemek Witrowy 506514106, witrowy@gmail.com
Do zobaczenia na dworcu
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Sylwia »

Nie zdarzylam zostac na spotkaniu o kursowce,nie wiem w koncu czy Karolina,badz ktokolwiek zglosil moj (Sylwia Kowlaska) i Marty Łukasiewicz udzial w tej kursowce.a jesli tak :mrgreen: to czym mamy sie zajać :-D ?
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: MartaObdarta »

no właśnie, jakie będziemy mieć przydzielone zadania? nie napiszę, czego nie chcemy dostać, bo właśnie pewnie to dostaniemy :mrgreen:

miłego dnia!
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Michal Bekey »

Ja jestem odpowiedzialny za sprzet.


Prosze osoby posiadajace namioty aby zglaszaly na forum fakt posiadania :-) i nominalna pojemnosc ( osoby/namiot ) swojego namiotu.

Osoby nie posiadajace namiotu powinny sie postarac pozycyc od kogos (albo kupic) , chcialbym abysmy na nastepnym spotkaniu mieli wiecej mozliwych miejsc niz liczba uczestników!
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: MartaObdarta »

ja mam namiot. 3-osobowy, choć spało w nim 4 i też był luz ( 3 facetów, dziewczyna i plecaki).
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Sylwia »

ja mam namiot,podobno ultralekki na dwie osoby,testowany na woodstocku :-D .ale ja mam watpilwosci co do jego jakosci.choc kupiony w sierpniu..poza tym jest czarny..jakby kogos to interesowalo:)

ale skoro Marta bierze namiot,a jej jest lepszy,to moge pozyczyc swoj:)
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Maćko Wećko »

Mogę Wam pożyczyć swój namiot - jest to nominalna 2 Fjord Nansena; spaliśmy w niej we 2 + plecaki i było OK, nie wiem jak by było z 3 osobami w środku.
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: MartaObdarta »

mój jest zielony -taki oliwkowy - z zewnątrz, a sypialnia żółciutka :-) firma: bergson. nie jest super lekki, waży jakieś 4 kg z kawałkiem. jak ktoś jest zainteresowny czymś jeszcze, to proszę pytać. chętnie odpowiem ;-)
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Karusia »

katoda pisze:Mogę Wam pożyczyć swój namiot - jest to nominalna 2 Fjord Nansena; spaliśmy w niej we 2 + plecaki i było OK, nie wiem jak by było z 3 osobami w środku.
Maćku,
a czy ów namiot możesz pożyczyć na najbliższą kursówkę? 6-7.12?

Pozdr
Karusia
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Karusia »

Jako p.o. Organizatorów zamieszczam listę chętnych na kursóweczkę, którzy się wczoraj do mnie zgłosili i o których wiem, że się chcę wybrać:

1. Michał Pluta - transport
2. Sebastian - jedzenie
3. Strzelec - sprzęt, co zabrać
4. Michał Bekey - sprzęt grupowy (namioty, apteczka, gary)
5. Paweł Szmidt - ubezpieczenie
6. Marta Łukasiewicz
7. Sylwia Kowalska
8. Mateusz Czpak
9. Aśka Sznigir
10. Marcin Dedek

Listę tematów do opracowania przydzieli Wam Litrowy :)
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Litrowy »

Zadania
Do Michała Pluty i Sebastiana - wrzućcie info na forum jak jedziemy, za ile i co będziemy jeść jeszcze w tym tygodniu. Jeżeli chodzi o transport, to proponowana trasa Warszawa - Katowice - Żywiec (pociągi) - Korbielów (PKS, bus?). Wracamy z Zawoi Markowej.
Pozostałe osoby mające zadania też mogłyby niedługo dać znać jakie postępy.

UWAGI WAŻNE BARDZO
- Trasa przebiega częściowo przez Słowację, dokumenty tożsamości konieczne (tak jak kompas, mapa i czołówka)
- Babia Góra nie bez powodu nazywana jest Królową Beskidów. Będziemy wchodzić wysoko, pewnie będzie wiało, prawie na pewno będzie śnieg i będzie zimno, więc przygotujcie się na te warunki.

Co do namiotów to mamy jeden dla siebie, więc nie bierzcie nas pod uwagę przy rozdzielaniu.

Pozdro
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

TRANSPORT

Post autor: Michal Pluta »

TRANSPORT

Zbiórka 23:30, Dworzec Wschodni od strony Kijowskiej.
Pociąg TLK z PRZESIADKĄ w Katowicach do osobowego. Wyjazd z Warszawy Wschodniej w Żywcu 7:15. Normalny: 68 PLN. Ulgowy: ok. 46 PLN

Z Żywca do Korbielowa PKS - 8:00 (5,5 PLN).

POWRÓT:

Z Zawoji do Krakowa PKS o 16:50 (13 PLN), lub bus (ok. 14 PLN).

W Krakowie TLK o 22:44, na Centralnym - 4:40. Normalny: 57 PLN. Ulgowy: ok. 38 PLN
Ostatnio zmieniony 2008-12-11, 20:33 przez Michal Pluta, łącznie zmieniany 6 razy.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Michal Pluta »

Poszukuję chętnych do pomocy przy Jasełkach: wymyślenie scenariusza, rozdzielenie roli itp. Oczywiście wcześniejsze zgłoszenie = większy wpływ na to, co Ci przypadnie.

Pozdrawiam i zachęcam
Michał Pluta
"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Sylwia »

a czemu nie jechac tym o 21.05 z centralnego(moze na zachodnim czy wschodnim jest wczesniej) i byc o 6.34 w zywcu?jedziemy na grupowym?
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: kursóweczka 13-14 grudnia

Post autor: Sylwia »

a nie.. w sumie beznadziejny jest ten pociag , bo o 1 w nocy przesiadka...


co do Jasełek moge służyć dobrą radą :mrgreen:
ODPOWIEDZ