wyjazd w Alpy

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
PAUL

wyjazd w Alpy

Post autor: PAUL »

No jestesmy po kursach. Czas pomyslec o Alpach. Zakladam tym samym watek alpejski. Na dzien dzisiejszy wiem tyle: ALPY SA W SIERPNIU. Reszta jak zbiora sie chetni.
wysylajcie zgloszenia !!! Paul
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: ŁukaszM »

Spokoooojnie, toż to jeszcze pięć miesięcy. Większości chętnych do tego czasu trzykrotnie się jeszcze plany zmienią :)
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Kasiek :)

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: Kasiek :) »

nie no...ja to bym chciała jak najszybciej wiedzieć kiedy dokładnie są alpy, żeby sobie jakoś zaplanowac drugie pół miesiąca...dwa tygodnie to w sumie nie pikuś.
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: duh »

ŁukaszM pisze:Spokoooojnie, toż to jeszcze pięć miesięcy. Większości chętnych do tego czasu trzykrotnie się jeszcze plany zmienią :)
Jak dla mnie alpy są podstawowym planem na wakacje i raczej resztę planów dostosuje do tego wyjazdu, niniejszym pierwszy chętny zgłasza się :-D.
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: ŁukaszM »

Jeśli tylko wyproszę dodatkowy urlop to też bardzo chętnie. Zastanawia mnie tylko na jakiej zasadzie zostanie skompletowana ostateczna ekipa. Każdy z kim rozmawiam się szykuje na ten wyjazd, a jak wiadomo ekipa może liczyć kilka osób.

Można by się podzielić na kilka zespołów ale w każdym musiała by być jedna osoba z doświadczeniem alpejskim wzbudzającym jakieś większe zaufanie. A może Paweł zorganizuje turnusy? :) W jeden sezon mógłby wtedy o wiele bardziej przybliżyć się do swojej korony Alp ;)
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: duh »

Z tego co mówił Paweł wywnioskowałem, że mógłby to być większy obóz, z podziałem na mniejsze zespoły, ale jak sam napisał, najpierw niech się wyklaruje skład, a potem zależnie od ekipy zapewne ustali się plan działania ;-)
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: ŁukaszM »

Dla tych, którzy nie byli wczoraj w Irishu lub nie dosłyszeli:
- wyjazd planowany jest na 15 sierpnia (na 99%)
- gdzieś w czerwcu będzie miał miejsce wyjazd integracyjno-doszkalająco-powtórkowy w Tatry Słowackie dla ekipy jadącej w Alpy
- prawdopodobnie po długim weekendzie majowym jedziemy też na bunkry do Janówka co by się powspinać i poćwiczyć autoratownictwo.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
małaMI
Posty: 28
Rejestracja: 2009-02-12, 10:48

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: małaMI »

Ok.Wszystko fajnie.Tylko chciałabym zwrócić uwagę na jeden bardzo mały aczkolwiek wydaje mi sie , ze istotny szczegół.Większość z Nas to jeszcze studenci;)Czyli?W maju zapewne połowa z Nas bedzie deklarować inne weekendy wolne na wyjazd doszkalający a co do czerwca to wiadomo ,że w grę wchodzi jedynie druga połowa czerwca( kiedy to wszyscy będą już po egzaminach:))
W związku z tym mam propozycje aby już teraz padły wstępne propozycje terminów wyjazdów doszkalajacych jeżeli o nich mowa co by wszystkim nam było łatwiej się jakoś zorganizować.
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: ŁukaszM »

Szlaki turystyczne TANAPu są i tak zamknięte do 15 czerwca więc druga połowa miesiąca narzuca się sama. Jeśli ktoś nie będzie mógł wybrać się do Janówka to i tak część z nas będzie się wspinać na wiosnę co weekend w skałach więc zawsze można się podłączyć i się doszkolić wtedy.
Ostatnio zmieniony 2009-03-19, 15:16 przez ŁukaszM, łącznie zmieniany 1 raz.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: Wojtek Grochowski »

jakie szlaki, Łukaszu :?: :mrgreen:
masz błędne pojęcie o chodzeniu po górach ;-)
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: ŁukaszM »

Ciiii, filanc nie śpi ;)
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Paul

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: Paul »

Ale was nawalilo ! Deklaracje co do wyjazdu w Alpy przyjmuje do konca maja. Termin wyjazdu to 14-15 sierpnia na 2 tyg. Wlasne autka mile widziane. Tyle . O terminach bunkrow czy skalek bede informowal co najmniej na 2 tyg przed spodziewanym wyjazdem. Do nastepnego! Paul
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 20
Rejestracja: 2008-12-02, 13:44

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: Emilia »

Ja chcę, ja chcę! Weźcie i mnie :D
Awatar użytkownika
małaMI
Posty: 28
Rejestracja: 2009-02-12, 10:48

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: małaMI »

Ok.To ja też się piszę na wyjazd.pozdrawiam;)
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: wyjazd w Alpy

Post autor: duh »

To z tego co widzę, zdeklarowanych fanatyków 3 sztuki ;-) no tłum normalnie :lol:
ODPOWIEDZ