Rozbudowa strony sekcji

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Rozbudowa strony sekcji

Post autor: ŁukaszM »

Zabraliśmy się jakiś czas temu za rozbudowę strony Sekcji Wysokogórskiej. Znajdzie się na niej dział "Ludzie" i tu prośba do Was. Potrzebuję zdjęcia każdego z Was z krótkim opisem (parę zdań), nie koniecznie na poważnie :) Siedzę na zwolnieniu lekarskim i potwornie się nudzę więc mam nadzieję na duży odzew :) Zdjęcia i opisy ślijcie na lmaczulajtys małpa gmail com
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Rozbudowa strony sekcji

Post autor: Wojtek Grochowski »

Zanim zaczniesz coś robić, to pogadaj z Dawidem, bo o ile pamiętam on już jakiś szkic zrobił, tylko jeszcze nieopublikowany jest ten materiał - żebyście nie zrobili 2 razy tego samego albo jeden raz czegoś innego
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Rozbudowa strony sekcji

Post autor: ŁukaszM »

Pracuję na tym co zrobili Dawid z Piotrkiem więc bez obaw :)
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Rozbudowa strony sekcji

Post autor: Wojtek Grochowski »

Aha. To dobrze. Uważaj na fonty i style. Program nie zawsze jest user-friendly. Być może już wiesz, o co chodzi ;-)

ja bym proponował na stronie sekcji, po lewej, zakładkę Galeria, gdzie umieszczałoby się galerie z wyjazdów sekcyjnych -- albo w formie takiej, ja program przewidział, albo w formie linkow do galerii zewnętrznych (np. Picasa), ale żeby ktoś wchodząc w Sekcję Wysokogórską, od razu widział, że są foty do zobazenia. Tak jak było na starej stronie skg :-> Pliz :roll:
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Rozbudowa strony sekcji

Post autor: ŁukaszM »

Będą linki do galerii na Picassie.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
ODPOWIEDZ