nowe knigi w bibliotece

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

nowe knigi w bibliotece

Post autor: ccrc »

Jest sprawa. Wpadłem dziś do kanciapy klubu, patrzę, na stole leży sterta książek. Część to prezent od jakiejś przemiłej pani z Zakopca, część - prezent od Sklepu Podróżnika (zapewne dzieło Sz.P. v-ce Prezesa). Pic w tym, że to zajebiste pozycje, najoględniej mówiąc. Namierzyłem (a przejrzałem pobieżnie) m. in.:
-przewodnik wspinowy po Dolomitach (nówka)
-czterotysięczniki Goedeke'go
-nieprzebraną ilość przewodników WHP (m.in. 1,2,3,5,6) - pojedyncze sztuki reedycji Sklepu Podróżnika oraz stareńkie oryginały
-kilka poradników goprowca
-przewodnik skiturowy po Tatrach (dotychczas mi nieznany)
-kilka numerów Taterniczka, Gór i Alpinizmu
-drugie tyle w stosie, którego nie przewertowałem
W czym rzecz: sporo z tego to pozycje, które przydałyby się komuś w czasie wakacji. A nie przydadzą się, póki nie zostaną w jakiś sposób zewidencjonowane i, hm, powiedzmy, "obsikane" przez klub. Krótko: kto, jeszcze w tym tygodniu, miałby chwilę, żeby to zrobić? w 2-3 osoby to robota na... 2-3 browary ;-), a potem karty biblioteczne w dłoń i korzystamy :-D
Ochotnicy? Ja jestem ochotnikiem z nadania :-P , więc potrzebuję jeszcze ze dwóch chętnych. Acha, bladego pojęcia nie mam, kiedy, ale wg. mnie trzeba to zrobić czym prędzej :lol:
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: nowe knigi w bibliotece

Post autor: Paveł »

chętnych zapraszam w środę na "przeszkolenie" :), w siedzibie, w godz. ok. 18:00-19:30
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: nowe knigi w bibliotece

Post autor: Michal Pluta »

Piotrku, podziękuj Sylwii, te książki to Ona załatwiła.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
ccrc
Posty: 289
Rejestracja: 2008-03-13, 19:49
Lokalizacja: Wawa

Re: nowe knigi w bibliotece

Post autor: ccrc »

Niechybnie trzeba dziousze spiżowy monument stawić :-D Albo chociaż szklany, z odrobiną cieczy w środku, z dodatkiem jakich chwastów nadobnych :lol:

Serio serio: Sylwuś, big respect!
ODPOWIEDZ