Jaskinie górą, a nawet dołem

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
Awatar użytkownika
tomek1234
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-06, 12:04

Re: Jaskinie górą, a nawet dołem

Post autor: tomek1234 »

Używają, używają. W jaskiniach też masz kupę korytarzy, do których musisz się nieźle wspiąć. Np. w tej jaskini: http://www.sktj.pl/epimenides/jura/koral_p.html. Swoją drogą druga świetnie wyglądająca jaskinia w rejonie Olsztyna. Może wpiszemy ją na listę do odwiedzenia w sierpniu? Szkoda, że termin pokrywa się z Alpami. Ja traktuję ten wyjazd jako jaskiniowy rekonesans. Myślę, że jak nam się spodoba (mnie już wciągnęło), to szybko tam wrócimy.
Awatar użytkownika
tomek1234
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-06, 12:04

Re: Jaskinie górą, a nawet dołem

Post autor: tomek1234 »

halo, ekipo! Na jaskiniowanie mamy chętne 2 osoby, w związku z tym myślę, że wyjazd należy przełożyć do czasu aż będzie mogła się zorganizować jakaś większa grupa. Nie ukrywam, że ten weekend jest też dla mnie nie za bardzo na rękę. Czekam na inicjatywę w innym terminie.
tunia
Posty: 45
Rejestracja: 2007-10-30, 17:13
Lokalizacja: Nowa Iwiczna/Centrum

Re: Jaskinie górą, a nawet dołem

Post autor: tunia »

Tomku, chyba najblizszy sensowny termin bedzie dopiero we wrzesniu. W przyszlym tygodniu wyjezdzam w Alpy, ekipa wspinaczkowa juz szaleje w Zermatt, wiec jak wszyscy szczesliwie powracamy to wtedy cos pomyslimy zeby na jure skoczyc! A tymczasem pracuj dzielnie nad magisterka!!! Zebys nie robil wymowek jak juz wszycsy beda chetni! ;)
Pozdr!
ODPOWIEDZ