Эльбрусcкая команда b Aлъпах

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Эльбрусcкая команда b Aлъпах

Post autor: ŁukaszM »

W parku na Powiślu blisko miejsca gdzie slaczyliśmy jakiś czas temu. 20.30 - 21.00.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: Эльбрусcкая команда b Aлъпах

Post autor: duh »

Super zdjęcia, jest czego pozazdrościć ;-) No i slajdy zorganizujcie koniecznie.
Dawidos
Posty: 64
Rejestracja: 2008-10-04, 13:05

Re: Эльбрусcкая команда b Aлъпах

Post autor: Dawidos »

O to chodzi jedynie, by naprzód wciaż iść śmiało, bo zawsze się dochodzi, gdzie indziej niż się chciało.
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Эльбрусcкая команда b Aлъпах

Post autor: Wojtek Grochowski »

"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Эльбрусcкая команда b Aлъпах

Post autor: ŁukaszM »

Ej, ziomki. To robimy te slajdy? Bo widzę na stronie, że jakiś grafik już powstał i terminy do grudnia są ustalone.

Od razu mówię, że z mej strony jakiejś specjalnej napinki w tym kierunku nie ma. Po prostu dawno na forum jakiegoś posta nie napisałem :P
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Dawidos
Posty: 64
Rejestracja: 2008-10-04, 13:05

Re: Эльбрусcкая команда b Aлъпах

Post autor: Dawidos »

ja bym nawet chetnie zrobil slajdowisko,

a co... tylko troche smiesznych filmow nam brakuje, ale anegdotkami mozna nadrobic, a ze troszke czasu jeszcze jest wiec mozemy ze 3 spotkania zaplanowac na wybieranie fotek i opowiadan
O to chodzi jedynie, by naprzód wciaż iść śmiało, bo zawsze się dochodzi, gdzie indziej niż się chciało.
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Эльбрусcкая команда b Aлъпах

Post autor: ŁukaszM »

Tylko, że te anegdotki które kojarzę takie średnio nadające się do opowiadania szerszej publiczności :P Choć może mam wybiórczą pamięć bo mi w pamięci zapadły najbardziej czerwone majtki chyba :lol:

No ale skoro brakuje nam śmiesznych filmików, zawsze można zrobić pokaz w stylu "powyżej 4 tys. m npm zamiera życie..." :P

A spotkania proponuję połączyć z jakimś Brydżem.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Эльбрусcкая команда b Aлъпах

Post autor: Wojtek Grochowski »

Jesli bardziej medialna ;-) część naszej wyprawy podejmie się tej imprezy, to pewnie że tak.
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
ODPOWIEDZ