Sylwester w Zakopanem?

To jest forum sekcji wysokogórskiej.
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Sylwester w Zakopanem?

Post autor: Wojtek Grochowski »

Hej,
czy macie już plany sylwestrowe? :bom:
Wiem, że oficjalny sylwester klubowy odbędzie się w Komańczy, ale Tatry jak zwykle nęcą bardziej :->
Rzucam temat, żeby zbadać zainteresowanie. Idea taka, żeby jakieś noclegi w Zakopcu znaleźć, a stamtąd uderzać na wspin, turystykę, toury i narty zjazdowe. Myślę, że od Świąt (26? 27?) do Nowego Roku (3.01), czyli tydzień.
Piszcie, że chcecie :mrgreen:, a jeśli nie chcecie :roll: lub już macie inne plany :-( , to też dajcie znać, bo to cenna informacja będzie. :!:

Zatem czekam na głosy :arrow:
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Sylwester w Zakopanem?

Post autor: ŁukaszM »

Chcę! Jeśli o mnie chodzi to w grę wchodzi termin 31.12 - 3.01.

Najchętniej wbił bym do Betlejemki ale jak Wojtek słusznie zauważył pewnie trzeba by mieć chody by tam na sylwestra się dostać. Tym bardziej, że KW Warszawa już tam nie rządzi.

Osobiście marzy mi się przywitanie nowego roku w starym stylu - gdzieś w ścianie/na szczycie. Ale nie wiem jak u reszty z poziomem fanatyzmu :P Gdzie byśmy nie spali, ostrzę raki i dziaby i przybywam na pewno.
Ostatnio zmieniony 2009-10-08, 23:22 przez ŁukaszM, łącznie zmieniany 1 raz.
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: Sylwester w Zakopanem?

Post autor: Alja »

o rany, ale do sylwestra to jeszcze październik, listopad i grudzień... kupa czasu :mrgreen:

Ja mogę powiedzieć, ze nie ma pojęcia gdzie wyląduje w sylwestra i nawet nie znam czynników warunkujących to gdzie wyląduje :mrgreen:

Ostatnio decyzje co do sylwka podjęłam 30.12, następnego dnia rano jechałam pociągiem ale to było cały rok temu :mrgreen:

Generalnie żadnej opcji nie wykluczam nigdy :mrgreen:

:mrgreen: la
"...ja zaś jeśli chodzi o to właśnie bardzo lubię błoto..." ;) (J. Brzechwa)
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą" (Fiodor Dostojewski)
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Sylwester w Zakopanem?

Post autor: ŁukaszM »

No w przypadku Taterek i Zakopca niestety trzeba rezerwować bardzo wcześnie spanie. No ale jakby co, można do jamy :P
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: Sylwester w Zakopanem?

Post autor: Alja »

no ja myślę, ze jak coś, to któryś z szanownych kolegów sam się do jamy przeniesie :mrgreen:

Idę spać bo na 6-stą nie wstanę :mrgreen:
:mrgreen: la
"...ja zaś jeśli chodzi o to właśnie bardzo lubię błoto..." ;) (J. Brzechwa)
"Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą" (Fiodor Dostojewski)
Awatar użytkownika
małaMI
Posty: 28
Rejestracja: 2009-02-12, 10:48

Re: Sylwester w Zakopanem?

Post autor: małaMI »

hej:)
Generalnie fajnie,ze ktos wychodzi z taka propozycja,i nie wiem czy ktos z Was kiedys był w Zakopanem na sylwestra...oczywiscie jest pieknie, Tatry cudowne i tak dalej, ale inne aspekty bardzo uprzykrzaja pobyt w tym miejscu...turysci, turysci, jeszcze raz turysci, potwornie drogo, i oczywiscie juz w tym momencie zapewne bedzie ciezko cos zarezerowac wiec lepiej sie spieszcie ze zbieraniem ekipy.Życze Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej. :-)
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Sylwester w Zakopanem?

Post autor: ŁukaszM »

Jak wygląda Zakopane w tym okresie wiemy. Dla tego chcemy ograniczyć siedzenie na dole do minimum. Od rana do nocy ma mieć miejsce działalność górska i to bynajmniej nie przy kolejce na Kasprowy :P

Patrząc po ilości chętnych słabo jednak ta impreza wygląda. Albo nic z tego nie będzie albo namówię Wojtka na 4-dniową graniówkę non stop :twisted:
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
Wojtek Grochowski
Posty: 355
Rejestracja: 2008-10-16, 23:21

Re: Sylwester w Zakopanem?

Post autor: Wojtek Grochowski »

Tak, spędzałem 2 lata temu okres sylwestrowy w Zakopanem i było bardzo fajnie :-> Jedyny problem to znalezienie po godzinie 20 wolnych miejsc w lokalu. Tłum na Krupówkach jednak w żaden sposób nie ujmuje śniegu do przetorowania powyżej schronisk. Wysoko w Tatrach jest jak zwykle zimą pusto :->

Łukasz, mam jednego chętnego, ale to chwilowo nie zmienia wcale sytuacji.
A na ofertę last minute w październiku nie będę się decydował, to chyba jasne, więc pssst.
"Somewhere between the bottom of the climb and the summit is the answer the mystery why we climb." ;) - Greg Child
Awatar użytkownika
duh
Posty: 166
Rejestracja: 2008-10-09, 09:51

Re: Sylwester w Zakopanem?

Post autor: duh »

a mi propozycja czterech dni na grani jakoś dziwnie się podoba :twisted:
kwestia tego, co konkretnie byłby w planie... a przy takim planie decyzja może zapaść nawet w dniu wyjazdu, bo o tłumy nie ma co się martwić ;-)
Awatar użytkownika
ŁukaszM
Posty: 305
Rejestracja: 2008-12-20, 18:07

Re: Sylwester w Zakopanem?

Post autor: ŁukaszM »

Pod hasłem czterech dni na grani kryje się zimowe przejście Orlej Perci. Spanie w jamie i pod namiotem bez schodzenia w dół. Idziemy na ultra lekko ale bierzemy namiot z racji tego, że w górach wysokich się chodzi z namiotem, a w te góry prędzej czy później trafimy. O szczegóły możesz popytać w środę na piwku albo jeszcze lepiej - na Nowowiejskiej w bulderowni :D
"Interesuje mnie wspinanie. Kropka." Mark Twight
"Bez mocy to bez sensu" Wojciech Grochowski
ODPOWIEDZ