Poczet Prezesów i Członków Zarządu

Studenckiego Klubu Górskiego

Poniżej spis osób, które stały u sterów SKG podczas całej jego działalności. Nie jest kompletna, starym członkom będziemy wdzięczni za pomoc w uzupełnieniu :).

Data walnego

Walne nr.

kadencja

Prezes

Zarząd

11.1976

0

0

Piotr Zaremba

I nieoficjalny Zarząd: Andrzej Ochremiak, Jacek Salak, Ewa Złotowska

21.12.1976

1

 

Piotr Zaremba

Andrzej Ochremiak, Anna Puchała, Jacek Salak, Ola Sura, Magda Wilczyńska, Ewa Złotowska

07.12.1977

2

 

Piotr Zaremba

 

13.12.1978

3

1

Joanna Kamińska (ob. Traczyk)

Darek Szymczuk, Wiesław Tomaszewski, Dorota Walasek (Żelazko)

12.1979

4

2

Grzegorz Wiszniewski

 

10.12.1980

5

3

Darek Szymczuk

Anna Bernadziuk, Eliza Gadoś, Marek Męczarski, Wiesław Ogłoblin (Wąż), Ewa Włodarczyk

24.03.1982

6

4

Wiesław Ogłobin (Wąż)

Bogdan Bereza-Jarociński (BBJ), Tadeusz Malinowski, Marek Męczarski, Krysia Sznajder,

8.12.1982

7

5

Wiesław Ogłobin (Wąż)

Grzegorz Barczyk, Marek Męczarski, Agata Obrocka, Krysia Sznajder

7.12.1983

8

6

Lech Sałkiewicz

Jacek Budejko, Krzysztof Lipiński, Adam Małota, Irmina Waszkiewicz

12.12.1984

9

7

Rafał Kontowski

Jacek Budejko, Jacek Duszczyk, Dariusz Niezgoda (Helmuth), Joanna Staniszkis

27.11.1985

10

8

Dariusz Niezgoda (Helmuth)

Piotr Czapski, Tomasz Kudlicki, Maciej Miks, Dariusz Niezgoda (Helmuth), Paweł Staniszewski

10.12.1986

11

9

Dariusz Niezgoda (Helmuth)

Do poprzedniego Zarządu dokooptowano Wiesława Ogłoblina (Węża) i Pawła Dewiszka (Plastiego)

09.12.1987

12

10

Dariusz Niezgoda (Helmuth)

Grzegorz Barczyk, Witold Kowalski (Butold), Wiesław Ogłoblin (Wąż), Agnieszka Respondek, Jerzy Sternicki, Irmina Waszkiewicz (kadencja dwuletnia)

 

13

11

 

 

 

14

12

 

 

 

15

13

 

 

 

16

14

 

 

06.12.1992

17

15

Robert Szczygielski (Szaman)

Staszek Białynicki-Birula, Zbigniew Ciastek, Dorota Pindelska, Dorota Rudawa (Rudawka), Piotr Zaremba

13.10.1993

18

16

Paweł Dewiszek (Plasti)

Staszek Białynicki-Birula, Agnieszka Cal, Marcin Gałązka, Tomasz Hubski, Monika Kacprzak, Andrzej Karpiuk, Katarzyna Tomczak (Smok, ob. Głowińska), Piotr Zaremba

07.12.1994

19

17

Paweł Dewiszek (Plasti)

Staszek Białynicki-Birula, Katarzyna Cal, Monika Kacprzak, Artur Kalinowski, Maciej Kucharski (Kabelek), Agnieszka Otwinowska (ob. Kasztelanic), Katarzyna Tomczak (Smok, ob. Głowińska)

12.1995

20

18

Katarzyna Tomczak (Smok, ob. Głowińska)

Staszek Białynicki-Birula, Katarzyna Cal, Artur Kalinowski, Rafał Kapuściński (Fazi), Maciej Kucharski (Kabelek), Adam Niewęgłowski, Agnieszka Otwinowska, Beata Piątek, Aneta Świkszcz

11.12.1996

21

19

Staszek Białynicki-Birula

Zbigniew Ciastek, Robert Lech (Misiek), Ewa Jurkowlaniec, Rafał Kapuściński (Fazi), Beata Piątek, Wojciech Szypuła, Marcin Zarzycki (Zyga)

10.12.1997

22

20

Wojtek Szypuła

Staszek Białynicki-Birula, Marcin Gałązka, Ewa Jurkowlaniec, Andrzej Mazurkiewicz, Marcin Zarzycki (Zyga)

08.12.1998

23

21

Marcin Zarzycki (Zyga)

Monika Natkowska (ob. Taras), Magda Puzio (ob. Ciszek), Rafał Sarna, Michał Swół, Wojtek Szypuła, Joanna S., Marek W.

07.12.1999

24

22

Marcin Zarzycki (Zyga)

Anna Nowakowska, Magda Puzio (ob. Ciszek), Rafał Sarna, Michał Swół, Marcin Szymczak, Joanna S., Marek W.

13.12.2000

25

23

Marcin Zarzycki (Zyga)

Marta Cobel-Tokarska, Paweł Kucharski, Anna Nowakowska (ob. Smolińska), Gosia Preuss, Magda Puzio (ob. Ciszek), Michał Swół, Marcin Szymczak, Joanna S.

12.12.2001

26

24

Marcin Zarzycki (Zyga)

Marta Cobel-Tokarska, Paweł Kucharski, Anna Nowakowska (ob. Smolińska), Gosia Preuss, Jakub Stefański, Agnieszka Świątkiewicz (ob. Stefańska), Jacek Zawistowski

12.12.2002

28

26

Marcin Zarzycki (Zyga)

Paweł Górecki (Książe), Anna M. Krajewska, Monika Szpigielska, Bogusia Szymanowicz (ob. Drwal), Marcin Szymczak

10.12.2003

29

27

Paweł Kucharski

Marek Ceroń, Marcin Szymczak, Weronika Witczak, Marcin Zarzycki (Zyga), Michał Zieliński

08.12.2004

30

28

Paweł Kucharski

Marek Ceroń, Michał Dubrawski, Agata Lutow, Marcin Szymczak, Marcin Zarzycki (Zyga)

14.12.2005

31

29

Michał Dubrawski

Gosia Hoch, Paweł Winiszewski, Kinga Worotyńska, Marcin Zarzycki (Zyga)

13.12.2006

32

30

Paweł Marciniak

Mariusz Drwal, Maciej Egermeier, Karolina Nowicka (Karusia, ob. Witrowa), Michał Strzelczyk (Strzelec)

12.12.2007

33

31

Paweł Marciniak

Maciej Egermeier, Karolina Nowicka (Karusia, ob. Witrowa), Michał Strzelczyk (Strzelec), Tomek Weksej (Wex)

10.12.2008

34

32

Tomasz Weksej (Wex)

Paweł Marciniak, Karolina Nowicka (ob. Witrowa), Jędrek Ochremiak, Piotr Wójcik

09.12.2009 35 33 Tomasz Weksej (Wex) Paweł Marciniak, Jędrzej Ochremiak, Agata Turlej, Adam Cieślik (Yeti), Maja Bednarz (ob. Sawicka)
08.12.2010 36 34 Barbara Skompska (Druhna)

Michał Pluta, Wojciech Zając, Łukasz Sarnacki (Sarniak), Katarzyna Lipińska

14.12.2011 37 35 Michał Pluta Krzysztof Matysiak, Michał Sosnowski (Sosna), Wojciech Zając, Katarzyna Brama
12.12.2012 38 36 Michał Pluta Krzysztof Matysiak, Michał Sosnowski (Sosna), Katarzyna Brama, Zosia Szymańska
11.12.2013 39 37 Grażyna Chlebicka Olga Nowaczyńska, Ewelina Różańska, Gosia Staroń, Maja Stelmach, Jędrek Witkowski
10.12.2014 40 38 Paulina Kocot Ewelina Różańska, Magda Wierzbicka (Maluch), Paweł Nowakowski, Michał Wangrat
22.04.2015 41 39 Paulina Kocot Ewelina Różańska, Magda Wierzbicka (Maluch), Paweł Nowakowski, Michał Wangrat
16.03.2016 42 40 Paulina Kocot

Ewelina Różańska, Magda Wierzbicka (Maluch), Aleksandra Kołodziejczyk, Marta Sikora, Paweł Nowakowski

29.03.2017 43 41 Magdalena Czarnecka

Szymon Bachnij, Paulina Bartosińska, Mateusz Ignaczewski, Paulina Kocot, Aleksandra Kołodziejczyk, Michał Wangrat, Tomasz Wolszczak