Grupowe zamówienie sprzętu

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Maja Stelmach
Posty: 214
Rejestracja: 2010-09-30, 02:14

Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Maja Stelmach »

Jak co roku razem w SKPB organizujemy akcję tańszego zakupu produktów puchowych firmy YETI. Zniżka to od 20 do 30% od cen podanych na stronie Yeti http://www.yeti.com.pl. Wysokość zniżki zależy od łącznej wartości zamówienia- teraz nie możemy jej jeszcze precyzyjnie określić (przy wyjątkowo dużym zamówieniu bywało i 37%, ale to musiałoby być gigantyczne zamówienie, a nie ma pewności, że takie nam się uda w tym roku)

Zgłoszenia produktów przyjmuję do soboty, dnia 19.11.2011 na adres maja.stelmach@skg.uw.edu.pl

W tytule maila poproszę o wpisanie "ŚPIWORY 2011"

A. W mailu z zamówieniem powinny się znaleźć następujące dane:

- imię, nazwisko kupującego
- adres mailowy
- nr telefonu kontaktowego
- model śpiwora
- długość: 180 lub 195
- wersja - materiał (dry lub standard- uwaga- różnią się cenowo!)
- kolor - jeśli to ma znaczenie (wpisać 3 kolory w kolejności preferencji albo napisać, że kolor BEZ ZNACZENIA)
- wypełnienie (puch gęsio kaczy lub puch gęsi- uwaga- różnią się cenowo!)
- suwak- po której stronie- jeśli to ma znaczenie (albo napisać: BEZ ZNACZENIA)
- cena modelu ( w odpowiedniej wersji) podana na stronie Yeti

B. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem produktu innego niż śpiwór, to proszę o przesłanie:

- dane kupującego
- nazwa produktu, model
- rozmiar,
- kolor,
- wersja, wypełnienie, cena i inne przydatne wskazówki.

C. Posługujemy się modelami, oraz cenami wyjściowymi produktów ze strony sklepu Yeti: http://www.yeti.com.pl

D. UWAGI:

Odbiór ze sklepu i płatność (gotówką) za śpiwory na własną rękę. W ramach naszego zamówienia ze zniżką nie dopychamy śpiworów. Szczegóły na temat terminów realizacji będą dopiero pod koniec listopada. Z góry uprzedzam, że terminy realizacji mogą się przedłużyć nawet do początku 2012. Im bardziej udziwnione zamówienie, tylko dłuższy termin realizacji. Im więcej chętnych tym większa szansa na dużą zniżkę.

--
Maja
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Asiuk »

Hej,
Czy ktoś nie zdążył (tak jak ja) na zamównienie, a chciałby jednak coś zamówić?
Pozdrawiam,
Asia
Maja Stelmach
Posty: 214
Rejestracja: 2010-09-30, 02:14

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Maja Stelmach »

ŚPIWORY 2011 - ostatnia szansa! Zgłoszenia do piątku, dnia 9.12.2011 do Asi Kocik na adres kocik.joanna@gmail.com

W tytule maila poproszę o wpisanie "ŚPIWORY 2011"

A. W mailu z zamówieniem powinny się znaleźć następujące dane:

- imię, nazwisko kupującego
- adres mailowy
- nr telefonu kontaktowego
- model śpiwora
- długość: 180 lub 195
- wersja - materiał (dry lub standard- uwaga- różnią się cenowo!)
- kolor - jeśli to ma znaczenie (wpisać 3 kolory w kolejności preferencji albo napisać, że kolor BEZ ZNACZENIA)
- wypełnienie (puch gęsio kaczy lub puch gęsi- uwaga- różnią się cenowo!)
- suwak- po której stronie- jeśli to ma znaczenie (albo napisać: BEZ ZNACZENIA)
- cena modelu ( w odpowiedniej wersji) podana na stronie Yeti

B. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem produktu innego niż śpiwór, to proszę o przesłanie:

- dane kupującego
- nazwa produktu, model
- rozmiar,
- kolor,
- wersja, wypełnienie, cena i inne przydatne wskazówki.

C. Posługujemy się modelami, oraz cenami wyjściowymi produktów ze strony sklepu Yeti: http://www.yeti.com.pl

--
Pozdrawiam
Maja
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Asiuk »

Hej!
Można jeszcze dziś przesłać swoje zamówienie, jak ktoś nie zdążył!
Pozdrawiam,
Asia
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Michal Pluta »

Witajcie,
ponieważ jest parę osób zainteresowanych kupnem rzeczy puchowych z firmy Yeti proszę wstępnie zainteresowanych o dopisanie się do dokumentu.
Po długim weekendzie skontaktujemy się z producentem i spróbujemy zorganizować jakiś niezły rabat.
"Tak to się robi w Szczecinie"
hannapurna

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: hannapurna »

Hej! Może ktoś się orientuje, gdzie można kupić nie najgorsze raki w przyjemnej cenie?
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Wolu »

Hej!
Parę dni temu widziałem w Sklepie Podróżnika jakieś przeceny raków Black Diamond. Szczegółów oferty nie znam - sprawdź sama. Promocje na raki niespecjalnie mnie interesują, bo... sam mam na zbyciu jedną parę. Konkretnie rzecz biorąc, mam do sprzedania paskowe Raveltic Classic 10 (używane, stan bdb), oraz pokrowiec na raki Petzl Fakir (nieużywany, jeszcze z metkami). Po wiosennych porządkach, jeszcze parę drobiazgów do raków i czekana mam na zbyciu. Jak Cię coś interesuje to daj znać.
Awatar użytkownika
gałka muszkatołowa
Posty: 59
Rejestracja: 2009-10-28, 15:39

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: gałka muszkatołowa »

Michal Pluta pisze:Witajcie,
ponieważ jest parę osób zainteresowanych kupnem rzeczy puchowych z firmy Yeti proszę wstępnie zainteresowanych o dopisanie się do dokumentu.
Po długim weekendzie skontaktujemy się z producentem i spróbujemy zorganizować jakiś niezły rabat.
Michał, daj znać, czy będzie jakiś rabat na Yetiego (choć póki co niestety nie ma dużego zainteresowania ich produktami).

A może jeszcze jakiś rabat na maty Therm-a-Rest ? Byłby ktoś zainteresowany?

B.
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Michal Pluta »

Sklep HiMountain na Krakowskim Przedmieściu jest likwidowany i do 26 kwietnia wyprzedaje cały asortyment.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Michal Pluta »

20 kwietnia w sklepach Horyzont na hasło "Szalona sobota" można dostać 25% zniżki na wszystkie produkty.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Michal Pluta »

Do końca tygodnia odzież i buty turystyczne 25% taniej: http://esklep.intersport.pl/
"Tak to się robi w Szczecinie"
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Wolu »

Michał, piszesz trochę nie na temat. Zamówienia grupowe, to zamówienia grupowe, a promocje, to promocje. Robisz tam zakupy i można się dołączyć, czy nie? Jak chcemy mieć na forum temat z promocjami, to zróbmy nowy, ale ogółem wydaje mi się, że nie musimy robić sklepom reklamy. Takie promocje urządza ostatnio coraz więcej sklepów (chociaż ceny wyjściowe często są z kosmosu). Nie róbmy reklamy za darmo. Niech sklepy się jakoś starają o banerki na naszej stronie. Swoją drogą od czasu do czasu pojawia się na forum spam reklamowy. Nie ułatwiajmy marketingowcom życia.
nazwa
Posty: 62
Rejestracja: 2010-11-05, 23:45

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: nazwa »

A propos, czy ktoś planuje może zamawiać grupowo przewodniki Rewasza?
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Wolu »

Czołem!
W Sherpie jest promocja 3 w cenie 2, dlatego szukam chętnych do grupowych zakupów.
Na oku mam sprzęt lawinowy i książki. Szukam osób, które chciały by dokonać zakupów w poniższych cenach lub w w zbliżonych (to są ceny przed rabatem, więc jak dobrze pójdzie to może być ponad 30% mniej):
1690 zł, ew. 1299 zł (jedne z najlepszych detektorów),
199 zł,
169 zł,
59 zł,
39 zł,
9,98 zł.
Pewnie jeszcze coś do tego dojdzie ze szpeju wspinaczkowego. Gdyby ktoś miał coś na oku, to proszę się szybko dopisywać lub kontaktować bezpośrednio ze mną - adres email jest w kontaktach. Takie promocje kończą się niespodziewanie, tudzież szybko zaczyna brakować asortymentu.

Pozdrawiam
Tomek

PS Byłbym chętny na kilka przewodników Rewasza. Jeśli nie będzie grupówki, to proszę o kontakt ze mną na początku grudnia.

PS 2 (oftop) Mam do sprzedania zimowy śpiwór puchowy Yeti GT II 900. Mało używany i zawsze z wkładką. Temperatury trzyma znakomicie, ale zmieniła mi się koncepcja chodzenia po górach, a poza tym potrzebuję kasy na inny, pilniejszy szpej. O cenę i szczegóły proszę pytać mejlem.
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Grupowe zamówienie sprzętu

Post autor: Michal Pluta »

Jeśli byłoby dwóch chętnych to jestem zainteresowany zakupem za 109 zł (przed rabatem), najlepiej jeszcze w piątek.
"Tak to się robi w Szczecinie"
ODPOWIEDZ