7. kursówka BIS

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: Litrowy »

Przepraszam Was bardzo, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Generalnie miałem teraz okres w którym trudno mi było myśleć nawet o tym, jak mam na imię.
Jak ktoś sensownie zauważył, kursówka się w najbliższym terminie nie odbędzie, a było ich 6. Osoby, którym brakowało tego wyjazdu mogą jednak być spokojne, nie będzie problemu z wyjazdem na zimówkę, a nadrobimy już na pewno w marcu/kwietniu, pewnie dwoma terminami. Oczywiście inni w ramach doszkalania/ćwiczenia też będą mogli jechać.
A taki bezwład informacyjny to jedyny taki.
Pozdrawiam
PW
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
mal_ruk
Posty: 118
Rejestracja: 2011-10-25, 17:25

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: mal_ruk »

Podbijam temat, czy odbędzie się VII kursówka?
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: naccia1 »

Podpisuję się pod powyższym pytaniem :]
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 2011-02-19, 01:02

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: Użytkownik »

Pytanie to jest jak najbardziej zasadne, i ono jest też (a może przede wszystkim?) kierowane do _kierownictwa kursu_. Zakładając _czysto hipotetycznie_, że instruktor, który miał prowadzić ten wyjazd, nie może tego uczynić, chyba należałoby wskazać zastępcę? Mamy sytuację, gdy wkrótce minie drugi weekend marca, a o ostatnich kursówkach nic nie wiadomo... Jeśli wziąć pod uwagę, że 25 marca ma być medykówka, 31.03-01.04 jest rajd, 08-09.04. są święta, 14-15.04. ma być autokarówka, to już zostają TYLKO dwa weekendy przed majówką (17-18.03.; 21-22.04.).
Maja Stelmach
Posty: 214
Rejestracja: 2010-09-30, 02:14

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: Maja Stelmach »

Dzwoniłam kilka dni temu do Przemka (instruktor, który miał poprowadzić tę kursówkę, a za razem przewodniczący komisji szkoleń), obiecał się tym zająć. Trzymam go za słowo, obiecując zadzwonić do niego rano z przypomnieniem.

--
Maja
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: Litrowy »

Będzie 31.03-1.04. Będą niezłe jaja. Szczegóły niebawem.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: Maćko Wećko »

Użytkownik pisze:Pytanie to jest jak najbardziej zasadne, i ono jest też (a może przede wszystkim?) kierowane do _kierownictwa kursu_.
To pytanie jest do Komisji Szkoleń, a nie do Kierownictwa Kursu. KS odpowiada za ułożenie i trzymanie się harmonogramu kursu, KK jest tylko ciałem wykonawczym.
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: naccia1 »

Bardzo proszę o info kto ma namioty ;) ja mam taki 2-3 osobowy, o ile stan osobowy się nie zmieni potrzebujemy jeszcze jednego o podobnych gabarytach.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: Litrowy »

Zachęcam jak najwięcej osób do udziału w kursówce - ostatnia okazja przed wiosennym, by poćwiczyć w terenie, z resztą pod okiem bardzo doświadczonego instruktora.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: Gosia Grabowska »

Czy wiadomo, o której będzie wyjazd w piątek?
Bo rozważam dopisanie się do kursówki (jeśli jeszcze mogę) i byłaby to dla mnie kluczowa informacja.
DamianD
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-25, 22:53

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: DamianD »

Jako osoba, której los każe od czasu do czasu powrócić na instruktorskie ścieżki, witam wszystkich zainteresowanych najbliższym wyjazdem kursowym i zapraszam do uczestnictwa.

Wyjazd w Gorce w piątek wieczorem, prawdopodobnie transportem drogowym (docelowo interesuje nas Nowy Targ, prośba o sprawdzenie dojazdu do miejscowości położonych na linii Nowy Targ - Krościenko + Ochotnica Górna). Powrót - do ustalenia w najbliższą środę w zależności od istniejących opcji powrotu.
Wyjazd o charakterze namiotowym (ew. bacówkowym).

Oto informację jakie posiadam na chwilę obecną:
Uczestnicy (lista otwarta):
1. Małgorzata Rukasz
2. Natalia Okińczyc
3. Olga Nowaczyńska
4. Przemysław Linke

Zadania:
- jadłospis - Przemek Linke
- dojazd + powrót - Małgosia Rukasz
- ubezpieczenie - Olga Nowaczyńska
- apteczka, sprzęt wspólny, namioty, ista rzeczy do zabrania - Natalia Okińczyc

Tematy gawędy:
- topografia Gorców (granice, pasma sąsiednie, głowne grzbiety, szczyty, rzeki, miasta) - wszyscy
- grupy etniczne + pasterstwo - Natalia
- kościoły małopolskie - Przemek
- II wojna światowa - Małgosia
- J. Kuraś i Wł. Orkan - Olga

Kolejne spotkanie w najbliższą środę o godz. 18.
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: naccia1 »

Hm.. miałam ogarnąć apteczkę sprzętową i sprzęt - czy dobrze rozumiem że apteczka medyczna to również moja brocha? :]
DamianD
Posty: 3
Rejestracja: 2012-03-25, 22:53

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: DamianD »

Jeśli nie będzie to problemem to poproszę zajmij się tematem apteczki. Fizycznie mogę wziąć ją do plecaka, ale chciałbym mieć pewność, że będzie dostępna na ten wyjazd.

A co to jest apteczka 'sprzętowa'? i czym się różni od zwykłej apteczki? :)
mal_ruk
Posty: 118
Rejestracja: 2011-10-25, 17:25

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: mal_ruk »

Gosia Grabowska pisze:Czy wiadomo, o której będzie wyjazd w piątek?
Bo rozważam dopisanie się do kursówki (jeśli jeszcze mogę) i byłaby to dla mnie kluczowa informacja.
Jak tylko ustalę konkrety z przewodnikiem, to napiszę na forum!
mal_ruk
Posty: 118
Rejestracja: 2011-10-25, 17:25

Re: 7. kursówka BIS

Post autor: mal_ruk »

odjazd z Warszawy PKS POLONUS Warszawa Zachodnia d.a.- Nowy Targ Dworzec Autobusowy
odjazd: 23:00- przyjazd 6.20 koszt -cena 1 biletu: BILET 100% 62 zł; BILET STUDENCKI
46.50zł
ZBIÓRKA W PIĄTEK O GODZ. 22.20 W HALI GŁÓWNEJ DWORCA ZACHODNIEGO


1)ja zakupię bilty dla wszystkich uczestników druzyny pierścienia

2)podliczę jeszcze powrót ( jestem w fazie uzgadnianai go) i wtedy na forum podam numer konta i koszt na każdego uczestnika i inne szczegoły.
Ostatnio zmieniony 2012-03-28, 22:37 przez mal_ruk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ