Wigilia 2011

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
sarniak
Posty: 143
Rejestracja: 2009-10-25, 19:32
Kontakt:

Wigilia 2011

Post autor: sarniak »

Info o wigilii wisi tutaj, ale otwieram temat, żeby poinformować o pewnych modyfikacjach :> Otóż wszem i wobec chcę ogłosić, że jeśli ktoś myślał sobie "chyba mikołaj zapomniał o nas" mylił się okrutnie.

Mikołaj nie może się wręcz doczekać.

A teraz historia prawdziwa (zakryjcie oczy dzieciom, żeby nie czytały). Obdarowujemy się nawzajem prezentami! Zasada jest mniej więcej tak prosta jak ugotowanie pysznego kisielu z patykami - wrzucasz do wora jakiś prezent, później wyciągasz inny. Wartość prezentów do około 20zł.

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału :)
Awatar użytkownika
sarniak
Posty: 143
Rejestracja: 2009-10-25, 19:32
Kontakt:

Re: Wigilia 2011

Post autor: sarniak »

Mam kolejne wieści!! :)

Około 21 przenosimy się do Grawitacji (Browarna 6) na świąteczne śpiewanki :> Doszły mnie słuchy, że kursanci obecnego kursu plamią swój honor dobrego kursanta nie stawiając się licznie na piwie SKG :P. To jest bardzo dobry moment, żeby nadrobić :>.

Nie zapomnijcie o instrumentach i śpiewnikach, zaproście znajomych :>

Do zobaczenia!
KaCy
Posty: 43
Rejestracja: 2011-04-04, 13:22

Re: Wigilia 2011

Post autor: KaCy »

cudnie było ;)

Jeszcze raz życzę wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku (pełnego super wyjazdów/atrakcji/przygód/wrażeń etc ;p )

Poniżej okolicznościowe zdjęcie luźno kojarzące się ze świętami :P

Obrazek
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Wigilia 2011

Post autor: Grzesiek »

Ja również chciałbym podziękować wam za wspaniałą atmosferę - nareszcie czuję się jak wśród swoich. No i dzięki, że nie obrzuciliście trupy aktorskiej pomidorami ;-)
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Wigilia 2011

Post autor: Basia Skompska »

A ja chciałabym pogratulować kursantom przedstawienia!! Naprawdę profesjonalnie się przygotowaliście, świetnie odegraliście role. Nie mówiąc już o napisaniu rymowanego scenariusza.

:thumleft: Duży respekt!
ODPOWIEDZ