Przejście Zimowe 2011

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Natalia

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Natalia »

numer podałam na 1 stronie :P ale podaje jeszcze raz: 605957822 (mowilam tez ze nie bardzo mam teraz dostep do netu, wiec w razie czego prosze sie ze mna kontaktowac telefonicznie)
wracamy pksem Dukla-Krosno a dalej do Wwy prywatnym busem firmy eurores (wyjezdza z Krosna o 23:30).
DO KASI: jest maly problem, kupilam Ci juz bilet pkp :/ moze jest szansa na przynajmniej czesciowy zwrot pieniedzy (ok. 60 zl), ale musialabys sie ze mna dzis skontaktowac zebym Ci ten bilet fizycznie przekazac. Tel podalam, dzwon smialo :)
PZDR
N
mal_ruk
Posty: 118
Rejestracja: 2011-10-25, 17:25

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: mal_ruk »

Aha, ja jeszcze przypomnę się Pawłowi - poproszę o zabranie termosu dla mojej skromnej osoby;)
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Asiuk »

Czy ktoś mi może podać nr do Gosi Grabowskiej?
Pozdrawiam,
Asia

Gosia R. - Pawel już chyba nie czyta forum. Jego nr koma jest na stronie kursówki ostaniej.
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: jedrek_witkowski »

hej,
mam dla nas dużo pieniędzy i dolary!!! Dobra, z dolarami przesadziłem, ale mam trochę euro (starczy na wejście do cerkwii i na czekoladę studencką na Słowacji).

Maciek, Kasia, zwrócę Wam kasę za zimówkę już po powrocie jak już się ze wszystkimi rozliczę.

Do zobaczenia!
Jędrek
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Gosia Grabowska »

Asiuk pisze:Czy ktoś mi może podać nr do Gosi Grabowskiej?
Już się skontaktowałyśmy :)
PRZYGODA!!! Do zobaczenia na dworcu!
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Asiuk »

Ja nie chcę jechać!!!! Buuuu...Mamo gdzie jesteś? Czemu mi pozwoliłaś robić ten kurs? Czemu nie zakazałaś jechać? aAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa Wczoraj w Dukli było minus 31!!!!!
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Basia Skompska »

Czy ktoś ma jakieś informacje o naszych Dzielnych Zimówkowiczach?
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Marta Cobelto »

Żyją, mają się chyba dobrze - przynajmniej tak było, gdy rozstawaliśmy się w poniedziałek koło południa:)
teraz eksplorują Słowację i cerkwie typu południowołemkowskiego, walczą dzielnie z mrozem, ogniskami i śniegiem powyżej kolan:)
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Basia Skompska »

Zuchy!
Trzymam dalej za nich kciuki ! Respekt!
meg
Posty: 101
Rejestracja: 2009-01-23, 22:18

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: meg »

Kolejne wieści z frontu, który wczoraj opuściłam. Powrócili do Polski, mieli wczoraj wieczorem dotrzeć do Jaślisk (niestety nie wiem z jakim powodzeniem). Po ciepłym noclegu morale grupy się podniosły, tempo poruszania wzrosło, pojawiły się zwałki, orzełki, gry i zabawy. Humory dopisują. Dalej dzielnie walczą ze śniegiem, ogniskami, temperaturą i zmęczeniem.
gosia staroń
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: jedrek_witkowski »

Ale było... :)

Dzięki wszystkim, którzy byli (na chwilę lub na dłużej)!

Jędrek
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Grzesiek »

Ja również chciałbym podziękować wam za wspólnie spędzony tydzień.
Momentami było ciężko ale cały wyjazd zapisał się w mojej pamięci zdecydowanie na plus i gdybym miał znów na zimówkę pojechać to był bym z tego rad. Jeszce raz dziękuje także za niespodziankę jaką sprawiliście mi w trakcie "ceremonii urodzinowo - imieninowej".
Aha, liczę, że osoby, które robiły fotki rychło je udostępnią ...
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Asiuk »

Dziękuję Wszystkim za wspólne przejście przez zimówkę! :) Jestem naprawdę szczęśliwa, że to przeżyłam ;) :D :D :D... Mam nadzieję, że to mrowienie w palcach u stóp przechodzi? :)
Pozdrawiam i do zobaczenia na zejściówce!!! :D
Asia
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Basia Skompska »

Jestem pod wrażeniem, że przeżyliście ! Gratuluję :) Ja zamarzałam w Warszawie nawet jak musiałam przejść kilka kroków z metra do tramwaju ;) I ciągle zastanawiałam się jak Wy tam biedacy dajecie radę na zimówce.
Mrowienie w palcach będzie się jeszcze utrzymywać - nawet kilka tygodni, ale w końcu mija, więc nie ma co się martwić

Pozdrawiam i mam nadzieję, że opowiecie o Waszych wrażeniach za tydzień, na karnawałówce
mal_ruk
Posty: 118
Rejestracja: 2011-10-25, 17:25

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: mal_ruk »

Działo się:)) Dzięki za wyjazd!
ODPOWIEDZ