Przejście Zimowe 2011

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: jedrek_witkowski »

Hej,

a ja przypominam o przelewach na moje konto ;)

i dziękuję tym, którzy już to ogarnęli

Jędrek
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Paveł »

a wszystkim, którzy ociągają się z wpłatami informuję, że Natalia nie kupi nikomu biletu jeżeli Jędrek nie będzie miał wszystkich miejsc,
a że pociąg objęty jest całkowitą rezerwacją miejsc, im poóźniej Natalia kupi bilety, tym większa szansa że spędzimy kilkanaście godzin na korytarzu w pociągu.
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 2011-02-19, 01:02

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Użytkownik »

Wydaje się, że warto byłoby rozważyć przesunięcie terminu wyjazdu, z uwagi na ekstremalne temperatury, które mają być za tydzień (nocą nawet -30 st.!). Taki wyjazd byłby raczej walką o przetrwanie niż o charakterze szkoleniowym.
Maciej Hammer
Posty: 39
Rejestracja: 2011-11-04, 18:20

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Maciej Hammer »

Termin ferii uniwersyteckich raczej się nie przesunie, poza tym zimą i tak będzie zimno.

Wysłałem już do wiadomości Natalii; teraz na forum: dołączę do Was w Grybowie, także na Wschodnim na mnie nie czekajcie. Będę miał pięć sztuk poddupników z mej starej, wiernej karimaty, także kto chce niech się zgłasza!
mal_ruk
Posty: 118
Rejestracja: 2011-10-25, 17:25

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: mal_ruk »

ja się zgłaszam do poddupnika:)
Gośka R.
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Asiuk »

Ja też zamawiam poddupnik. A może zamiast przesuwać wyjazd przenocowalibyśmy od czasu do czasu w schronisku/chatce studenckiej?
Pozdrawiam,
Asia
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Grzesiek »

Ja również byłbym chętny !
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Maćko Wećko »

Użytkownik pisze:Wydaje się, że warto byłoby rozważyć przesunięcie terminu wyjazdu, z uwagi na ekstremalne temperatury, które mają być za tydzień (nocą nawet -30 st.!). Taki wyjazd byłby raczej walką o przetrwanie niż o charakterze szkoleniowym.
Szczerze powiedziawszy, ja wolę suche -30 st (w namiocie wtedy będzie suche -10-15, czyli GT 900 daje radę ;>) niż wilgotne -5 (bo puch wtedy niemiłosiernie traci na właściwościach grzewczych). Poza tym, zawsze w sytuacji awaryjnej można zarządzić "ciepły" nocleg...
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: jedrek_witkowski »

Maciek, ja bym też z chęcią się zapisał na poddupnik. Czy udało mi się zmieścić w pierwszej piątce?

Gosia, ja też nie potrzebuję ubezpieczenia, więc nie kupuj dla mnie.

Janusz, kiedy będzie lista zakupów indywidualnych? Weekend to piękny czas na wizytę w supermarkecie! A słoneczny i mroźny weekend to jeszcze lepiej!

Pozdro!
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Gosia Grabowska »

Użytkownik pisze:z uwagi na ekstremalne temperatury, które mają być za tydzień (nocą nawet -30 st.!). Taki wyjazd byłby raczej walką o przetrwanie niż o charakterze szkoleniowym.
Rzeczywiście według http://www.twojapogoda.pl nocą w niedzielę 5.02 ma być -28 st. (dla Krynicy-Zdrój). Ale ja jestem za niewymiękaniem. Myślę, że będziemy oceniać okoliczności na bieżąco i jeżeli będzie realne zagrożenie zdrowia, to dopiero wtedy podejmiemy odpowiednie kroki. Póki co trzeba się dobrze przygotować sprzętowo oraz psychicznie i tyle.

Przyłączam się do prośby o listę żarcia.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Grzesiek »

Zgadzam się z Gosią w obu kwestiach.
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: jedrek_witkowski »

Hej,
na pierwszym spotkaniu była mowa o tym by na grupę mieć jedną poglądową mapę północnej Słowacji i mapę turystyczną słowackiej części beskidu niskiego.

Czy ktoś z nas to ogarnął?

Czy takie mapy są w siedzibie SKG i można je pożyczyć? Czy trzeba je kupić?

Ktoś coś wie? Ktoś coś powie?
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Paveł »

Słuszny postulat. Trzeba załatwić.
Do wyjazdu zostało już tylko 110 godzin, tymczasem nie widać:
- kto ma wziąć namiot
- jaka jest lista rzeczy indywidualnych do zabrania
- nie dostałem na maila żadnej konkretnej propozycji jedzeniowej, tymczasem do dzisiaj miała być już gotowa OSTATECZNA lista.
Przypominam, że wywiązanie się z powierzonych zadań jest jednym z warunków zaliczenia zimówki.

Proszę na wszelki przeciwpożarny słuczaj jeszcze raz przejrzeć listę tematów, zadań i obiektów (zwłaszcza Przemek i inne osoby dopisujące się później) - "nie zauważenie" że miało się coś do zrobienia nie jest żadną okolicznością łagodzącą.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Grzesiek »

Jędrku co do map sprawa wygląda w następujący sposób:
- podłogówkę Słowacji mam ja
- słowacki Beskid Niski znajduje się prawdopodobnie w bibliotece SKG - tak mi się coś kojarzy ale nie jestem pewny na 100 %

W sprawie namiotów, sytuacja prezentuje się w sposób następujący:
Janusz czwórkę
Kasia dwójkę
Gosia G. dwójkę
Piotrek trójkę
Gosia S. czwórkę
Jędrek nie bierze dwójki bo na liście jest 14 kursantów i byłby by to zbędny ciężar
Aha, no i ty Pawle masz trójkę
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Przejście Zimowe 2011

Post autor: Paveł »

Proponuję zrezygnować z jednej dwójki, a dla jednego kursanta miejsce się znajdzie u mnie.
ODPOWIEDZ