płytka ze zdjęciami

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Dorota Suszniak
Posty: 5
Rejestracja: 2007-04-01, 13:58

płytka ze zdjęciami

Post autor: Dorota Suszniak »

Chciałam powiedzieć, że płytka, którą dostałam w środę od Tomka W., ze zdjęciami z naszej autokarówki, jest .... pusta.. a w ogóle to bardzo fajne forum, więc na się na nim zalogowałam, chociaż nie wiem czy mam do tego prawo, bo nie należę do Klubu.. pozdrowienia dla wszystkich, a szczególnie dla Administratora;)
Janekm
Posty: 52
Rejestracja: 2007-03-30, 17:48

Re: płytka ze zdjęciami

Post autor: Janekm »

Witaj Doroto, w ten sposób masz kolejny powód aby przyjść na Powiśle czy inne miejsce.
A samo forum jest dla kursantów, członków klubu i sympatyków. O ile uważasz że Administrator jest sympatyczny to masz pełne prawo do pisania i korzystania:-)
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: płytka ze zdjęciami

Post autor: Maciej Egermeier »

Hehe. Dobre. Może to był taki podstęp, abyś przyszła na "Powiśle" jeszcze raz? :->
Oczywiście jesteś na tym forum mile widziana. Każdy kto tylko zechce może sobie tu skrobać.
Dziękuję za szczególne pozdrowienia :-D

Maciek

P.S. Też pozdrawiam.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: płytka ze zdjęciami

Post autor: wex »

Pusta? A może po prostu Twoja nagrywarka nie obsługuje wielosesyjnych płyt DVD... Sprawdź jeszcze na jakimś komputerze, czy jest ten sam problem...
No a swoją drogą rzeczywiście pretekst do odwiedzenia Powiśla gotowy ;)
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: płytka ze zdjęciami

Post autor: Maciej Egermeier »

A może zupełnie nie czyta DVD? ;)

Taa jasne... na pewno Weksiu uknułeś spisek :-P
Awatar użytkownika
Dorota Suszniak
Posty: 5
Rejestracja: 2007-04-01, 13:58

Re: płytka ze zdjęciami

Post autor: Dorota Suszniak »

A.. już wiem, to u mnie chyba jest problem... nie z płytką.. :-/ bo mój tata kupił jakąś starą stację dysków od kogoś za 20 zł, bo poprzednia się zepsuła, no i ona jest trochę kiepska i pewnie dlatego nie czyta tej płytki... :alien: życzę Wszystkim miłego Poniedziałku :lol:
ODPOWIEDZ