Przejście Wiosenne

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Michal Bekey »

Żadne nowiny, ale:

Przejście Wiosenne zaliczyli:

Adam Cieślik
Jan Górski
Michał Górski
Gosia Grabowska
Asia Kocik
Olga Nowaczyńska
Gosia Staroń
Jędrek Witkowski

Powodzenia na Letnim!
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: naccia1 »

Ja również gratuluję :) co poniektórym po raz kolejny ale co tam :)

Wybaczcie, że tak Was męczę, ale może napiszę, żeby było jasne. Wiem wszystko o zakupach warszawskich. Potrzebuję info o transporcie! Ile kosztował nas transport z Warszawy, ile do niej (czy zostały na to wzięte środki z kasy wspólnej???), czy ten bus za 500 zł to jakiś lokalny czy Sanok-Warszawa? (coś mi za tanio wychodzi ale z pewnego maila można by tak wnioskować..), chyba że jeszcze coś zostało wydane.
Prosiłabym naprawdę o info w tej sprawie do poniedziałku, bo zbliża się sesja i potem naprawdę nie wiem, kiedy do tego przysiądę. A jeśli okaże się że jest rozbieżność stanu kasy który wynika z Waszych informacji z faktycznym, to chyba rozumiecie, że będę wolała się wstrzymać w wypłatami..

Mam jeszcze pytanie do wszystkich co do rozliczenia dwóch osób:
1. Bruździak - mówiliście, że jako jedyny wcześniej miał wyjechać i zostało to wzięte pod uwagę. Myślałam, żeby w takim razie policzyć go jako taki ułamek osoby jaką część wiosennego był, tj. np jeśli był przez 0.75 dób to zamiast dzielić koszty na 20 dzielę je na 19.75 i te 0.75/19.75 kosztów pokrywa Bruździak. To mi się wydaje najsprawiedliwsze i najprostsze, ale w takim razie potrzebuję info ile dób dokładnie był z ilu :D
2. chciałam podbić to co napisała Gosia. Czy zgadzacie się żebym odliczyła sobie zakupy w Mchawie? Rozumiem że dokładne rozliczanie ludzi którzy wyjechali wcześniej może być problematyczne, ale ja zgłosiłam swój wyjazd jeszcze przed zakupami, tak że była możliwość modyfikacji listy tak,by nie brać mnie pod uwagę. Nie chcę się za bardzo wykłócać, więc jeśli ktoś ma coś przeciw to niech krzyczy :) ale wydaje mi się że te okoliczności są dla mnie ostatecznie łagodzące :)
mal_ruk
Posty: 118
Rejestracja: 2011-10-25, 17:25

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: mal_ruk »

zgadzam się zgadzam:)
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Grzesiek »

Drodzy moi, ostateczna, poprawiona i dopieszczona wersja mojej relacji jest już w sieci :->
http://www.skg.uw.edu.pl/component/content/article/672
Awatar użytkownika
pgorecki
Posty: 113
Rejestracja: 2008-01-21, 17:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: pgorecki »

Jaka długa relacja! Tak trzymać!

Przesyłam gratulacje powiosenne.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Litrowy »

Jeżeli po ostatniej środzie nie macie jeszcze dość, bardzo będzie mi miło w najbliższą po wykładzie, czy co tam nam Kierownictwo przygotuje, wznieść z Wami kufelek za miniony wyjazd i inne takie.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Asiuk »

Grzesiek pisze:Drodzy moi, ostateczna, poprawiona i dopieszczona wersja mojej relacji jest już w sieci :->
http://www.skg.uw.edu.pl/component/content/article/672
Relacja przednia! Zaśmiewałam się ze współlokatorką :) Po przeczytaniu zachciała nawet gdzieś jechać z nami! ;)
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Gosia Grabowska »

Litrowy pisze:Jeżeli po ostatniej środzie nie macie jeszcze dość, bardzo będzie mi miło w najbliższą po wykładzie, czy co tam nam Kierownictwo przygotuje, wznieść z Wami kufelek za miniony wyjazd i inne takie.
Duża część kursantów co środę wznosi za coś "kufelek", więc myślę że i w najbliższą podtrzymamy tę tradycję :-D
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: naccia1 »

Ja chciałam tylko jeszcze raz poprosić o info, jeśli coś ustalicie w sprawie tej siekiery (tzn jeśli coś zostanie zakupione i info za ile i komu odliczyć, albo że postanowiono że nic nie kupujemy i że można rozliczać wyjazd. Niestety środowe wieczory to termin dla mnie dość niefortunny (zwłaszcza ostatnio), ale nie jest tak że zgarnęłam kasę i uciekłam :D czekam na sygnał że sprawa załatwiona i że można zamykać budżet :)
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: jedrek_witkowski »

Proponuję odłożyć 20 zł (?) na tę osłonkę, jeśli ktoś, kiedyś będzie miał okazję ją załatwić. Jeśli kasa okaże się niepotrzebna to kupimy za nią herbatę do siedziby (czy cokolwiek, co jest potrzebne). Resztę będzie można wtedy rozliczyć.
J.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Litrowy »

Podobno w siedzibie znajduje się moja menażka. Czyją zatem menażkę mam w domu?
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Michal Pluta »

"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Basia Skompska »

Michał, świetne zdjęcia !!
hanuszka
Posty: 49
Rejestracja: 2010-11-17, 23:10

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: hanuszka »

Dołączam się do komplementu. Gratuluję zdjęć, są świetne!
"Najlepsze miejsce na namiot jest zawsze trochę dalej” (Zofia Czerwińska)
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Gosia Grabowska »

naccia1 pisze:ale nie jest tak że zgarnęłam kasę i uciekłam :D czekam na sygnał że sprawa załatwiona i że można zamykać budżet :)
Domyślamy się, że nie zgarnęłaś kasy i nie uciekłaś, ale to rozliczenie przedłuża się niemiłosiernie... Kiedy możemy na nie liczyć?
Z siekierą zrób tak, że odłóż te 20 zł, tak jak pisał Jędrek i tyle.
ODPOWIEDZ