Przejście Wiosenne

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Przejście Wiosenne

Post autor: Litrowy »

Odbędzie się zgodnie z planami, poprowadzę je ja, a towarzyszyć mi będą Michały Dwa (Strzelec i Bekey). W związku z tym w środę przed jajeczkiem (o 18.00) odbędzie się pierwsze, obowiązkowe spotkanie z nim związane.
Do zobaczenia.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Maja Stelmach
Posty: 214
Rejestracja: 2010-09-30, 02:14

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Maja Stelmach »

Osoby, które chcą kontynuować kurs - przypominam, że trzeba (oprócz zgłoszenia się do KK i do KS) uzupełnić dokumenty na tegoroczne: oświadczenie i zaświadczenie od lekarza (wzory w zakładce "kurs" --> "dokumenty").

Trzecia rata za kurs (50 zł) - obowiązuje tegorocznych kursantów oraz osoby które kontynuują i nie płaciły tej raty.

--
Maja
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: jedrek_witkowski »

Witajcie,

dwie sprawy dotyczące wiosennego:

MAPY
Wiele osób pewnie będzie kupowało przed wyjazdem mapy. Część z nas pewnie będzie chciała je zalaminować. Najtańszym znanym mi miejscem, w którym mapę można kupić i zalaminować jest centrum kartografii na rogu Grochowskiej i Siennickiej. Mieszkam obok, więc jeśli ktoś chciałby bym kupił mu i zalaminował mapę Bieszczad w skali 1:50 000 COMPASSu (koszt laminowaina to ok. 7-8 zł) to dajcie znać na maila: jedrekwitkowski małpa gmail kropka com Będę to pewnie załatwiał w tygodniu po świętach.

SPOTKANIE
Dzisiaj w Eufemii padł pomysł zorganizowania spotkania osób, które wybierają się na przejście wiosenne - spotkania trochę innego niż zwykłe pośpieszne ogarnianie kolejnych spraw wyjazdowych, spotkania, na którym wszyscy będą mogli się poznać (jeśli się jeszcze nie znają) i pogadać o czymkolwiek (a jeśli będzie taka wola to również rzeczach związanych z wyjazdem).
Rezerwujcie sobie wieczór 24 kwietnia (we wtorek przed wyjazdem), np. od godz. 18. Możemy spotkać się w Eufemii by wszyscy mieli blisko, a możemy również u mnie w mieszkaniu na Grochowie. Decyzję o miejscu możemy podjąć później ;)

Pozdrawiam,
Jędrek
Awatar użytkownika
Gosia Grabowska
Posty: 128
Rejestracja: 2011-10-27, 15:15

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Gosia Grabowska »

To ja zamawiam mapę!
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Grzesiek »

I ja też !
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Kachna »

Zanim zacznę układać jadłospis chciałabym się od Was dowiedzieć czy są wśród Was wegetarianie, albo osoby uczulone na jakieś produkty(czekolada, orzechy itp.)?
Pozdrawiam
Kasia
PS. Ja też poproszę mapę:)
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Kachna »

I jeszcze pytanie do Przemka, czy mamy/możemy planować podobnie jak na zimówce dwa ciepłe posiłki dziennie? W sensie jakaś zupa/przekąska i później taki normalny obiad ?
Pozdrawiam
Kasia
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Litrowy »

Oczywiście, wręcz powinniśmy. Dzień będzie dla nas długi, więc przyda się i obiad tradycyjny i jakaś zalewajka. Z tym tylko że nie koniecznie we wskazanej przez Ciebie kolejności - wszystko zależy od sytuacji, warunków itd.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Litrowy »

Jeżeli jest ktoś, kto nie był wczoraj na spotkaniu a chce jechać na wiosenne, to teraz jest ten moment, by się zgłosić. Dotyczy to również waletów.

W kwestii waletów, to pierwszeństwo mają osoby, które mają już za sobą wiosenne i planują w tym roku zaliczać letnie. O Mai i Olku już wiem. Ktoś więcej? Nawet jeżeli z kimś gadałem wczoraj, to bierzcie pod uwagę moją postępującą sklerozę.

Prośba do Asi - stwórz na Googlach abo jakoś inaczej dokument z listą osób, które się Ci wczoraj wpisały, będzie można do niej dopisywać wszelkie inne dane, które w międzyczasie się pojawią (np. nry telefonów, jakieś kaskowe sprawy, tematy do opracowania. sprzęty, itd).

Apropos sprzętu - przypominam, mam namiot 2-osobowy.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
naccia1
Posty: 26
Rejestracja: 2011-10-25, 22:24

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: naccia1 »

Ja też mam namiot 2-os (choć jak będzie trzeba to i 3 osoby się zmieszczą, choć lepiej żeby były to np 3 małe dziewczyny :P). Też bym poprosiła o zalaminowaną mapę, Jędrku, ale to już Ci napisałam mailem :]
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Kachna »

jedrek_witkowski pisze:...
SPOTKANIE
Dzisiaj w Eufemii padł pomysł zorganizowania spotkania osób, które wybierają się na przejście wiosenne - spotkania trochę innego niż zwykłe pośpieszne ogarnianie kolejnych spraw wyjazdowych, spotkania, na którym wszyscy będą mogli się poznać (jeśli się jeszcze nie znają) i pogadać o czymkolwiek (a jeśli będzie taka wola to również rzeczach związanych z wyjazdem).
Rezerwujcie sobie wieczór 24 kwietnia (we wtorek przed wyjazdem), np. od godz. 18. Możemy spotkać się w Eufemii by wszyscy mieli blisko, a możemy również u mnie w mieszkaniu na Grochowie. Decyzję o miejscu możemy podjąć później ;)
...
Ja proponuję, żeby było na mieście, ale skoro to wtorek i nie ma wykładu i innych klubowych spraw to może w Południku?
Pozdrawiam
Kasia
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Michal Pluta »

Proponuję zintegrować się poprzez sport, czyli przyjść na Pola Mokotowskie, pograć w frisbee i piłkę, a następnie udać się do Jeff'sa na trzecią połowę.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Kachna »

Michał, może na frisbee na chwilę zdążę(nie wiem jak inni), jednak celem spotkania nie jest integracja z Tobą:P:P tylko w gronie kursantów jadących na wiosenne. Jeśli jedziesz na wiosenne, to możesz też do nas dołączyć. Ludziska to co powiecie na Południk Zero?
Pozdrawiam
Kasia
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Kasia,

Twoja asertywność - bezcenna.

J.
DRUNIA
Asiuk
Posty: 77
Rejestracja: 2011-11-13, 22:28

Re: Przejście Wiosenne

Post autor: Asiuk »

Hej,
Co do spotkania, to jednak bym optowała za mieszkaniem (ja swoje też polecam - na Bielanach przy metrze :) Mam wrażenie, że "domowa" atmosfera bardziej sprzyja integracji i... kieszeni, zwłaszcza, że ten miesiąc mnie już finansowo wykończył (i pewnie nie tylko mnie)...

Przemku - jak tylko wrócę ze Świąt, to zrobię google docs'a. Teraz już nie mam tej listy przy sobie.

Pozdrawiam,
Asia
ODPOWIEDZ