Koncert Domu o Zielonych Progach!

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
zw

Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: zw »

"Gór mi mało i trzeba mi więcej, aby przetrwać od zimy do zimy...", "Zostanie tyle gór, ile narysowało pióro...", a może "Jeszcze chwila, jeszcze dwie i znów stanę u stóp raju..." Znacie? A chcecie posłuchać na żywo? Już w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia w Ośrodku Kultury Ochoty z ulubionymi piosenkami, tymi starymi, najstarszymi i zupełnie nowymi wystąpi znany wszystkim chodzącym po górach ludziom zespół Dom o Zielonych Progach. Początek koncertu o 18, bilety (po 20 zł) można kupować w kasie OKO przy ul. Grójeckiej 75 już teraz i przed koncertem. Zapraszamy do wspólnego śpiewania!
JR

Re: Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: JR »

O proszę, będą teraz? Są jeszcze bilety?
GRIX

Re: Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: GRIX »

Z tego co wiem (kupowałam w piatek pięć) to jeszcze troche jest. Ale przy mnie ktoś jeszcze brał więc nie ma co czekać myślę :)
Marcin
Posty: 184
Rejestracja: 2007-04-01, 23:32

Re: Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: Marcin »

A można kupić bilety w necie?
Tomasz

Re: Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: Tomasz »

Z tego co wiadomo to tylko na miejscu w OKO:
http://www.oko.com.pl/news,548.html
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: Wolu »

Wszystko fajnie, ale chyba przeginacie z marketingiem:
przez zw » dzisiaj, 2012 17:11
przez JR » dzisiaj, 2012 17:39
przez GRIX » dzisiaj, 2012 17:42
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: wex »

Właśnie miałem napisać w tej sprawie... Bardzo lubię DOZP, ale pliz, chyba nie jest z nim aż tak źle, że żeby zareklamować jego koncert trzeba z jednego komputera zadać pytanie i za chwilę na nie odpowiadać?
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 88
Rejestracja: 2010-01-04, 02:55
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: Kachna »

Haha no zwłaszcza, że nie podejrzewałabym SKG o taki ruch na forum w związku z jakąkolwiek sprawą:)
zw, czyli Zosia Wieluńska

Re: Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: zw, czyli Zosia Wieluńska »

Może sprostuję: nie jestem marketingowcem "Domu". Jestem po prostu ich sympatykiem. Z mojego komputera wyszedł wczoraj jeden jedyny wpis na forum, informujący o koncercie. Można to sprawdzić, porównując numery IP komputerów. Nie organizowałam również krewnych-i-znajomych-królika, aby zasypywali forum wpisami. Zbyt sobie cenię wykonawców oraz inteligencję tutejszych forumowiczów, by na takie tanie chwyty sobie pozwalać. O moich własnych zasadach nie wspominając - parę osób w SKG mnie zna, może zechcą potwierdzić, że takie rzeczy to nie ja. Myślę też, że "Dom" jest wystarczająco dobry i nie potrzebuje reklamy, zwłaszcza takiej. Wystarczy informacja o koncercie i temu własnie służył mój wpis rozpoczynający wątek. I to wszystko.
Mój błąd, że w pośpiechu nie podpisałam się pełnym nazwiskiem, a tylko inicjałami, co być może było przyczyną przypisania mi cudzych postów. Przykro mi, że nieporozumienie to dotknęło w jakiś sposób ludzi, którzy nie mają z tym nic wspólnego, a których lubię i cenię od lat, czyli zespołu.
Mam nadzieję, że jednak spotkamy się w niedzielę i w zgodzie oraz sympatycznej atmosferze razem pośpiewamy :)
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koncert Domu o Zielonych Progach!

Post autor: wex »

Ja również doprecyzuję: pierwszy wpis jest bez zarzutu, informować o tego typu imprezach na naszym forum można, a nawet trzeba :). Natomiast koledzy JR i GRIX odegrali zainscenizowany dialog z tego samego numeru IP - a to już marketing którego nie lubimy.
ODPOWIEDZ