II kursówka 17-18.11.2012

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Hej,

WAŻNE!!!

Na kuskówkę, według listy z wczoraj jedzie 12 osób (11 kursantów).

W jadłospisie mam 13 osób - to trzeba zmienić.

Ciekaw jestem kto to jest Stanisław S. wymieniony w jadłospisie... nie mam nikogo takiego na liście :-)


Info dla wszystkich - umknęło mi na spotkaniu: każdy ma wziąć ze sobą świeczkę i zapałki lub zapalniczkę - będziemy palić dużo ognisk.

Czekam zatem na poprawę jadłospisu i informacje o zbiórce.

Jędrzej,
Ostatnio zmieniony 2012-11-15, 12:56 przez Jędrzej Ochremiak, łącznie zmieniany 1 raz.
DRUNIA
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Kaja,

Temat o pasterstwie już zajęty. Ale proponuje historię osadnictwa w Gorcach.

pozdrawiam,
DRUNIA
ggabi

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: ggabi »

Mam nadzieję, że to juz ostatnia poprawka do jadłospisu :roll:
Stanisław (prawdopodobnie przez pomyłkę wpisał się na listę naszego ubezpieczenia)nie jedzie z nami, dlatego proszę aby dwie osoby odciążone od garów, namiotów i apteczek zakupiły prowiant Staśka.
KAJU weź ze sobą jeszcze 2 zupy jarzynowe (na 8 osób) firmy Winiary (Kaja zabiera dodatkowo Pluszzz)
MAGDO (PIĄTEK) dokup proszę 2 zupy jarzynowe firmy Winiary (na 8 osób) i czekoladę 100g

Bardzo dziękuję Wam za cierpliwość :)
P.S-Dziewczyny (Kaja, Magda P.) proszę dajcie znać na forum, że odczytałyście posta.
Awatar użytkownika
piątka
Posty: 7
Rejestracja: 2011-11-13, 19:55

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: piątka »

1) Wszystko odczytałam, dokupię co trzeba:)
2) Temat Kazimierz Sosnowski - biografia chyba nie został zajęty, niniejszym zajmuję :)
Adam Gełczewski

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: Adam Gełczewski »

Hej, niestety okazuje się pociąg powrotny wymaga rezerwacji biletów i to najlepiej już dzisiaj bo może nie być miejsc później. Czy mam za was założyć i rezerwować te bilety? W takim wypadku potrzebuję info ile jest ulgowych a ile normalnych ( Z tego co pamiętam ze spotkania 2 osoby mają normalne)
Lazarz Kapaon
Posty: 23
Rejestracja: 2012-11-12, 23:49

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: Lazarz Kapaon »

Ostateczne informacje dotyczące dojazdu do Szczawy i zbiórki.
Zbiórka w piątek o godzinie 17:15 na dworcu WSCHODNIM w holu głównym (wejście od ulicy Kijowskiej). Pociąg mamy o godzinie 18:13. Co do biletów: udało mi się ogarnąć bilet grupowy, więc wychodzi 17 zł na osobę. Wszystkim, którzy wpłacili mi pieniądze na spotkaniu zwrócę po 3 zł, a Bartka, Kaję i Magdę Piątek poproszę o wspomniane 17 zł jutro. W Krakowie jesteśmy o godzinie 21:52 (planowo). Zamówiłem busa na godzinę 22:15. Koszt busa: 450 zł, więc na osobę 37,5 zł. W Szczawie powinniśmy być ok. godziny 23:45. Tyle w sprawie dojazdu, proszę wszystkich o punktualne stawienie się na dworcu ;-)
Lazarz Kapaon
Posty: 23
Rejestracja: 2012-11-12, 23:49

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: Lazarz Kapaon »

Adam - dwie osoby są normalne, 10 ze zniżką studencką.
Adam Gełczewski

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: Adam Gełczewski »

Bilety na pociąg na niedzielę już są u mnie, więc możemy być spokojni. Proszę Was tylko aby osoby ze zniżkami studenckimi zwróciły mi po 32 zł (bo do biletu za 27.50 doliczali jeszcze miejscówkę - 5 zł) natomiast za normalne - 61 zł (analogicznie 56 zł bilet + 5 zł miejscówka)-jeśli dacie radę to jutro na zbiórce bo nie będę miał na busa ;-)
MikiW
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-10, 23:28

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: MikiW »

Dzięki wszystkim za super wyjazd!
Wraz z Łazarzem wpadliśmy na pomysł, że miło byłoby wyjść po środowym wykładzie na piwo :)

I jeszcze jedno: 604227929, czyj to numer?
Awatar użytkownika
Jędrzej Ochremiak
Posty: 206
Rejestracja: 2007-04-02, 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: Jędrzej Ochremiak »

Hej,

Wielkie dzięki za super wyjazd. Naprawdę fajnie się z Wami wędrowało. Mam nadzieję, że wyniesliście dużo z wyjazdu.

Chciałbym Wam podziękować:
:arrow: Ewelinie za dotarcie na czas do Kamienicy i opanowanie pod sklepem, a także za rozmnożenie wspólnej kasy:)
:arrow: Paulinie za zejście na azymut!!!
:arrow: Kaji za ambitne tempo na podejściu i opowieści o konstruowaniu bomb (kto by pomyslał, że podobna sprawa zagości w ogólnopolskich mediach...)
:arrow: Maluchowi za opanowanie, nawet gdy do sklepu było daleko
:arrow: Gabrysi za kuskus o poranku i kaszę z zupą;)
:arrow: Magdzie P za strachy na halach podgorcowych
:arrow: Magdzie B za częste rozwiązywanie dylematu brakującego bohatera
:arrow: Adamowi za niedzielny poranek i telekonferencje z jarem;)
:arrow: Łazarzowi za marsz na Berlin i podróże windą w Gelerii Krakowskiej
:arrow: Mikołajowi za sobotnią pobudkę
:arrow: Bartkowi za opowieść jak to baca nudzi się zimą

:arrow: wszystkim za podnoszenie ciśnienia przy każdej Waszej wyprawie po wodę, śledzenie nieba przy pomocy najnowszych technologii i twórcze nazewnictwo mijanych gór od Szczyla po fęfle. No i ta herbata z imbirem...

Dzieki,

Jędrzej
Awatar użytkownika
Maluch
Posty: 152
Rejestracja: 2012-11-13, 09:20

Re: II kursówka 17-18.11.2012

Post autor: Maluch »

Wyjazd kursowy rewelacja! A żeby wspomnienia podtrzymać dłużej polecam foty.
Przypominam o zabraniu pendriva na wyklady.
Do zobaczenia
ODPOWIEDZ