Co nowego w klubie

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
LidkA
Posty: 40
Rejestracja: 2009-05-17, 23:18

Co nowego w klubie

Post autor: LidkA »

Drodzy Klubowicze, Kursanci, Sympatycy, Przyjaciele,

Tworzymy ten wątek na forum, aby dzielić się wszelkimi informacjami istotnie wpływającymi na działanie klubu, a także informacjami dla Was o możliwościach aktywnego uczestnictwa w Klubie.

Grażyna, Maja, Ewelina, Jędrek, Gosia, Olga
(Zarząd Studenckiego Klubu Górskiego)
LidkA
Posty: 40
Rejestracja: 2009-05-17, 23:18

Re: Co nowego w klubie

Post autor: LidkA »

Większość z Was pewnie dowiedziała się na spotkaniu wigilijnym, ale jako, że nie byliśmy pełną skgową ekipą, i tutaj chcielibyśmy się przedstawić. Od grudnia zarząd SKG działa w nowym składzie:
Grażyna chlebicka - prezes SKG
Jędrek Witkowski - wiceprezes ds. turystycznych
Ewelina Różańska - skarbnik
Maja Stelmach - sekretarz
Gosia Staroń
Olga Nowaczyńska
Chcielibyśmy ciepło podziękować Michałowi Plucie, Krzyśkowi, Michałowi Sosnowskiemu, Kasi i Zosi za zaangażowanie w pracę Klubu i jego rozwój w ostatnim roku.
Jednocześnie, jako, że to co się robi wspólnie bardziej cieszy i można więcej ;-), chcielibyśmy Was zachęcić na miarę Waszych możliwości czasowych do działania w Klubie, wspólnej zabawy, wspólnych wyjazdów, rozwoju i nowych inicjatyw.
Polecamy wątek Możecie Pomóc? Potrzebujemy Was!!, oraz zakładkę O nas => Chcę Działać

Zarząd
Ostatnio zmieniony 2014-01-19, 20:20 przez LidkA, łącznie zmieniany 1 raz.
LidkA
Posty: 40
Rejestracja: 2009-05-17, 23:18

Re: Co nowego w klubie

Post autor: LidkA »

W środę odbyło się spotkanie zarządu, na którym powołano nową Komisję Szkoleń w składzie:

Marta Cobel-Tokarska - przewodnicząca Komisji Sszkoleń
Michał Bekey
Gosia Szczepanek
Przemek Witrowy

Marcie, Gosi, Michałowi i Przemkowi gratulujemy i cieszymy się, że zdecydowaliście się zaangażować w szkolenie kolejnych kursantów i rozwijanie kursu.

Jednocześnie chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Jędrkowi, Przemkowi i Asi za działalność w poprzedniej Komisji Szkoleń, za zaangażowanie i poświęcony czas.

Zarząd
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Wolu »

LidkA pisze:Większość z Was pewnie dowiedziała się na spotkaniu wigilijnym
Dowiedziała się o czym? Można prosić o jaśniejszy przekaz?
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Co nowego w klubie

Post autor: jedrek_witkowski »

O nowym składzie zarządu :)
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Wolu »

O zmianach w Zarządzie to się można było dowiedzieć będąc na Walnym Zgromadzeniu, z forum oraz ze strony internetowej. Zmiany w KS - to jest nius!
Zdanie jest nielogicznie skonstruowane, a ja się teraz nudzę, więc się czepiłem ;)
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Grzesiek »

Biblioteka klubowa została otwarta, zainteresowanych zapraszam w środy; ew. można się ze mną umówić indywidualnie na inne dni ;-)
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Grzesiek »

Dzisiaj o 18:00 będę w bibliotece. Kto chce coś wypożyczyć, zapraszam. Rewasze i inne smakołyki czekają !
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Marta Cobelto »

W imieniu Komisji Szkoleń mam zaszczyt poinformować, że do wiceprezesa Jędrka W. na praktyce instruktorskiej dołączają:

Grażyna Chlebicka
Małgorzata Staroń
Maciek Szuba
Adam Cieślik

Grażyna i Maciek zaczynają już na zimówce:)
Gratulujemy!
PS. Połowa zarządu na praktyce, a zarządzać nie ma komu;P
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Grzesiek »

Powstała nowa podstrona Archiwum w zakładce O Nas :arrow: http://www.skg.uw.edu.pl/archiwum
Od tej chwili każdy może przeglądać nasze archiwalia z lat osiemdziesiątych.
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Marta Cobelto »

W imieniu KS mam przyjemność poinformować, że Maciek Warchałowski jest nowym przewodnikiem SKG! Gratulacje dla Maćka!
Wolu
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-28, 21:52

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Wolu »

Marta Cobelto pisze:W imieniu KS mam przyjemność poinformować, że Maciek Warchałowski jest nowym przewodnikiem SKG! Gratulacje dla Maćka!
Gratulacje drwalu! Pamiętam jeszcze opowieść o wilkach z zimówki z przed trzech lat - prima sort :)
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Grzesiek »

Gratulacje i z mojej strony!

W każdą środę będzie można nabyć najnowszy numer Biuletynu wydany 28 lutego w cenie 4 zł
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Co nowego w klubie

Post autor: Grzesiek »

W nadchodzący weekend rusza cykl rowerówek.
Generalnie założenie jest takie by zacząć od jednodniowych tras liczących 60 - 70 km a skończyć na dwu a nawet trzykrotnie dłuższych dwudniowych wypraw.
Dodam, że mam plan zorganizowania wyjazdów tak aby zaczynać wycieczkę w miejscu gdzie zakończyła się trasa poprzedniej eskapady.
W zeszły weekend "grupa rozpoznawcza" w składzie Paweł Nowakowski, Ewelina Różańska, Gosia Rukasz i Grzesiek Kaczmarek (prowadzący) przejechała "trasę próbną" ze Studzianek do Ciechanowa. Uczestnicy nie dokonali na mnie linczu więc chyba nie jest aż tak źle :->
Zdjęcia z tej trasy znajdziecie na https://plus.google.com/u/0/photos/1164 ... 5458750673

Informacje na temat rowerówek będą się pojawiać się na http://www.skg.uw.edu.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=1697
Pierwsza rusza już w nadchodzący weekend ;-)
jedrek_witkowski
Posty: 130
Rejestracja: 2011-10-27, 07:55

Re: Co nowego w klubie

Post autor: jedrek_witkowski »

Witajcie,

minęło już kilka miesięcy 2014 roku, dlatego przypominamy Wam o opłaceniu składek za ten rok.

Opłacanie składek to jeden z niewielu obowiązków, które posiadamy jako członkowie SKG, dlatego tak ważne jest ich opłacanie :)

Składki są niewielkie (10 zł dla studentów i 20 zł dla nie studentów) a to składki umożliwiają nam lub przynajmniej ułatwiają prowadzenie ciągłych działań – m.in. organizację slajdowisk, przygotowywanie rajdów, wspólnych spotkań i imprez, promocję klubu i pozyskiwanie nowych członków. Teraz przygotowujemy się również do zakupu z tych środków dodatkowego sprzętu turystycznego, z którego będą mogli korzystać wszyscy Klubowicze.

Prosimy Was o dokonanie wpłat zaległych składek (jeśli, ktoś nie wie, za które lata już zapłacił, niech pisze do Eweliny Różańskiej skarbnik@skg.uw.edu.pl) oraz składki za 2014 r. na poniższy rachunek, im szybciej tym lepiej :)

Nr konta: 38 2130 0004 2001 0609 0799 0002
tytuł: Imię Nazwisko - składka członkowska za …. rok
Studencki Klub Górski
ul. Krakowskie Przedmieście 24, 00-927 Warszawa

Pozdrawiamy,
Grażyna, Maja, Gosia, Ewelina, Olga, Jędrek
Ostatnio zmieniony 2014-04-02, 19:29 przez jedrek_witkowski, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ