Przedwakacyjne spotkanie SKG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
LidkA
Posty: 40
Rejestracja: 2009-05-17, 23:18

Przedwakacyjne spotkanie SKG

Post autor: LidkA »

Zanim się rozjedziemy na wakacje, spotkajmy się ekipą SKGową w plenerze! Proponuję Skaryszewski lub praską stronę Wisły!
Jako, że impreza ma być plenerowa, wybieramy termin ciepły i słoneczny. Fajnie byłoby się spotkać w najbliżśzy weekend (sobota?) na śniadaniu na trawie, ale jeśli pogoda nie dopiszę, to będziemy przekładać na przyszły tydzień. Może uda się wtedy wstrzelić w skgową środę wieczorem.
Co Wy na to?

Olga
Gość

Re: Przedwakacyjne spotkanie SKG

Post autor: Gość »

w środę, w środę się spotkajmy (weekend najbliższy ma być ponury)!
Gośka R.
Ewelina Różańska
Posty: 104
Rejestracja: 2012-11-08, 23:10

Re: Przedwakacyjne spotkanie SKG

Post autor: Ewelina Różańska »

No właśnie, spotkajmy się jeszcze przed wakacjami!
Mnie za to niestety nie będzie ani w tę sobotę, ani w następną, ale w odpowiedzi na prośbę Gosi, przyszedł mi na myśl fajny pomysł na spotkanie. Co powiecie na KOLACJĘ w Skaryszaku w środę 25 czerwca? :D
Popołudniu, po pracy i egzaminach, powiedzmy o 18? Weźmy kocyki, coś na ząb, i żeby w gardłach sucho nie było, i oczywiście jakieś gry! Ja wezmę piłkę do siatkówki, Grażyna nie rozstaje się z frisbee, może pogramy w badmintona? :)

A dla fanów starych dobrych filmów akcji o 21:45 w ramach Filmowej Stolicy Lata będzie w plenerze wyświetlany film "Dr No", w którym Sean Connery po raz pierwszy wcielił się w rolę Jamesa Bonda! Ja muszę to zobaczyć!

Zachęcam Was, zapraszam, proponuję, sugeruję, i po prostu proszę - przyjdźcie, pokażcie się, że jeszcze żyjecie :D
Paulina
Posty: 257
Rejestracja: 2012-11-09, 20:26

Re: Przedwakacyjne spotkanie SKG

Post autor: Paulina »

Bardzo fajny pomysł. Będę.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 274
Rejestracja: 2011-01-03, 00:18

Re: Przedwakacyjne spotkanie SKG

Post autor: Grzesiek »

Ja również.
A w najbliższy weekend,jeśli pogoda dopisze, zapraszam na rowerówkę ;-) >>> http://www.skg.uw.edu.pl/forum/viewtopi ... 273#p15273
jedrekwitkowski

Re: Przedwakacyjne spotkanie SKG

Post autor: jedrekwitkowski »

Zapraszamy Was na spotkanie w najbliższą środę o godzinie 18.00 w Skaryszaku!

Przedwakcyjne Spotkanie SKG

Zapraszamy na wspólne przedwakacyjne piknikowanie. Bierzemy kocyki, przekąski, napoje, frisbee, gry, zabawy i widzimy się w Skaryszaku.

Ostatnia szansa, żeby spotkać się w klubowym gronie przed rozjazdami na wakacje!

Miejsce: Park Skaryszewski (50 metrów za pomnikiem żołnierzy radzieckich skręcamy w lewo na trawnik)


Dołącz też na Facebooku: https://www.facebook.com/events/669258316499999/
ODPOWIEDZ