Kto na ściankę?

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Kto na ściankę?

Post autor: Alja »

a mam takie pytanko, czy ktoś z Was na ścianki może chodzi jakieś?

Ja na 1 roku chodziłam, troszkę na 2, ale już na 3, 4 i teraz nie...czasem jakoś specjalnie nie dysponuję, ale wybrałabym się kiedyś, choć by sobie przypomnieć jak się wspina, chociażby po tej sztucznej ścianca :)

ściskam,

Ola
Ostatnio zmieniony 2007-04-04, 14:29 przez Alja, łącznie zmieniany 1 raz.
Janekm
Posty: 52
Rejestracja: 2007-03-30, 17:48

Re: Kto na ściankę?

Post autor: Janekm »

Ja niżej podpisany deklaruje pełne poparcie i aprobatę dla szczytnej idei jaką w tym temacie przedstawiono. Z nadzieją oczekuje dnia gdy przedstawiona wizja zostanie zrealizowana a termin wyjścia do publicznej wiadomości podany.
janek m
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: Kto na ściankę?

Post autor: Alja »

hm...a to miało być tak...rzucone pytanie :)..no to sie rzuciło ;)

Więc napisze tak: ja w swojej "karierze" wspinaczkowej, wspinałam się albo na ściance na moim SGH-u, albo na Nowowiejskiej na tamtejszej ściance... (jak sobie byłam na takim kursie robionym przez moje esgiehowe AZS) Trudno mi jakoś je porównywać, bo każda jest troszkę inna, a poza tym chyba za mało się wspinałam... Wiem też że jest w BUW-ie bo widziałam, ale nie korzystałam z tej ścianki.

Zatem jak macie jakieś koncepcje która jest lepsza, fajniejsza, sympatyczniejsza i generalnie nadaje się na odświeżenie umiejętności, to proszę napiszcie.

Tak więc profesjonalistką to ja nie jestem i długa droga przede mną, ale chętnie się uprofesjonalnie ;)

serdecznie pozdrawiam ;)

Ola
Awatar użytkownika
cufelek
Posty: 5
Rejestracja: 2007-04-12, 21:25
Lokalizacja: W-wa/jagodne;)

Re: Kto na ściankę?

Post autor: cufelek »

Ja również profesjonalistką nie jestem ( aczkolwiek lubię ), myślę że jednak najfajniej jest na obozowej;)

pozdrawiam
cufelek;)
azja
Posty: 2
Rejestracja: 2007-04-12, 22:30

Re: Kto na ściankę?

Post autor: azja »

też chętnie poszłabym na ściankę, ale pewnie potrzebowałabym kursu bo wydaje mi się że wszystko zapomniałam od zeszłego roku :-/
Awatar użytkownika
Alja
Posty: 171
Rejestracja: 2007-03-31, 01:01
Kontakt:

Re: Kto na ściankę?

Post autor: Alja »

SUPER!!!

Widzę, że się zbiera silna "zaawansowana" ekipa :) Myślę, ze szybko będzie można sobie przypomnieć. Napiszcie jeszcze kiedy by się kto chciał wybrać.

Ja mogę napisać, ze dopiero w maju, bo do końca kwietnia musze napisać tę pracę "co zazwyczaj się pisze na koniec studiów" i każdy wolny czas poza zajęciami i pracą poświęcam na klepanie w klawiaturkę :)

To czekam :)

ściskam :)
Ola
ODPOWIEDZ