LETNIE 2015

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Czaki
Posty: 88
Rejestracja: 2012-10-10, 21:52

Re: LETNIE 2015

Post autor: Czaki »

Ja kończe zajęcia na filozofi o 18:15. Więc przed 18:20 nie dotrę.

Grzesiek
damiano
Posty: 17
Rejestracja: 2014-11-30, 02:08

Re: LETNIE 2015

Post autor: damiano »

Cześć, niestety nie ma mnie w Warszawie więc nie przybędę dzisiaj na spotkanie, ale podtrzymuję chęć uczestnictwa więc jeśli powstanie jakaś wstępna lista jadących to proszę żebyście wzięli mnie pod uwagę. pozdrawiam Damian Odo
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: LETNIE 2015

Post autor: Michal Bekey »

Widzimy się przy siedzibie o 18:45 punktualnie. Dużo nie ma do gadania więc się wyrobimy.
Paulina
Posty: 257
Rejestracja: 2012-11-09, 20:26

Re: LETNIE 2015

Post autor: Paulina »

Jadę z wami na całość przejścia :) musiałam niestety zrezygnować z jednego też bardzo fajnego wyjazdu, ale z taką ekipą co Wy to wielka szkoda byłoby nie jechać!

Tak więc napieramy :D
Awatar użytkownika
Maluch
Posty: 152
Rejestracja: 2012-11-13, 09:20

Re: LETNIE 2015

Post autor: Maluch »

Napieramy, Napieramy...
Skoro mamy pichcić i możemy razem układać warianty tras,
to oferuje swój ogród na miejsce schadzek. Nadaje się do tych eksperymentów idealnie.
Odebrałam ostatnio Aero 2 więc i net będzie.
Niestety ognisk robić nie mogę ale gara można na grilla postawić, ew. palnik też mam.

Zdeklarujmy się co do terminu kiedy nam wszystkim by było najlepiej się spotkać.
mi pasuje w zasadzie poza środami (są slajdy+spotkania skg) każdy wieczór po 18.
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: LETNIE 2015

Post autor: Marek Paleski »

A KK wciąż czeka na zaświadczenia medyczne i nie może się doczekać :-( Kursanci 32, 31 i wcześniejszych kursów, nie bójcie się i odwiedźcie lekarza (dotyczy także prezesów, członków zarządu, dyrektorów, ministrów i premierów SKG ;-) ).
Ewelina Różańska
Posty: 104
Rejestracja: 2012-11-08, 23:10

Re: LETNIE 2015

Post autor: Ewelina Różańska »

Oto lista pasm górskich, które zanotowałam odnośnie wymyślania tras:

- Munti Bistritei
- M. Giurgeului
- M. Hasmas
- Masivul Ceahlau
- M. Nascolat
- M. Harghita

Mapa, którą pokazali nam instruktorzy jest wydawnictwa Székelyföld (1:200 000).
Informacja erudycyjna z internetów: "Szeklerszczyzna (region położony w południowo-wschodniej części Transylwanii) jest nazwą używaną do określenia regionu w Rumunii zamieszkanego przez węgierską mniejszość narodową."

I wszystko jasne ;)
Magda
Posty: 35
Rejestracja: 2012-10-30, 22:51

Re: LETNIE 2015

Post autor: Magda »

Wiem, że jeszcze wcześnie na zbieranie tego typu informacji (najpierw ustalmy gdzie w ogóle jedziemy ;) ), ale wrzucam, aby nie zginęło:

http://www.intercity.pl/pl/site/dla-pas ... cyjna.html

Może będziemy chcieli skorzystać (np. w drodze powrotnej ;) ) Jbc Deutsche Bahn mi tego połączenia nie pokazało :)
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: LETNIE 2015

Post autor: Michal Bekey »

Dziś nie robimy spotkania. Niemniej nie widzę postępu w zakresie zbierania informacji o wskazanych pasmach. Apeluję o działanie, nieobecni na spotkaniu powinni się dowiedzieć o ustaleniach od obecnych...
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: LETNIE 2015

Post autor: Michal Bekey »

Dziś też nie ma spotkania ponieważ z braku odzewu wnioskuję że nic się nie dzieje w zadanych tematach.
Nie przewiduję takiej opcji kiedy my będziemy z Adamem poganiali doświadczonych kandydatów przewodnickich o jakieś postępy.
Nie sprawia mi problemu przewidzieć natomiast takiej możliwości kiedy egzamin letni się nie odbędzie z braku zainteresowania.

Traktuje to jako ostatnie ostrzeżenie, jeśli część grupy się zmobilizuje a druga część nie, bierna część będzie niedopuszczona do egzaminu.

Jeśli ktoś czuje że chciałby się przyczynić do sprawy wyjazdu ale nie wie jak to dokładnie zrobić, proszę o kontakt osobisty z Adamem lub moją osobą, bardzo chętnie doradzimy.
Awatar użytkownika
Maluch
Posty: 152
Rejestracja: 2012-11-13, 09:20

Re: LETNIE 2015

Post autor: Maluch »

Spieszę z doniesieniem, co by się instruktorzy nie niepokoili.

Wypowiadam się w imieniu całej ekipy podchodzącej do Letniego.

W ostatnich dniach brak było odzewu na forum, ponieważ załatwialiśmy sprawy formalne związane z kursem...
Papierkowe typu lekarz, ankiety itp. oraz te egzaminacyjne. Wczoraj odbyła się ostatnia sesja poprawkowa i duża część z nas pisała poprawki.

Zaraz po nich odbyliśmy kolejną naradę wojenną na której podjęliśmy kwestie wariantów tras, podziału prac na najbliższe dni i zjadaliśmy wołowinę z texasu. Myślę że wciągu najbliższych dni udostępnimy trasy szczegółowe już przeliczone na got, plus atrakcje z nimi powiązane.

Zapewniamy że prace trwają, ale chcemy dopracowane wyniki udostępniać a nie elementy cząstkowe.
Pozdrawiamy Ekipa Letniego 2015
(musimy sobie nazwę wymyślić?)
Awatar użytkownika
Maluch
Posty: 152
Rejestracja: 2012-11-13, 09:20

Re: LETNIE 2015

Post autor: Maluch »

Ustaleń przed wyjazdem na Letnie 2015 ciąg dalszy,
Widzimy się w środę przed siedzibą SKG o 18,
Zapraszamy instruktorów na godzinę 20 aby pochwalić się dotychczasowymi uzgodnieniami.
(proszę napiszcie czy ta pora Wam odpowiada?)
Ewelina Różańska
Posty: 104
Rejestracja: 2012-11-08, 23:10

Re: LETNIE 2015

Post autor: Ewelina Różańska »

Mi pasuje. Do zo.
Awatar użytkownika
Maluch
Posty: 152
Rejestracja: 2012-11-13, 09:20

Re: LETNIE 2015

Post autor: Maluch »

Drodzy instruktorzy udostępniamy Wam naszego zbiorczego Exela i zapraszamy do komentarzy.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 2098065660

Zapewne do spotkania wieczorem, coś tam się jeszcze pozmienia, ale żebyśmy mieli o czym rozmawiać.
Do zobaczenia
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: LETNIE 2015

Post autor: Michal Bekey »

Bardzo dobrze, oczywiście będę na spotkaniu.
ODPOWIEDZ