2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Michal Bekey »

Zamiast wstępu:
Nasze plany dojazdowe się praktycznie nie zmieniają względem wersji sprzed podziału grupy. Jedziemy tym samym pociągiem i busem ale realizujemy różne trasy. Bilety kolejowe musimy zakupić we własnym gronie, Romek zobowiązał się załatwić to.
W ramach podpowiedzi- inne rodzaje biletu/promocji będą wskazane dla studentów i niestudentów, warto kupić wszystko razem aby miejsca ujęte miejscówkami były blisko siebie.

Prośba do Romka - wpłaty za bilety są dowodem twardej deklaracji udziału w wyjeździe, proszę o prowadzenie odpowiedniej listy i udostępnienie jej dla celów rozdysponowania innych zadań.

w razie pytań i uwag których nie chcecie zadać na forum piszcie na: bekey.mihaly(atmaaaalpa)gmailkropkacom
Romek Stasiński
Posty: 13
Rejestracja: 2015-11-04, 22:28

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Romek Stasiński »

Cześć,
listę znajdziecie pod tym adresem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing.

Zajmuję się kupnem biletów, więc proszę o jak najszybsze zaznaczenie stanu (student/niestudent) w powyższym arkuszu i w przypadku tego drugiego przesłanie numeru dowodu tożsamości (najlepiej wiadomością prywatną)! Ceny póki co są takie jak w poprzednim wątku, tj.:

studenci: 2 * 23,50 = 47
niestudenci: 79 (bilet weekendowy)

Pieniądze możecie przelać na moje konto:
Roman Stasiński
79 1090 1043 0000 0001 2232 9233

Ponieważ czas nas nagli, na przelewy czekam do jutra wieczór (przynajmniej dajcie znać, że przelaliście) i kupię bilety dla tych osób, które dokonają wpłaty. Reszta będzie musiała kupić sobie bilety indywidualnie.
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Martarr »

A ja ze swojej strony poproszę o info na mail marta.rutkowska17@gmail.com lub tutaj, lub przez fb, ile osób jedzie, bo na razie wychodzi nagle 27, a z gościem umawiałam się na busa na 25 osób, więc nie chcę do niego dzwonić i rozmawiać o dupce, tylko podać konkrety :) tym bardziej, że większy bus, może oznaczać większą cenę.
Dzięki!
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Michal Bekey »

Dwie osoby zrezygnowały z wyjazdu:
BOGUSKA Dominika
MAŚKA Marta

Romek, wpłata moja już powinna być na Twoim koncie. Nie mam prawa edycji listy, proszę o nadanie. Już mam :)

Dzięki,
Michał
Asia Krzyzanowska
Posty: 30
Rejestracja: 2015-02-09, 13:14

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Asia Krzyzanowska »

Hej!

Romek Stasiński- przelalam Ci pieniadze za bilety :)

Pozdrawiam!
Michał M

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Michał M »

Romku - pieniądze lecą do Ciebie.
Romek Stasiński
Posty: 13
Rejestracja: 2015-11-04, 22:28

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Romek Stasiński »

Dotarły do mnie wpłaty Michała Békey i Michała Wyroby. 4 Osoby potwierdziły wpłatę/chęć wpłaty jutro (Asia Krzyżanowska, Michał Masny, David Witkowski i Jędrek Sidorowicz), to razem ze mną daje 7 osób, które na pewno jadą. Czy wiadomo Wam cokolwiek o pozostałych 4 osobach, które się jeszcze nie odezwały:

MAJCHRZYK Aleksander
SCOVIL Jolanta
TOMASZCZYK Gaweł
TOMASZEWSKI Błażej

Zgodnie z tym co ustaliliśmy w środę na spotkaniu, jutro rano jadę kupić bilety - póki co dla naszej siódemki.
Michał Békey - wysłałbyś mi numer dowodu? Potrzebny jest do biletu weekendowego.
Ostatnio zmieniony 2015-11-05, 22:55 przez Romek Stasiński, łącznie zmieniany 1 raz.
Jedras
Posty: 65
Rejestracja: 2015-11-02, 23:37

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Jedras »

Romku, również jestem w trakcie przlewania kasy. Mam kartę dużej rodziny, zatem przelać Ci 32,9 zł ?
Pozdrawiam
Jędrek
Romek Stasiński
Posty: 13
Rejestracja: 2015-11-04, 22:28

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Romek Stasiński »

Jędrek, to zależy, czy znajdzie się jeszcze jedna osoba z tą kartą - aby kupić bilet zniżkowy potrzeba by podróżowały razem przynajmniej dwie osoby posiadające tę kartę. Proponuję, żebyś przelał na razie 47, jeśli zgłosi się ktoś jeszcze, to kupię Wam tańsze bilety.
Jedras
Posty: 65
Rejestracja: 2015-11-02, 23:37

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Jedras »

hajsy poszły
Romek Stasiński
Posty: 13
Rejestracja: 2015-11-04, 22:28

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Romek Stasiński »

Kupiłem już bilety dla 7 osób (Asia, Jędrek, David, 3 Michały i ja); w obie strony mamy miejsca w jednym przedziale.

Jeśli nie macie żadnych obiekcji, proponuję zbiórkę na centralnym (nie jest nas dużo, i tak zajmujemy jeden prawie cały przedział, a dla większości pewnie łatwiej będzie tu dojechać):

kiedy? - piątek 13.11, spotykamy się o 18:40, pociąg odjeżdża 19:16
gdzie? - Dworzec Centralny, hala dworca, przy schodach prowadzących do podziemi
telefon do mnie: 784 993 598
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Martarr »

Ok, czyli ile osób od was jedzie ostatecznie? 13 czy 7? :)
I mam jeszcze ważne pytanie, gdzie wysiadacie z busa w drodze tam i gdzie wsiadacie w drodze z powrotem? W razie gdyby miało to Pana Busiarza jakoś wytrącić z równowagi ;)

Pozdrawiam
Marta
tripmate
Posty: 3
Rejestracja: 2015-11-03, 00:00

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: tripmate »

Cześć, nie było mnie na spotkaniu i nie ogarnąłem nowego wątku, stąd moja opieszałość.
Romku, fajnie jakbyś mi podał numery miejsc i jaki to konkretnie pociąg. Spróbuję wtedy zarezerwować miejsce obok.

pozdrawiam
Błażej TOMASZEWSKI
Romek Stasiński
Posty: 13
Rejestracja: 2015-11-04, 22:28

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Romek Stasiński »

Cześć, w piątek 13.11 jedziemy pociągiem TLK 53100, odjazd z Warszawy Centralnej o 19:16. Wracamy w niedzielę 15.11 pociągiem TLK 31100, odjazd z Krakowa Głównego o 20:06. W obu pociągach mamy miejsca w wagonie 11, miejscówki 12-18, co oznacza, że miejsce 11 może być jeszcze wolne :)
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: 2. kursówka, 14-15 listopada, trasa Michała Békey

Post autor: Michal Bekey »

Na pierwszym spotkaniu Paweł rozdał wam pismo zawierające informacje dotyczące kursówki oraz spis tematów praktycznych i teoretycznych.

Ten dokument nadal obowiązuje. Jeśli ktoś go nie posiada proszę o wiadomość.

Na wyjazd potrzebujemy mapy 1:50 000 obejmujące Beskid Wyspowy i Gorce ( zwykle będą na osobnych arkuszach...)
starajcie się unikać mapy innych skali, zwykle kupujemy mapy Compass. Niektórzy zabierają je do laminowania do zakładu kartograficznego, inni noszą foliowe mapniki, jeszcze inni laminują domową metodą przy użyciu taśmy klejącej ( polecam :) )

Klaruje się skład osobowy, rozdaję pozostałe zadania:

KRZYŻANOWSKA Joanna ---- apteczka pierwszej pomocy, telefony alarmowe, GOPR ( apteczkę pewnie trzeba zgarnąć od grupy z pierwszej kursówki, sprawdzic i uzupełnić ewentualne braki po porozumieniu z KK - faktura na SKG)

SIDOROWICZ Jędrzej --- sprzęt grupowy tzn. namioty, gary, pokrywki, termosy,
siekiery zabronione, ewentualnie piły ogrodnicze

Tomaszewski Błażej --- Łącznik autobusowy - kontakt z osobą odpowiedzialną za busa z grupy Pawła, kontakt bezpośredni z kierowcą, rozeznanie warunków drogowych w okolicy przejazdu. ( Dokładne położenie przekażę osobno)

Dawid Witkowski - Ubezpieczenie, potrzebujemy podstawową opcję NNW, tanio i szybko, zebrać dane od uczestników, zakup w porozumieniu z prowadzącym lub z KK, faktura na SKG
Romek- PKP
Michał Masny - Jadłospis

W kolejnej wiadomości rozdam tematy teoretyczne, czekamy niestety na dochodzących uczestników. Zarys topografii Beskidu Wyspowego możecie już wszyscy studiować.

Pozdrawiam,
Michał
ODPOWIEDZ