3. kursówka 21-22 listopada

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Kuba_P

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Kuba_P »

dot. dojazdu do Owczar

Propozycja na dojazd do Owczar jest następująca:

Waraszawa (Dworzec Zachodni) godz. 20:30- Tarnów (Dworzec Autobusowy) 2:50, autobus Polonus, koszt: 39 PLN (normalny) - 30% jeżeli będziemy wracali, tak jak zasugerowała Karolina, do Wawy także Polonus'em.

Tarnów (Dworzec Autobusowy) ok. godz. 3:00 - Owczary Górne ok. 4:30, prywatny bus, koszt ok. 35 PLN/osoba (przy założeniu 13 osób)

Ten sam bus zaproponowała Karolina na powrót z Bartnego - jeżeli chcemy skorzystać z tej opcji to do wtorku, 17.11, musimy przesłać zaliczkę.

Ponadto musimy pamiętać o tym, o czym wspomniała Karolina - liczba miejsc w Polonusie jest także ograniczona więc trzeba się szybko decydować.

pozdrawiam,

Kuba
Kuba_P

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Kuba_P »

Ok, nowa propozycja dojazdu do Owczar jest następująca:

bus: Warszawa - Owczary :) koszt 50 zł/osoba

wyjazd: Dworzec Zachodni, stanowisko nr 9, piątek (20.11) o godz. 22:50 (dodatkowe info: http://www.miskrosno.pl/)

Dzięki twardym negocjacjom Marty kierowca zboczy z kursu i nas wysadzi w Owczarach :)
Kuba
Posty: 8
Rejestracja: 2015-11-01, 21:03

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Kuba »

Lista indywidualna:
buty trekingowe (dobrze zaimpregnowane)
- Kurtka przeciwdeszczowa
- polar/sweter
- stuptuty
- spodnie trekingowe (nie jeansy)
- skarpety/bielizna na zmiane
- czapka, rekawiczki
- spiwor
- karimata
- oslona na plecak
- kompas
- mapa
- notatnik i dlugopis
- jedzenie
- butelka wody
- termos
- czolowka
- naladowany telefon
- pieniadze i dokumenty
- menazka, kubek i lyzka/widelec
- scyzoryk/noz
- zapalki i swieczka
- zegarek
- apteczka
- przybory toaletowe + papier
Gość

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Gość »

Hej
-Namioty
Właśnie przybył nam do kolekcji nowy namiot dwuosobowy.
-Transport
Ponawiam swoją prośbę o nie wyjeżdżanie z Warszawy przed 22 inaczej ja nie mogę jechać.
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Michał »

Co do wyjazdu, to propozycja Marty i Kuby skorzystania z uprzejmości Misia wydaje się bardzo rozsądna.
Wyjazd 22.50 wydaje się być w 100% akceptowalny i realny. ;-)

Pozdrawiam
M.
Dominika

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Dominika »

cześć!
Niestety muszę zrezygnować z wyjazdu, bo nie będę mogła wziąć wolnego dnia z pracy w poniedziałek, a zaczynam już o 8.00:/
Pisałam, że mam do dyspozycji namiot dwuosobowy i chętnie Wam go użyczę.
pozdrawiam,
Dominika
Kuba_P

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Kuba_P »

Ok, dojazd uzgodniony (j.w - piątek, Dworzec Zachodni, godz. 22:50) :)

Zatem zbiórkę czas zacząć. Proszę każdego uczestnika kursówki o przelew w wysokości 50 zł na dojazd do Owczar na numer konta:

33 1910 1048 2944 0416 1923 0001

W tytule proszę wpisać "kursówka 3" i ew. imię i nazwisko jakbyście robili przelew np. z konta kolegi.

We wtorek wieczorem chciałbym zakupić nam bilety więc proszę o terminowe wpłaty. Z góry przyznaję, że nie zamierzam kredytować spóźnialskich ;-) Jeżeli się sprężycie to zakupię bilety nawet jutro wieczorem.

Musimy przesłać do Misia listę osób w celu rezerwacji miejsc. Rozumiem, że ekipa jest już stała i nie będzie się zmieniała?

PS. Dominika, jestem w takiej samej sytuacji :) daj znać, czy Twoja decyzja jest ostateczna.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: ZosiaS »

Cześć,

Uprzejmie proszę o sprawdzenie czy macie dostępny jakiś namiot na chwilę obecną sześć osób ma gdzie spać.

są trzy namioty dwuosobowe (Dominika, Kuba, Zosia)



Potrzebujemy także
-rękawic do obsługi garów
-srebrnej taśma power tape
-kawałku mocnego sznurka
-kawałku drutu
-zaciski do kabli


Ponawiam prośbę o zgłaszanie się osób do noszenia sprzętu, jedzie nas około 10 osób więc zapewne każdy coś będzie niósł (garnki, namioty, piłe, etc) ale wolałabym, żebyśmy sami określił nasze preferencje. Dodatkowo w środę mam odebrać namiot, garnki i piłę więc nie dam rady sama wszystko zabrać :/



Dla własnego bezpieczeństwa każdy powinien wyposażyć się w jakiś element odblaskowy ;).

FYI Dominika, była tak miła, że pożyczy nam swój namiot pomimo tego, że nie jedzie.

Pozdrawiam

Zosia
Kuba
Posty: 8
Rejestracja: 2015-11-01, 21:03

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Kuba »

Hej, nie wiem czy prowadzacy przekazywal ta informacje, ale ja rowniez wypadam z wyjazdu
Harakiri

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Harakiri »

Hej,

ja również mam namiot - 3-osobowy. Nocować w nim będzie razem ze mną Kuba P, więc jeszcze jedna osoba się zmieści.

Do noszenia mogę wziąć piłę.

Pozdr.

Asia B.
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Michał »

Podaję mam nadzieję aktualną listę uczestników (w nawiasach tematy do opracowania) :

Jakub Parys (2) Zagospodarowanie turystyczne BN
Marta Maśka (10) cerkiew w Owczarach
Zofia Szejman (3) Cmentarze z Wielkiej wojny
Gaweł Tomaszczyk (4) Operacja Gorlicka I WŚ
Michał Wyroba (1)
Anna Zielińska (7)

Michał Strzelczyk
Marek Paleski

Joanna Bereda? (6) Asia potwierdź proszę jaka jest Twoja ostateczna decyzja, jedziesz, czy nie?

Kuba zbiera pieniądze na dojazd "tam" (zgodnie z jego prośbą proszę o wpłacanie pieniędzy na podane konto).

Powrotem aktualnie zajmuje się Michał W. Proszę o informację, czy bilety rezerwujemy wcześniej i czy zbieramy wcześniej pieniądze.

W środę po wykładzie odbędzie się spotkanie, na którym chciałbym zamknąć kwestie organizacyjne.
Kuba_P

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Kuba_P »

Do tej pory wpłaciły mi na dojazd do Owczar następujące osoby:

- Michał,
- Marek,
- Zosia

Zachęcam pozostałych do wpłat - czym szybciej je otrzymam, tym szybciej będzie zamknięta kwestia dojazdu.

pozdr,

Kuba
Harakiri

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Harakiri »

Kuba, ja też dokonałam przelewu, ale znając opieszałość mojego banku, dojdzie jutro.

Michał, jadę na kursówkę, biorę temat szósty, mogę nosić piłę i wezmę namiot 3-osobowy. A w poniedziałek w pracy z przyjemnością będę zdychać ;)

Jestem w trakcie modyfikowania jadłospisu. Wyślę go na maila.
Czaki
Posty: 88
Rejestracja: 2012-10-10, 21:52

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Czaki »

KK ciągle czeka na następujące braki:
Jakub Parys - Zaświadczenie lekarskie, ankieta, oświadczenie, wpłata
Marta Maśka - Zaświadczenie lekarskie, ankieta, oświadczenie, wpłata
Zofia Szejman - Zaświadczenie lekarskie (jeżeli dostarczyłaś, to napisz. Niestety mogę zweryfikować dopiero w środę)

Przypominam, że ich uzupełnienie jest warunkiem jechania na wyjazd kursowy.

Grzegorz Bokota
Kierownictwo Kursu
Kuba_P

Re: 3. kursówka 21-22 listopada

Post autor: Kuba_P »

Bilety do Owczar zakupione i wydrukowane :) wersje elektroniczną znajdziecie na poczcie.

Lista osób dla których zostały zakupione bilety:

- Anna Zielińska,
- Joanna Bereda,
- Zofia Szejman,
- Michał Wyroba,
- Michał Strzelczyk,
- Marek Paleski,
- Jakub Parys

Marta Maśka poinformowała, że jest chora i musi zrezygnować z wyjazdu. Gaweł nie odezwał się, ani nie zrobił przelewu na bilet więc nie wiem jaki jest jego status w kontekście wyjazdu.
ODPOWIEDZ