5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: ZosiaS »

Jest pociąg z Piwnicznej do Warszawy o 15:11 bylibyśmy w Warszawie o 23, koszt biletu to 60,3 zł.
Oczywiście gdybyśmy zdecydowali się na opcję wynajęcia busa mielibyśmy większą elastyczność co do czasu powrotu.
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Michal Pluta »

Cześć,
koniecznie przeczytajcie stronę kursówki », zawiera informacje o wyjeździe, zakres Waszych zadań oraz materiały, które pomogą Wam w przygotowaniach.

Znajduje się tam dokument googlowy », który służy za scentralizowane miejsce z informacjami o wyjeździe. Osoby odpowiedzialne za poszczególne zadania proszone są o umieszczenie w nim swoich propozycji - tam będą komentowane.

Dojazd został już zaakceptowany, nie planujemy zmian.
Powrót - Zosiu, sprawdź jeszcze opcje powrotu do Warszawy z przesiadką w Krakowie. Możesz zorientować się jak wyglądają koszty wynajmu busa.

Danielu, dopisz się w dokumencie googlowym, przygotuj referat o Św. Kindze i skontaktuj się z Anią w sprawie dojazdu.
"Tak to się robi w Szczecinie"
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: ZosiaS »

Hej,

Co do transportu z przesiadką w Krakowie jest bus Szwagropol o 15:40 z Piwnicznej do Krakowa (18:42), z Krakowa jest pociąg 20:06 do Warszawy. Pociąg jest w Warszawie o 23:00.

Bardzo mi przykro ale muszę zrezygnować z uczestnictwa w tej kursówce, mam nadziej, że zobaczymy się na następnej.

Zosia
Paulina_Ploch

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Paulina_Ploch »

Namioty

Kochani!

Proszę o wpisanie przez osoby posiadające namioty liczby ich miejsc w kolumnie sprzęt wspólny w dokumencie https://docs.google.com/document/d/1jd6 ... 0Ew8/edit#.
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Ania_Zeth »

PRZYPOMINAJKA

Odnośnie powrotu: mamy rezerwację na 19 osób do wtorku 1.12. We wtorek wieczorem kupuje bilety, dlatego proszę, żeby wszyscy uczestnicy do tego czasu przelali mi 60 zł.
Wyślijcie mi proszę mailem datę urodzenia (konieczna do zakupu biletu online) na anna.zielin (małpa) gmail.com a w wiadomości zwrotnej wyślę dane do przelewu.
Przypominam, że koszt to 60zł plus 100zł dzielone na ilość uczestników. Tę kwotę extra przekazujemy kierowcy, więc zbiorę ją od uczestników w dniu wyjazdu, bo kwota na osobę jest wynikowa od tego ile osób pojedzie.

Daniel skontaktuj się ze mną w kwestii przelewu. Już wiemy, że Zosia niestety nie jedzie, więc zapraszamy :)
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Michal Pluta »

Cześć,
przypominam, że prosiliśmy aby propozycje transportu, ubezpieczenia, jadłospisu i sprzętu wspólnego, pojawiły się w dokumencie do sobotniego wieczoru.

Przygotujcie je możliwie szybko, wszyscy uczestnicy wyjazdu powinni się z nimi zapoznać i ew. skomentować, a musicie mieć jeszcze czas na wprowadzenie ew. poprawek, tak by w środę po spotkaniu wszystko było już dograne.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Ania_Zeth »

A może powrót przed Tarnów? Jest pociąg o 17.40 za 52 zł normalny? Wtedy w Warszawie jesteśmy o 23:10?
Może udałoby się jakiś sensowny bus wynająć z Piwnicznej do Tarnowa. To ok. 90 km., czyli bliżej niż do Krakowa.

Jest też pociąg 15:11 z Piwnicznej do Tarnowa, ale to dość wcześnie a poza tym bus daje większą elastyczność odnośnie miejsca zejścia. ;)

PS. Też niechętnie zapatruję się na powrót o 4:20, bo po 8 zaczynam pracę :)
Awatar użytkownika
pgorecki
Posty: 113
Rejestracja: 2008-01-21, 17:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: pgorecki »

Pociąg z Tarnowa to ten sam co z Wierchomli i Krynicy. Optymalnie byłoby zdążyć na pociągi wyjeżdżające ok. 20:00 z Krakowa z opcją zjedzenia czegoś w Krakowie. Pytanie o bilety - pewnie warto mieć je wcześniej. Nie wiem czy zmieścimy się do busa kursowego jeśli będzie mały. Sensowna i bardziej elastyczna wydaje się opcja z wynajętym busem, również wtedy gdy nie uda się dotrzeć do Wierchomli. Najlepiej to sprawdzić i podzwonić po lokalnych busiarzach. Niech oszacują koszt i czas dojazdu.
Marcin
Posty: 184
Rejestracja: 2007-04-01, 23:32

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Marcin »

Z Krakowa też dużego wyboru nie ma: o 20.06 jest TLK (ten sam pociąg co z Krynicy i Tarnowa), potem jeszcze (20:32) jest Pendolino, ale pewnie odpada ze względu na koszty. Bus z N. Sącza jedzie do Krakowa +/- 2 h, z gór trzeba dołożyć co najmniej 30 min.
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Ania_Zeth »

A Polski Bus o g. 19 z Krakowa?

Trzeba się upewnić co do dostępności miejsc, ale w Wawie jest ok. północy.
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Ania_Zeth »

Mały status odnośnie transportu TAM :)
Mam przelew już przelew od części uczestników a z kilkoma osobami miałam kontakt, więc zakładam, że czekam na przelew.
Paulina S., Adam Z., Anna K., Ola D., Bartek P.- od was nie mam żadnej informacji. Dajcie znać czy jedziecie, bo nie mam od Was kontaktu.
Przypominam, że jutro wieczorem kupuje bilety.

Jeszcze pytanie do Damiana i Asi (własny transport z Krakowa). Kontaktował się ze mną Michał i chętnie, jeżeli będą miejsca dosiądzie się w Dębicy (w zamian za ewentualne osoby, które nie jadą a mają rezerwację). Czy wy też jesteście zainteresowani, czy już macie transport? Dajcie znać proszę.
Tyle :)
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Martarr »

Cześć,

proponuję ubezpieczenie Allianz za 77,4 zł za całość, co przy 20 osobach ubezpieczonych (Michał P. nie potrzebuje ubezpieczenia) wynosi 3,87zł za osobę, ubezpieczenie ma następujące parametry:

NWW: 20.000 zł
bagaż: -
OC: 50.000 zł
transport medyczny: 1.000 zł
amatorskie uprawianie sportów rekreacyjnych: tak
cena: 77,40 zł (3,87/osobę)
https://www.turystyka.allianzdirect.pl/podroze/pl

UWAGA! Tylko 14 osób uzupełniło dane do ubezpieczenia, więc przypominam o wypełnianiu formularza:

http://goo.gl/forms/0jGU8QSA59

Aniu Z., masz dostęp do powyższego formularza do celów transportowych :)
Ostatnio zmieniony 2015-11-30, 17:19 przez Martarr, łącznie zmieniany 1 raz.
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Ania_Zeth »

Marta, wiem i spamuje :)

Martarr pisze:Cześć,



Aniu Z., masz dostęp do powyższego formularza do celów transportowych :)
joannabronka
Posty: 15
Rejestracja: 2014-11-01, 23:48

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: joannabronka »

My podziękujemy. Będziemy z Damianem w Polanach od 21.30 i będziemy na Was czekać śpiąc przy przystanku ;)
Paulina_Ploch

Re: 5. kursówka 4-6 grudnia 2015, B. Sądecki

Post autor: Paulina_Ploch »

Namioty

Proszę wszystkich posiadaczy namiotów, bądź osoby które mogą pożyczyć namiot o wpisanie liczby ich miejsc do formularza. https://docs.google.com/document/d/1jd6 ... 50Ew8/edit#

Na chwilę obecną mamy 16 miejsc na 20 osób.
ODPOWIEDZ