6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: Wojtek »

Czesc wszystkim,

Bardzo serdecznie zapraszam na ostatnia przewidziana w harmonogramie biezacego kursu wycieczke gorska. W dniach 12-13 grudnia bedziemy z bliska (z bardzo bliska nawet) poznawać urokliwe zachodnie rejony Beskidu Niskiego. Planuje wyjazd w piatkowy wieczor i powrot w nocy z niedzieli na poniedzialek - chociaz wszystko bedzie zalezalo od funkcjonowania szeroko pojetej komunikacji zbiorowej. Spotkania przed wyjazdem odbeda sie w dn. 2 i 9 grudnia, gdzies na glownym kampusie UW; szczegoly ustalimy pozniej, a beda uzaleznione m.in. od planowanego miejsca i czasu trwania wykladow w tych dniach. Rzecz jasna, spotkania sa obowiazkowe dla wszystkich tych, ktorzy planuja wyjazd na te kursowke. Z rzeczy oczywistych zalecam zaopatrzenie sie w mape B. Niskiego (nie dokladniejsza niz 1: 50 000; gdybyscie mieli dostep do map, na ktorych B. Niski jest podzielony na dwie czesci, to interesuje nas/was czesc zachodnia), kompas, latarke z zapasem baterii, zapalki/zapalniczke oraz swieczke. Wiele innych, w gruncie rzeczy mniej waznych ;-) spraw omowimy na spotkaniach (a takze tutaj, na forum), natomiast bez tych w/w drobiazgow udzial w kursowce nie ma sensu.

Tymczasem prosze uprzejmie, zeby chetni na wyjazd dopisywali sie do tego watku. Zdaje sobie sprawe, ze wasze plany moga jeszcze (wielokrotnie) ulec zmianie, ale potrzebna mi jest chocby zgrubna swiadomosc ewentualnej liczby uczestnikow.

Na pierwszym srodowym spotkaniu nastapi podzial zadan i przydzial tematow do opracowania. Tym bardziej prosze o powazne potraktowanie kwestii obecnosci na nim.

Pozdrawiam

Wojtek Szypuła
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: kubs »

Ja będę.
Kuba Dominowski
massey
Posty: 22
Rejestracja: 2015-11-08, 02:44

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: massey »

Jadę.

Michał Masny
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: Wojtek »

Żeby wątek nie zaginął... Listopadowy weekend to bardzo dobry czas na takie decyzje, jak ta o udziale w kursówce w połowie grudnia ;-). Zapraszam.

W.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: Wojtek »

Zapraszam na spotkanie organizacyjne w najbliższą środę, czyli 2 grudnia, o godz. 20:30, na dole w gmachu starego BUWu. Obecność obowiązkowa.

W.
David Wit
Posty: 11
Rejestracja: 2015-11-05, 18:52

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: David Wit »

Ja też jadę.
David Witkowski
Asia Krzyzanowska
Posty: 30
Rejestracja: 2015-02-09, 13:14

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: Asia Krzyzanowska »

Czesc!

I ja rowniez planuje jechac z Wami :)

Pozdrawiam!
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: Martarr »

Hej,
ja też planuję z wami jechać, nie wiem tylko czy na 100% będę mogła.

Pozdrawiam
Marta Rutkowska
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: kubs »

Hej, ja chciałbym tylko powiedziec, ze bardzo dzisiaj nie moge dotrzeć na spotkanie organizacyjne, wyskoczyło mi cos niezmiernie ważnego...

Jesli chodzi o przydział obowiązków, to chętnie sie czymś zajmę, na przykład ubezpieczeniem. Z dotychczasowych rzeczy miałem juz apteczkę. Byłbym wdzięczny za nie przydzielanie mi zadań czasochłonnych, ponieważ w tym tygodniu bardzo kiepsko stoję z czasem przez uczelnie, pracę i trzy kursówki pod rząd...
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: ZosiaS »

Hej,

W tej chwili to ja mam przydzielone ubezpieczenie.
Prosiłabym o dane do ubezpieczenia: nazwisko, data urodzenia + informacja jeżeli jest się osobą nie uczącą sie poniżej 25 roku życia (z.szejman[malpa]wp.pl)
Od organizatorów prosiłabym o informacje czy jest niższa granica ubezpieczenia NNW ( najniższe jakie znalazłam to 5000 zł) i czy ubezpieczenie ma zawierać OC ?
pozdrawiam

Zosia
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: Wojtek »

Kuba,
Coś się wymyśli 8-) Najprawdopodobniej jakiś niezwykle atrakcyjny temat do pogadanki. Ale na następne spotkanie radzę sobie rezerwować czas już dzisiaj, żeby nie było zaskoczenia.

Zosia,
Poprosiłem o wyjaśnienia naszą KS. Albo dadzą mi znać, albo wpiszą się tu, na forum. Poza tym to dobrze, że już zbierasz dane, ale pamiętasz, żeby nie kupować polisy przed środą?

W.
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: Ania_Zeth »

Zosiu, to może zbierajmy dane przez formularz google, żeby się z danymi nie uzewnętrzniać?
Można dodać też nr tel, mail to będziemy mieli wszystko w jednym miejscu :)

Jadę teraz na kursówkę, więc jeżeli jest potrzeba przelania pieniędzy na przejazd to dajcie znać, bo w weekend nie będę miała możliwości.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: Wojtek »

Ania_Zeth pisze:Zosiu, to może zbierajmy dane przez formularz google, żeby się z danymi nie uzewnętrzniać?
Zosia prosi o dane do ubezpieczenia na email, po to go podała. To chyba nawet lepsze niż formularz.
Jadę teraz na kursówkę, więc jeżeli jest potrzeba przelania pieniędzy na przejazd to dajcie znać, bo w weekend nie będę miała możliwości.
W weekend to my dopiero się zorientujemy, dokąd i za ile możemy dojechać. Konieczności wpłat lub przelewów spodziewamy się po niedzieli.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: ZosiaS »

Hej,

Pamiętam o tym, żeby nie kupować ubezpieczenia przed środą ;) jak na razie sprawdzam dostępne opcje.

Numer telefonów na razie nie były wymagane ale lepiej je mieć.

Pozdrawiam

Zosia
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 6. kursówka 12-13 grudnia, Beskid Niski

Post autor: Michał »

Witam,

Co do ubezpieczenia to OC nie jest potrzebne.
Kwota NWW 5000 zł może być. Pamiętajcie tylko, żeby przed zakupem uzyskać akceptację kierownictwa kursu.

Pozdrawiam
M.
ODPOWIEDZ