7. kursówka

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 7. kursówka

Post autor: Michał »

Jeśli wszyscy, którzy się zgłosili już mieli okazję organizować transport to wyznaczę kogoś spośród Was.

Czyli Kuba namioty, Marta R. sprzęt indywidualny.
Pozostali zgodnie z deklaracją.
Marta S., czy odpowiedź na Twoje pytanie jest satysfakcjonująca i oznacza to, że też jedziesz, jeśli tak to zajmij się proszę powrotem?
Damian możesz zorientować się w dojeździe, ale na razie nie pisz na forum (mój mejl tirador@op.pl), bo może jeszcze jakiś tegoroczny kursant się do tego zgłosi.

Z uwagi na dość daleką lokalizację od razu ostrzegam, że prawdopodobnie nie wrócimy na niedzielny wieczór do W-wy, a i koszt transportu może być trochę wyższy (może wczesna rezerwacja pozwoli go obniżyć), ale zorientujemy się niebawem.

Pod koniec tygodnia pojawią się tematy teoretyczne do opracowania, spotkanie będzie w środę 13 stycznia, na nim powinniśmy mieć wszystko domknięte.

Mapa na razie proponuję mapę Bieszczadów (a właściwie gór Sanocko-Turczańskich), na północy na razie zasięg do linii Olszanica,Dźwiniacz, Młyny. Jeśli ktoś i tak planuje kupić to może też drugą mapę z obszarem powyżej tej linii.

Już możecie zacząć poznawać wiadomości o paśmie. ;-)

M.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

Hej,

Ja mogę organizować transport

Pozdrawiam

Zosia
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: 7. kursówka

Post autor: Marek Paleski »

Super, że jest nas coraz więcej. Zosia, Tobie w takim razie powierzamy transport powrotny. Ponieważ jutro nie ma spotkania przedkursówkowego, bardzo prosimy o wstępne propozycje najpóźniej do soboty (9 stycznia) do godziny 21:00.

Podsumowując:

1 -> transport na miejsce - Damian O.
2 -> transport powrotny (w tym transport lokalny, jeżeli będzie niezbędny do powrotu) - Zosia S.
3 -> jadłospis - Jędrek S.
4 -> namioty - Jakub P.
5 -> sprzęt wspólny (apteczka opatrunkowa + apteczka sprzętowa + garnki + piły + ...) - Adam Z.
6 -> ubezpieczenie - Michał W.
7 -> lista ekwipunku indywidualnego - Marta S.

Propozycje realizacji zadań prosimy umieszczać na forum, żeby wszyscy mieli do nich dostęp. Wyjątek - transport na miejsce - Damianie, tak jak Michał napisał, pisz na maila. Jeśli możesz dodaj do korespondencji również mnie - znasz mój adres mailowy :)

Termin: 9 stycznia 21:00
Ostatnio zmieniony 2016-01-05, 13:34 przez Marek Paleski, łącznie zmieniany 1 raz.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

Hej,

Powrót bedzie pomiedzy Ustrzykami Dolnymi a Czarną, 17.01 w jakich godzinach ?

Pozdrawiam

Zosia
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 7. kursówka

Post autor: Michał »

W rozsądnych... ;-)
Mogę zaproponować godzinę 17.00, oczywiście z możliwością pewnych modyfikacji...
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: 7. kursówka

Post autor: kubs »

Ja nie będę jechał, ale mam apteczkę medyczną po ostatniej kursówce i chętnie przekaże ją komuś na najbliższym wykładzie 13.01, bede ją miał ze sobą, w razi czego
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

Rozumiem, że transport organizuje dla ośmiu osób czy może będzie większa liczba instruktorów ?
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 7. kursówka

Post autor: Michał »

Na razie instruktorów jest 2 ja i Marek, być może jeszcze ktoś pojedzie.

A czy MartaR i Marta Sikora to ta sama Marta, bo pojawiły się dwa różne wpisy? ;-)

M.
Marta_Sikora
Posty: 64
Rejestracja: 2014-10-30, 12:56

Re: 7. kursówka

Post autor: Marta_Sikora »

Nie, Marta Sikora to Marta Sikora :) i uprzedzając pytanie, tak jadę.
A Marta R. musi się ujawnić ;)
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

cześć,
Jeśli chodzi o powrót jest kilka możliwości:
- Neobus Ustrzyki Dolne15:30 -Warszawa Centrala 23:15 koszt 39 zł + dopłata za bus który z trasy dowiezie do Ustrzyk
-z Ustrzyk Dolnych transport do Krakowa o 14 prywatnym busem koszt około 70 zł z Krakowa o 19 transport do Warszawy Polskim busem koszt 34 zł + dopłata za bus który z trasy dowiezie do Ustrzyk
-z Ustrzyk Dolnych transport do Krakowa San Busem 16:28, 21:27 transport z Krakowa do Warszawy TLK koszt 48 zł + dopłata za bus który z trasy dowiezie do Ustrzyk
Jak sami widzicie najbardziej kalkuluje się pierwsza opcja tylko, że to jest chyba jakaś promocja bo standardowo bilet na tej trasie kosztuje więcej więc w ramach możliwości prosiłabym o szybką decyzje, aby jak najszybciej zrealizować zakup.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

Damian O. Zosia S., Jędrek S., Jakub P. ,Adam Z. Michał W,- Marta S.+Michał i Marek =9 osób
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 7. kursówka

Post autor: Michał »

Prosimy Martę R. o ujawnienie się i deklarację, czy jedzie.
Zosia proszę też o opcje transportu w późniejszych godzinach... zejście z gór koło 17.00 trochę utrudnia ruszenie z Ustrzyk o 15.30. ;-)
Przeanalizuj proszę, późniejsze opcje.

M.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

OK w takim razie może o 19:04 wyjazd z Ustrzyk Dolnych do Sanoka koszt 10,40, z Sanoka wyjazd 21:00 Neobusem do Warszawy koszt 70 zł (+ dopłata za bus który z trasy dowiezie do Ustrzyk)
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 7. kursówka

Post autor: Michał »

A skąd ta różnica w cenie między trasą z Ustrzyk a Sanoka?
Busiarzy warto sprawdzić z trasy do Sanoka np.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

Jeśli sprawdzisz stronę Neobusu http://neobus.pl/, zauważysz, że kursy w różnych terminach i godzinach są w różnych cenach, pewnie jedne kursy cieszą się większą popularnością niż inne.
Znalazłam jedną firmę, która oferuje transport dla 10 osób, mam skontaktować sie z właścicielem który chwilowo nie odpowiada na telefony. Jest dużo firm które oferuje przejazd dla 9 osób dlatego ważne jest ustalenie kim jest Marta R i czy jedzie.
ODPOWIEDZ