7. kursówka

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 7. kursówka

Post autor: Michał »

Jest już poniedziałek, dostałem część informacji od organizatorów, ale chciałbym, żeby przygotowania przyśpieszyły.
Proszę o potwierdzenie kwestii dojazdu, czy zbieramy już pieniądze?
Damian proszę zajmij się naszym dojazdem - możesz to zrobić wspólnie z Martą Sikorą - Marta nie masz zadania, dlatego proszę o pomoc Damianowi, który nie będzie jechał z Warszawy - i z Zosią odpowiedzialną za transport powrotny. Chyba powinniśmy kupić szybko, żebyście nie przepłacali...
Czy powrót można jakoś inaczej złożyć, żeby było taniej?
Co z namiotami, ile mamy miejsc?

Jedzenie jest w trakcie konsultacji.

Co z listą sprzętu indywidualnego?

Proszę o zwiększenie aktywności tak, żebyśmy w środę tylko potwierdzili ustalenia.

Nie wszyscy też wybrali tematy!

Pozdrawiam
M.
damiano
Posty: 17
Rejestracja: 2014-11-30, 02:08

Re: 7. kursówka

Post autor: damiano »

Witajcie, w pierwszą stronę startujecie z Dworca Zachodniego o godzinie 00:10 NEOBUSEM, bezpośrednio do Sanoka. Stamtąd o 6:12 busem prywatnym udamy się w góry.
Proszę teraz wszystkich o jak najszybsze przelewanie pieniędzy na NEOBUSA, czyli 39zł od każdego. Jak zrobicie przelew to najlepiej jak wyślecie potwierdzenie na mojego maila: damian.odo95@gmail.com
To pozwoli na szybszy zakup nawet przy opóźnieniach banku. Deadline wpłat to środa wieczór, gdzie Marta Sikora zbierze gotówkę od tych co nie chcą lub nie mogą działać gotówką internetową.

Co do kosztu BUSA to wychodzi 16zł/osobę, jeśli zmieścimy się w 10-osobowym. Co do zbiórki pieniędzy to jeszcze ustalimy z Zosią bo najprawdopodobniej wrócimy nim też do Sanoka.

Poza tym Zosiu, ja jadę na własną rękę z Wrocławia. Będę dokładnie o tej samej godzinie w Sanoku co wy. Jeśli chodzi o powrót to możesz mnie uwzględniać jeśli zahaczamy o Kraków.
Pozdrawiam DamianO
Ostatnio zmieniony 2016-01-25, 11:59 przez damiano, łącznie zmieniany 1 raz.
Mikhael
Posty: 47
Rejestracja: 2015-11-05, 01:47

Re: 7. kursówka

Post autor: Mikhael »

Ja omówię temat linii kolejowej do Ustrzyk Dolnych.
Jedras
Posty: 65
Rejestracja: 2015-11-02, 23:37

Re: 7. kursówka

Post autor: Jedras »

Uwaga ! Ja jednak niestety muszę zrezygnowac z kursówki, dlatego nie uwzględniajcie mnie przy biletach (jeśli zostały już kupione dla 11 osób to oczywiscie wyłożę za siebie). zaraz dodam poprawiony jadłospis z rozdziałem jedzenia na osoby.
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 7. kursówka

Post autor: Michał »

Kto chce przejąć, prawie gotową kwestię jedzenia?
Organizacja zakupów lub tylko potwierdzenie kto co ma kupić i sprawdzenie, czy wszystko jest ok.
Czekam na chętną osobę.

Proszę o info o namiotach i sprzęcie, dokończenie kwestii transportu w obie strony.
Proszę o listę sprzętu indywidualnego, żebyśmy mogli ją jeszcze zweryfikować.

Rozumiem, że każdy już wybrał temat.

Spotykamy się jutro po wykładzie.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

Witam,
Dzwoniłam do pana busiarza potwierdziłam, że odbierze 10 osób w Sanoku o 6:12 w sobotę obok Mediamarktu, pan może nas też odebrać z gór w niedzielę i zawieść do Sanoka na neobusa o 21:00. Koszt transportu busem w każdą stronę 16 zł od osoby (32 zł w obie strony). Musze zakupić bilety do Warszawy dla 9 osób ( Damian wraca na własną rękę) koszt 59,50, kurs o tej porze musi być bardzo popularny bo najdroższy. Pytanie do instruktorów o której i gdzie chcemy umówić się z panem busiarzem na powrót. Pan busiarz potrzebuje godziny by nas dowieść do Sanoka z okolic Czarnej ( myślę, że możemy być trochę wcześniej w Sanoku aby coś zjeść) . Jak tylko Michał z Markiem zaakceptują plan powrotu to podam numer mojego konta do wpłat.

pozdrawiam

Zosia
damiano
Posty: 17
Rejestracja: 2014-11-30, 02:08

Re: 7. kursówka

Post autor: damiano »

Moi drodzy moi drodzy antenszjon. Cena za NEOBUSA do Sanoka wzrosła do 40zł/osobę więc jeśli ktoś już wpłacił 39 to ureguluje to po wykładzie z Martą S.
Pozdrawiam DamianO
Jedras
Posty: 65
Rejestracja: 2015-11-02, 23:37

Re: 7. kursówka

Post autor: Jedras »

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0

Tutaj jest jadłospis uzupełniony o uwagi instruktorów z podziałem na osobozakupy :)
Smacznego !
Paulina
Posty: 257
Rejestracja: 2012-11-09, 20:26

Re: 7. kursówka

Post autor: Paulina »

Ja zapłacę Marcie jutro za bilety.

Ale czy Neobus wychodzi na pewno za 40zł? Bo z tego co patrzę dla 10 osób to dużo więcej... chyba że Damian masz jakiś magiczny system, że będzie taniej ;)
damiano
Posty: 17
Rejestracja: 2014-11-30, 02:08

Re: 7. kursówka

Post autor: damiano »

Tak cena to w dalszym ciągu 40zł.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

Witam,
Po dogłębnych konsultacjach wracamy z gór busem do Rzeszowa, transport 10 osób będzie kosztował około 360 zł (zależy od dokładnej liczby kilometrów której teraz nie znamy) z Rzeszowa jedziemy Polskim Busem o 23:30, cena biletu 15 zł.
Tak, ze wychodzi 36 zł +15 zł = 51 zł (ewentualną nadpłatę, nie dopłatę będziemy regulować po kursówcę tak chyba będzie najsprawniej)
Bardzo proszę o przelewy na konto
54 1240 1066 1111 0010 0030 9249 i potwierdzenie z.szejman@wp.pl
Pozdrawiam

Zosia
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 7. kursówka

Post autor: ZosiaS »

Hej,

Bilety na polskiego busa kupione wyjeżdżamy z Rzeszowa 23:30 i 4:45 jesteśmy w Warszawie.
Pozostaje jeszcze kwestia za transport w góry busem, 16 zł możecie przesłać pieniądze bezpośrednio Damianowi albo jeśli nie dokonaliście jeszcze opłaty za transport powrotny możecie przelać mi 67 zł ja zrobię przelew zbiorczy do Damiana.
Pozdrawiam

Zosia
Jedras
Posty: 65
Rejestracja: 2015-11-02, 23:37

Re: 7. kursówka

Post autor: Jedras »

Jeszcze kilka uwag do jadłospisu :

1.kto ma jakieś przyprawy/herbaty z zeszłych kursówek, to proszony jest o wzięcie.
2. Kasza na sobotnią obiadokolację - jęczmienna
3. Przejrzyjcie jadłospis pod kątem samego przygotowania posiłków i zobaczcie, czy wszystko jest dla was jasne. Jeśli są jakieś wątpliwości, mogę podpowiedzieć co miałem na myśli robiąc jadłospis.
Kuba P

Re: 7. kursówka

Post autor: Kuba P »

Słuchajcie, ja niestety muszę odpaść z wyjazdu, przepraszam.

Zosiu, napisałaś że bilety kupione - dla mnie także? daj znać ile mam Ci w takim przypadku zwrócić.

W kwestii namiotów...nie mogłem edytować stworzonych już plików więc niestety ładuję kolejny: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing znajdziecie w nim listę uczestników, kolumnę dot. namiotów, sprzętu wspólnego i prowiantu. Każdy może edytować.

Wpiszcie proszę kto z Was dysponuje namiotem i ile on ew. pomieści osób.

pozdrawiam,

Kuba
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: 7. kursówka

Post autor: Martarr »

Hej, ja niestety też nie mogę jechać, nie miałam czasu ogarnąć nic na forum, zwrócę za bilety, chyba że ktoś jeszcze chciałby jechać- wtedy jak najbardziej może przejąć moje bilety.

Za chwilę wrzucę też listę ekwipunku indywidualnego.

Marta R.
ODPOWIEDZ