Zamówienie grupowe z Cumulusie

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
b.charycka

Zamówienie grupowe z Cumulusie

Post autor: b.charycka »

Cześć,
czy ktoś z Was byłby zainteresowany zamówieniem czegoś w Cumulusie http://cumulus.pl/ ?
Przy większym zamówieniu można u nich liczyć na zniżkę (na stronie KW Warszawa, który robił zamówienie w Cumulusie w październiku znalazłam informację "przy zamówieniach zbiorowych (tj. obejmujących dla każdego produktu minimum 5 sztuk w ramach jednego zamówienia) w wysokości:
- 18% upustu przy zakupach powyżej 4 tys. zł,
- 20% upustu przy zakupach powyżej 6 tys. zł,
- 25% upustu przy zakupach powyżej 10 tys. zł."

Dzwoniłam do nich i dowiedziałam się, że już przy 4 rzeczach można liczyć na zniżkę 7%. Większość kurtek i śpiworów jest dostępna od reki.
Ja chciałabym kupić kurtkę puchową, z tym, że zależy mi, żeby dotarła do 30 grudnia, więc akcja musiałaby być bardzo szybka. Czy ktoś jest chętny na dołączenie do tego zamówienia?

Na deklaracje czekam do piątku 18 grudnia do południa (12:00).

Beata
b.charycka

Re: Zamówienie grupowe z Cumulusie

Post autor: b.charycka »

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt mailowy na adres b.charycka i dalej małpka i domena gmail . com
Jedras
Posty: 65
Rejestracja: 2015-11-02, 23:37

Re: Zamówienie grupowe z Cumulusie

Post autor: Jedras »

Wie ktoś , czy będzie reazlizowane grupowe zamówienie na śpiwór puchowy z Yeti jak co roku ?
Awatar użytkownika
chin353
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-08, 16:23

Re: Zamówienie grupowe z Cumulusie

Post autor: chin353 »

Ja bym chętnie zakupił w bardzo przystępnej cenie jakiś śpiworek do biwakowania zimowego, więc chętnie bym się podpiął pod zakupy w Cumulusie, Yeti itp.
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: Zamówienie grupowe z Cumulusie

Post autor: Martarr »

Hej, zapraszam do siostrzanego wątku ;) Sprawa bardzo w toku i bardzo realna, dobre śpiwory w dobrej cenie.
viewtopic.php?f=1&t=2809
ODPOWIEDZ