Przejście zimowe 2016

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Daniel S.

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Daniel S. »

Transport PKP:

Kochani BILETY SĄ ZAKUPIONE - mimo nieogarnięcia ze strony babeczek z kas PKP (przejazd grupowy to dla nich spore wyzwanie - miałem 2 podejścia po ok 1,5 godz. ...). Ciągle zmieniająca się liczba uczestników oraz dopisywanie się w ostatnim momencie jest godne pożałowania, wiec liczę, że się w tej kwestii sytuacja przynajmniej nie pogorszy. Bilety mają te osoby, które znajdują się na liście, jeśli istnieje jeszcze ktoś KTO ( sic! Z NIE WIADOMO JAKICH POWODÓW) ZAPOMNIAŁ SIĘ WPISAĆ W ARKUSZU to proszę o natychmiastową informację. W tej chwili sytuacja wygląda tak, iż jedziemy do Grybowa w 19 osób, a wracamy w 15 osób.

Osoby z grupy które się teraz wycofują nie otrzymują zwrotu, gdyż jest to bilet grupowy!
Z kolei osoby które dopisały się po czasie mają cenę o parę złotych wyższą ze względu na bilety indywidualne!

W najbliższym czasie podam dokładne miejsce i czas zbiórki przed wyjazdem, a więc proszę o śledzenie forum. Zbierajcie siły załogo!
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: ZosiaS »

Hej,

Przykro Asiu, że nie jedziesz ale żeby zminimalizować straty finansowe i organizacyjnie to ogarnąć proponuje na twoje miejsce rozliczeń przyjąć Michała B. może być tylko problem z twoim biletem kolejowym.

Pozdrawiam

Zosia
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

#jedzenie

Drodzy, obecnie jedzenie znajduje się u mnie,

Proszę, żebyście kontaktowali się ze mną i odebrali swoją paczkę żywnościową. Nie damy rady dostarczyć Was tego wszystkiego na dworzec.

mieszkam
obok metro Wawrzyszew

kontaktujcie się proszę tylko SMSem w sprawie odbioru (z imieniem i nazwiskiem), przed odbiorem 602 340 851
wtedy prześlę dokładny adres.

Na chwilę obecną paczki nie ma tylko Ola
Jedras
Posty: 65
Rejestracja: 2015-11-02, 23:37

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Jedras »

Do busa zmieści się maksymalnie 25 osób ( są jeszcze 3 dodatkowe miejsca na bagaże )
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Martarr »

hej mamy 16 kursantów i 16 miejsc w namiotach plus jedno miejsce zapasowe na scisk w namiocie Pawła. howgh!
Ola De

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Ola De »

Cześć,
Zupełnie nie uczestniczyłam w przygotowaniach i w ostatniej chwili próbowałam się dopisać do wyjazdu. Okazuje się jednak, że wiele rzeczy jest już kupionych, zaplanowanych i przewidzianych na liczbę uczestników zadeklarowanych na długo przed wyjazdem. Nie chcę wam robić dodatkowego problemu i zamieszania (bo to zwyczajnie nie fair wobec osób które odwaliły kawał dobrej roboty, np z jadłospisem) więc rezygnuję. Poza tym magisterka i praca też pilnie domagają się uwagi.

Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić na przejściu zimowo-wiosennym, dobrze jeść i mało buraczyć. Powodzenia!
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: ZosiaS »

Hej,
Jedzeniowcy jak rozliczamy Olę proszę dajcie znać czy będziemy ją obciążać jakimiś kosztami czy nie?.
Właśnie dogaduje ostatnie kwestie związane z transportem kolejowym ale z tego co widzę, bilet kolejowy dla Oli został kupiony.

pozdrawiam
Zosia
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

ZosiaS pisze:Hej,
Jedzeniowcy jak rozliczamy Olę
Jeśli chodzi o mnie, to wydaje mi się, że Michał Bekey powinien przejąć koszty Asi lub Oli - zakupy zostały zrobione rano, zanim wiedzieliśmy że jedzie jeszcze jeden instruktor. Jedzenia mamy spokojnie na 19 osob, ale dokoptowanie dwudziestej również jeszcze byliśmy w stanie bez dodatkowych zakupów przyjąć.
Dopisał się rowniez Adam Zieliński.

Mamy obecnie w arkuszu 19 niewykreślonych osób, zakupy były liczone na tyleż. IMO płacą osoby w arkuszu (19) ktore w momencie, kiedy to piszę, nie są jeszcze wykreślone.
Grazyna
Posty: 95
Rejestracja: 2009-11-09, 21:05

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Grazyna »

Proszę o pilną informację, jak stoi sytuacja ze sprzętem wspólnym. Chodzi przede wszystkim o termosy i gary.

Czekamy też na informacje o komunikacji w regionie i zapasówych kontaktach do busiarzy.

Co do jedzenia upewnijcie się, że każdy wie, że poza odebraniem paczki, musi zakupić jeszcze przekąski.
Przygotujcie też zestawienie, kto co posiada. Każdy powinien wydrukować sobie nasz plan żywienia, razem z informacją, kto posiada jakie produkty.

Zosiu, zweryfikuj, co z osobami, które nic nie wpłaciły. I zaraz potem możemy kupować ubezpieczenie.
Czekam na potwierdzenie, jak uda się to załatwić. To samo w kwestii zakupu apteczek - czy wszystko jest gotowe?
David Wit
Posty: 11
Rejestracja: 2015-11-05, 18:52

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: David Wit »

[Jadłospis]

Tu znajdziecie informacje o jedzeniu, podzielone na dwa arkuszy. W każdym następujące informacje:
1. Gdzie co jest?
2. Kto co posiada?

Część I (13.02.-17.02.): https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Część II (po zakupach, 18.02.-20.02.): https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
BartoszP

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: BartoszP »

Cześć

Niestety ja i Andrzej musimy zrezygnować z zimówki. Mamy zobowiązanie wobec uczelni, których niestety nie możemy przełożyć. Sprawa wyszła godzinę temu i obawiam się, że nie możemy nic na to poradzić...

Chcemy życzyć wszystkim pomyślnej zimówki. Powodzenia i miłego.

Nie chcemy się wykłócać w kwestii pieniędzy ktore wpłaciliśmy bo rezygnujemy w ostatniej chwili. mamy andzieje, że uda sie odzyskać chociaż troche. Mam u siebie siekierke także moge ją komus przekazać najlepiej jutro albo pojutrze. Później będziemy niedostępni na dłuższy okres czasu. jeszcze raz przepraszamy ale to siła wyższa.

Pozdrawiamy
Bartek P i Andrzej P
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

Grazyna pisze:Co do jedzenia upewnijcie się, że każdy wie, że poza odebraniem paczki, musi zakupić jeszcze przekąski.
ponawiam informację, która była już podawana. Zmodyfikowaliśmy jednak nieco ilości przekąsek w dół

#jedzenie - update przekąsek

Szanowni!

Na przejście zimowe prosimy, aby każdy uczestnik zabrał ze sobą

500 g kabanosów
400 g innych przekąsek na słono, np sera
400 g bakalii
300 g czekolady
100 g sezamków
Ostatnio zmieniony 2016-02-10, 17:07 przez kubs, łącznie zmieniany 2 razy.
Asia Krzyzanowska
Posty: 30
Rejestracja: 2015-02-09, 13:14

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Asia Krzyzanowska »

ZosiaS pisze:Hej,

Przykro Asiu, że nie jedziesz ale żeby zminimalizować straty finansowe i organizacyjnie to ogarnąć proponuje na twoje miejsce rozliczeń przyjąć Michała B. może być tylko problem z twoim biletem kolejowym.

Pozdrawiam

Zosia
Moim biletem kolejowym niech nikt sie nie martwi :) Nie chce za niego zwrotu. Wiadomo, wykruszylam sie juz po kupnie biletow takze moja strata.

Pozdrawiam.
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

#jedzenie

w związku ze zmianą liczby uczestników będziemy modyfikować paczki żywnościowe.
Bądźcie gotowi na to, że Wasza paczka zwiększy się tuż przed wyjazdem ponieważ trzeba rozdysponować paczki Bartka i Andrzeja.

Zmniejszenie ilości jedzenia kiedy jest już kupione (w dodatku w dużych opakowaniach) nie jest już możliwe.
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Ania_Zeth »

Mam pytanie, czy kupujemy jakiegoś plusza? Może gapa ze mnie, ale nie widzę w jadłospisie. Jeżeli jest to sorry za zawracanie gitary. ;)
ODPOWIEDZ