Przejście zimowe 2016

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Martarr »

NAMIOTY


Mamy 13 kursantów i 16 miejsc w nich, wobec czego proponuję wziąć na pewno namiot Pawła i Zosi, a co do pozostałych dwójek proszę ich właścicieli o uzupełnienie w arkuszu kolumny dotyczącej ich subiektywnej jakości oraz WAGI- myślę, że to zdecyduje. Tradycyjnie ASAP.

Dzięki!
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Marek Paleski »

W związku z wykruszeniem się paru kursantów przeprowadzamy drobną reorganizację:

:arrow: Andrzeju, opublikuj na forum wyniki Twojego zadania (busy i komunikacja miejska w regionie). Chcemy mieć pewność, że w trakcie zimówki żaden kursant nie będzie miał problemu z lokalnym PKS-em, czy zamówieniem busa na telefon.

:arrow: Bartoszu, prosimy Cię, żebyś rozdysponował zgromadzony sprzęt wspólny między kursantów. Najlepiej by było, gdybyś dostarczył cały sprzęt na dworzec. Możesz także indywidualnie umawiać się z wybranymi osobami.

:arrow: Pawle, przejmiesz referat po Asi i opowiesz nam w trakcie zimówki o budowie cerkwi. Ponadto poprosimy Cię, żebyś oprowadził nas po cerkwi w Brunarach (pw. św. Michała Archanioła)

:arrow: Ponadto pamiętajcie, że na naszej drodze będą też inne cerkwie (np. Banica, Czyrna). Nie wymagamy od Was szczegółowej znajomości historii i budowy każdej z nich, jednakże każdy z Was musi być przygotowany do ewentualnego oprowadzenia nas po danej cerkwi. Podstawowa wiedza z zakresu budowy i historii cerkwi łemkowskich będzie zatem bardzo przydatna (i również wymagana ;-))
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: ZosiaS »

Daniel S. pisze:Koszt transportu PKP:

Przejazd tam:
Cena biletu grupowego dla studenta wynosi 29,99 zł
Dla osoby bez zniżki 61,20 zł

Przejazd z powrotem:
Cena biletu grupowego dla studenta wynosi 28,62 zł
Dla osoby bez zniżki 58,40 zł

Razem (w obie strony):
Student: 58,61 zł
Normalny: 119,60 zł



Rozumiem Zosiu, że zbierasz za transport składki, a potem całość trafia do mnie przed zakupem biletów (są zarezerwowane)?
Marta R słusznie zauważyła, ze zmienił się koszt uczestnictwa w zimówcę ma to związek ze zmianą cen biletów kolejowych grupowych
Normalny tam: 61,2
Studencki tam:29,99
Normalny powrót; 62,05
Studencki powrót: 30,4

Bilet indywidualny normalny tam 64,8
Biorąc pod uwagę, dynamiczny charter liczby uczestników i detale, sumy będą się jeszcze zmieniać na szczęście mamy rezerwę kosztową i nie musicie mi wpłacać co chwilę każdych 4 zł, jeżeli zapłaciliście za bilet kolejowy, busa, jedzenie, rezerwę kosztową.
Drobne różnice mają charakter informacyjny.
Pozdrawiam
Zosia
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: ZosiaS »

Cześć,

Osoby które jeszcze nie dokonały żadnej wpłaty proszone są o ich jak najszybszą realizacje.
Proszę nie odkładajcie wpłat na piątek bo przelewy dojdą w poniedziałek a jako grupa już ponieśliśmy koszty.

Pozdrawiam
Zosia
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

#jedzenie

Najmilsi!

Obecnie 7 paczek żywnościowych zostało odebranych - kto odebrał ten wie.
Paczkę dla Ani Zielińskiej dostarczam na dworzec bo taka jest specyfika jej paczki. Prawdopodobnie również taki będzie los paczki Pauliny

Dwie osoby zapowiedziały się na jutro.

Pozostałych (ta wiadomość dotyczy każdego uczestnika wyjazdu, ponieważ każdy będzie nosił jedzenie) proszę o odbiór jutro po 16 lub w piątek po 16, ale przed wyjazdem, ponieważ nie będę w stanie dostarczyć wszystkich pozostałych paczek na dworzec.
(602 340 851, SMS)


K.
Mikhael
Posty: 47
Rejestracja: 2015-11-05, 01:47

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Mikhael »

Uwaga!
Pojawiła się nowa rubryka w arkuszu, a mianowicie termosy. Prosze wpisywać czy macie termosy a jeśli tak to jakie. Jeśli się okaże, że termosów jest dużo to być może nie każdy będzie musiał wziąć ze sobą. Na chwilę obecną zależy mi na upewnieniu się czy nie ma ich za mało.

Pozdrawiam
Michał
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Michal Bekey »

Wróciłem do Warszawy, postaram się nadgonić należne sprawy przed zimówką.

Od Grażyny otrzymałem informacje iż bilet dla mnie jednak został kupiony ( BEZ ZNIŻEK), bardzo dziękuję.

Proszę o pilne dodanie dostępu do arkusza abym mógł uregulować długi.

Odbiór towaru planuję w opcji jutro po 16.

Dziś udostępnię link do mapy szkoleniowej, chcielibyśmy żeby wszyscy ją mieli wydrukowaną. Zerkajcie wieczorem na forum.

Dziękuję i pozdrawiam,
Michał Békey
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: ZosiaS »

Witam,

Bardzo nie chciałam podjąć tej decyzji ale jestem zmuszona zreygnować z wyjadu, nie pozwala na to mój stan zdrowia ani fakt, ze dużo moich kolegów z prcy też jest chorych (nawet ciężej niż ja).
Chętnie użyczę swojego namiotu, mogę go przekazać razem z garem.

Życzę wam miłej zimówki i już wam zazdroszczę, zadanie nie wymaga mojej obecności więc je dokończe.
Pieniądze na busa już są przekazane, pieniądze na zakupy przekażę Paulinie S.

Pozdrawiam

Zosia
Grazyna
Posty: 95
Rejestracja: 2009-11-09, 21:05

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Grazyna »

O której i gdzie jest zbiórka?

Czy mamy decyzję, co robimy z namiotami wobec tylu rezygnacji?

Czekam też na potwierdzenie, że udało się zakupić ubezpieczenie i uzupełnić apteczki.
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Ania_Zeth »

Apteczka sprzętowa została uzupełniona.
Anna Karczyńska
Posty: 22
Rejestracja: 2015-11-22, 19:17

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Anna Karczyńska »

Apteczki (urazowa i lekowa) są kompletne.
Martarr
Posty: 39
Rejestracja: 2015-10-28, 16:56

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Martarr »

Namioty

Namioty biorą Paweł, Zosia użycza, Jakub D. i Michał W. mamy 12 kursantów, doszły mnie słuchy, że Adam Z. się waha- Jeżeli Adam zrezygnuje, proponuję, by wtedy namioty wzięli tylko Paweł, Zosia i Michał W.- w namiocie Pawła będzie spało 5 osób, a w ekipie będą tylko 3 namioty, nie zdźwigamy się.

Jedzenie

Mam pytanko- skoro jedzenie było liczone na 19 osób, a mamy obecnie 12 lub 11 (plus 4 ciała instruktorskie oczywiście :) ), to może da się pokombinować tak, żeby tego żarcia jednak do Warszawy nie przywieźć. Wiem, że odwaliliście kawał ciężkiej roboty i moja propozycja was teraz pewno zirytuje, ale może z tych paczek, które już są kupione, część rzeczy da się rozdysponować do posiłków na drugą część wyjazdów i kupić dużo mniej w wiejskim sklepie. To tylko taka propozycja, przemyślcie ją proszę, bo powaliła mnie waga mojej paczki, mam wrażenie, że z tego tylko dałoby się nas wszystkich wyżywić przez dwa dni ;)
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Michal Bekey »

MAPY SZKOLENIOWE

linki dostępne w arkuszu z danymi. Pierwsza mapka (1/4) obowiązkowa, reszta mocno zalecana.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
kubs
Posty: 33
Rejestracja: 2015-11-23, 14:12

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: kubs »

Martarr pisze: Jedzenie

Mam pytanko- skoro jedzenie było liczone na 19 osób, a mamy obecnie 12 lub 11 (plus 4 ciała instruktorskie oczywiście :) ), to może da się pokombinować tak, żeby tego żarcia jednak do Warszawy nie przywieźć. Wiem, że odwaliliście kawał ciężkiej roboty i moja propozycja was teraz pewno zirytuje, ale może z tych paczek, które już są kupione, część rzeczy da się rozdysponować do posiłków na drugą część wyjazdów i kupić dużo mniej w wiejskim sklepie. To tylko taka propozycja, przemyślcie ją proszę, bo powaliła mnie waga mojej paczki, mam wrażenie, że z tego tylko dałoby się nas wszystkich wyżywić przez dwa dni ;)

Marta, to mądre - problemem byłoby, gdybyśmy mieli już kupione rzeczy na cały wyjazd.
W zależności od ostatecznej ilości uczestników prawdopodobnie będziemy modyfikować ilość jedzenia spożywanego w trakcie jednego posiłku. Wtedy sporo zostanie nam w środę, gdzie będziemy musieli po prostu zrobić podsumowanie.
Awatar użytkownika
Pau
Posty: 17
Rejestracja: 2015-11-05, 16:36

Re: Przejście zimowe 2016

Post autor: Pau »

kubs mądrze prawi. Przed zakupami zobaczymy, ile nam czego zostało i co należałoby dokupić.

Oto coś, co każdy z nas powinien nosić na serduszku:
rozpiska posiłków i ile produktów orientacyjnie powinno zostać zużytych na każdy z nich. Była obliczana na grupę 19-osobową, w porywach do 20-osobowej, bo gdzieniegdzie siłą rzeczy pojawiały się nadwyżki wynikające z wagi fabrycznie zamkniętych opakowań. Faktyczne zużycie będziemy modyfikować na bieżąco.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Każdy z nas powinien ją sobie wydrukować i mieć nieopodal, by móc zajrzeć, gdy jego pora karmienia wybije :).
Ostatnio zmieniony 2016-02-11, 19:46 przez Pau, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ