2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: wex »

Dorota,

Ad. 1. To super - możesz tak zrobić - tylko w takim razie przypilnuj żeby na pewno te składniki z nami pojechały (np. jeżeli Piotrek zachoruje etc). Jeśli po tej zmianie wyjdzie nierówno wagowo - rozdystrybuuj składniki już na kursówce.
Ad. 2. Dzięki - tak jak pisałem, poprosiłem o informację do 20. Przekażę ją na forum.
Ad. 3-4 - nie musisz aktualizować wszystkiego - przekaż tylko czytelną informację kto, co i ile ma kupić.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: wex »

Hej,
finalny skład kursówki pozostaje bez zmian. Czyli - jedzie nas 17 osób (14 kursantów + 3 instruktorów).
Proszę o uwzględnienie tego w zadaniach (jadłospis, namioty, transport).
blazej
Posty: 28
Rejestracja: 2016-11-02, 19:47

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: blazej »

Hej,
W końcu udało mi się ustalić wysokość składki, przepraszam za opóźnienie.

Składa ma trzy części:
1) transport na miejscu plus zapas na nieprzewidziane wydatki - 70 zł
2) pociąg tam - studenci 30,58; normalny 62,40
3) pociąg powrotny - studenci 30,58; normalny 62,40

Proszę każdego o podliczenie, ile powinien był zapłacić. Rozróżnienie na pociąg tam i powrotny jest istotne, bo część nie wraca z grupą. Jeżeli ktoś z tego samego powodu mniej wyda na busy (pozycja 1.) to rozliczymy to po powrocie.

Domyślne wpłaty:
- normalny, wszystkie przejazdy: 194,80 zł
- student, wszystkie przejazdy: 131,60 zł


Wpłatę proszę kierować na moje konto - numer w obrazku w załączniku.
W przelewie proszę wpisać "kursówka", a jeżeli nie przelewasz ze swojego konta to jeszcze dodać imię i nazwisko.

Przelewy do jutra (środy) do godziny 13 zostaną zaksięgowane tego samego dnia.
Jeżeli przelejesz później to proszę o wysłanie potwierdzenia przelewu e-mailem.
Będzie można też wpłacić pieniądze w gotówce przed spotkaniem.

Przypominam, że wszelkie wpłaty powinny zostać dokonane przed jutrzejszym spotkaniem organizacyjnym.
Zdaję sobie sprawę, że podaję późno te szczegóły, więc daj mi znać, jeżeli z powodu późnego ogłoszenia nie jesteś się w stanie z tym wyrobić - ogarniemy to wspólnie.
Ostatnio zmieniony 2016-11-10, 19:57 przez blazej, łącznie zmieniany 2 razy.
Marcin
Posty: 184
Rejestracja: 2007-04-01, 23:32

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Marcin »

Rozumiem, że wpłaty na konto to jest sprawa pilna, ale mimo wszystko podawania takich danych publicznie należy unikać. Nawet po numerze, wykorzystując inne dane podane na forum, łatwo jest ustalić, do kogo konto należy
Dolores
Posty: 27
Rejestracja: 2016-10-28, 15:56

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Dolores »

Lista zakupow ostateczna znajduje sie pod ponizszym linkiem i jest zaplanowana na 17 osob.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... id=1437154

Lista zakupow dla poszczegolnych osob znajduje sie w zakladkach imiennych.
Jezeli cos bedzie dla was niejasne dzwoncie 666887343 (jest malo czasu na zakupy)
Piotrek Z wrzucilam Ci zurawine, cebule, soczeiwce i nerkowce. Wyszlo Ci ponad 6kg, jak to przyniesiesz to podzielimy na osoby
Tomek zupy kupie ja i Paulina wiec beda ze stronki z sys.
Prosze tez o zbieranie rachunkow i przekazanie ich do mnie, bo moga wyjsc roznice cenowe np. u Piotrka.
Wezcie takze kanapki na droge i sniadanie w piatek.
Udanych zakupow:)
Pawel Logica

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Pawel Logica »

Konrad P. pisze:
Pawel Logica pisze:

Chyba nic tak dobrze nie myje gara jak błoto czy patyki świerkowe :) a druciak jest mokry, brudny i trzeba go nosić :(

To błoto z ostatniej kursówki to nadawało się bardziej do lepienia garnków niż do ich mycia ;)
Też mam wrażenie że beskidzkie błoto to znakomity materiał do wyrobu porcelany (ewidentny niewykorzystany potencjał gospodarczy) albo impregnacji odzieży, co do mycia błotem gara to nie wiem do tej pory świerkowe patyki dawały radę...
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Marek Paleski »

Pawel Logica pisze: Też mam wrażenie że beskidzkie błoto to znakomity materiał do wyrobu porcelany (ewidentny niewykorzystany potencjał gospodarczy) albo impregnacji odzieży, co do mycia błotem gara to nie wiem do tej pory świerkowe patyki dawały radę...
Na następnej kursówce dostaniesz referat o beskidzkim błocie. Jak widać, temat jest niezwykle ciekawy i można naprawdę sporo opowiedzieć :mrgreen:
Mikhael
Posty: 47
Rejestracja: 2015-11-05, 01:47

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Mikhael »

Niestety stało się najgorsze. Dopadła mnie infekcja górnych dróg oddechowych, która uniemożliwi mi udział w II kursówce. Przepraszam wszystkich za ogromne kłopoty organizacyjne które mogą z tego wyniknąć. Pokryje oczywiście wszystkie koszty, które już ponieśliście (szczególnie jeśli nie uda się odzyskać tych pieniędzy). Będę się oczywiście kontaktował osobiście z osobami odpowiedzialnymi za jadłospis i transport, żeby zminimalizować reperkusje tej tragicznej sytuacji.
Pozdrawiam
Michał W.
Dolores
Posty: 27
Rejestracja: 2016-10-28, 15:56

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Dolores »

Hej,
W zwiazku z rezygnacja Michala Wyroby z wyjazdu dokonalam zmian w liscie zakupow.

1) przeliczylam zakupy na 16 osob
2) zakupy Michala przesunelam do siebie
3) u pozostalych osob nic przybylo w liscie, ale moglo cos ubyc, wiec prosze o ponowne zerkniecie na swoje listy

Dodatkowo przypominam ponownie o braniu rachunkow za zakupy!!!

I jeszcze prosze o zabranie 1.5 l wody na osobe.

Jezeli macie jakies pytania lub cos dla Was nie jest jasne prosze o informacje.
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: ZosiaS »

-piła Ania Zielińska
-2x rękawice robocze Dominika Martynkowska
-2 gary Piotr Nowocień (1 gar), Błażej Osiński (1 gar)
-2 baniaki 5 l Jakub Pruszyński
-apteczka sprzętowa (silver tape, kawałek sznurka, drut) Julia Dąbrowska
-worki na śmiecie (7 sztuk, dużych worków około 60 l) Małgorzata Lusawa
-apteczka grupowa (opatrunki, woda utleniona, bandaż, środki przeciwbólowe) Piotr Żulikowski

termosy :
Paweł Nowakowski
Tomek Wolszczak
Dorota Szparaga
Jakub Pruszyński
+ja Zofia Szejman
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: wex »

Moi drodzy,

na miejsce Karoliny i Michała przyjmujemy Czarka i Kasię z listy rezerwowej. Jedzie nas więc 18 osób (15 kursantów + 3 instruktorzy).

Czarek, Kasia - wybierzcie sobie tematy referatów, do wyboru są Historia turystyki w Bieszczadach i I wojna światowa w Bieszczadach.
Proszę osoby odpowiedzialne za zadania o uwzględnienie tej zmiany.

Do zobaczenia wieczorem na spotkaniu!
Czarek_S

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Czarek_S »

Cześć!

Dołączamy z Kasią do wyjazdu. Z osobami odpowiedzialnymi za transport, ubezpieczenie i jedzenie skontaktuję się osobiście. Gdyby coś ponad to było do ustalenia, kontakt do mnie:
czareksolczak@wp.pl
tel. 668-022-903
Czarek_S

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Czarek_S »

Mój temat- historia turystyki w Bieszczadach.
Dolores
Posty: 27
Rejestracja: 2016-10-28, 15:56

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Dolores »

Zmiany w jadlospisie wprowadzone po uwzglednieniu Kasi i Czarka. U innych osob od dzisiejszej porannej aktualizacji nic sie nie zmienilo.
Czarek, Kasia liste zakupow macie w zakladkach nazwanych odpowiednio Waszymi imionami.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... id=1437154
W razie pytan prosba o kontakt. Trzeba wziac rachunek za zakupy.
Żulik
Posty: 8
Rejestracja: 2016-10-27, 09:50

Re: 2. kursówka, 11-13 listopada, Bieszczady

Post autor: Żulik »

Zbieramy się w czwartek o 20:20 na Dworcu Centralnym, w hali głównej, przy Informacji PKP.
ODPOWIEDZ