1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Kasia_R
Posty: 14
Rejestracja: 2016-10-27, 22:50

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Kasia_R »

chodzi o soczewicę czerwoną :)

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie liczby osób - bo z dokumentu googlowego wynika, że jadą 24 osoby, a na spotkaniu była mowa o 25 i nie wiem co jest bardziej aktualne?
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Ania_Zeth »

Hej, pamiętajcie proszę o przelewie za I ratę przed kursówką.
Jeżeli macie obawę czy przelew dotrze to podeślijcie potwierdzenie przelewu. :)
Konrad P.
Posty: 27
Rejestracja: 2016-11-02, 08:44

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Konrad P. »

Szybkie pytanie odnośnie naszego transportu.
Czy będzie możliwość zostawienia niewielkiej ilości rzeczy w busie gdy już dojedziemy na miejsce i czy będą one w miarę bezpieczne w czasie, kiedy my wypuścimy się w góry i lasy? :)
Konrad P.
Posty: 27
Rejestracja: 2016-11-02, 08:44

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Konrad P. »

I jeszcze jedno pytanko odnośnie listy zakupów :)
Co to jest tortelini ze szpinakiem i gdzie mam to kupić ??? :D

Sorry za może głupie pytanie, ale w górach to ja zazwyczaj jakąś konserwę tylko albo pasztet z pomidorkiem opędzluję a tu szykuje się niezła uczta :)
W żadnym wypadku mi to nie przeszkadza i już czuję zapach obozowiska, tylko ja na prawdę nie wiem, gdzie to kupić i w jakiej to jest formie.

Wszechwiedzący google wyrzuca serię przepisów kulinarnych a do tego piszą, że to mrożonka jest :)
Kasia_R
Posty: 14
Rejestracja: 2016-10-27, 22:50

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Kasia_R »

tak wygląda poszukiwane tortellini - https://www.frisco.pl/pid,9199/n,meliss ... Gwod-AcPng

można je kupić w supermarketach :)
anuszka
Posty: 21
Rejestracja: 2016-11-02, 13:35

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: anuszka »

1. Na jaki nr konta wpłacamy kasę za transport i jaka dokładnie to kwota? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji.
2. Może ktoś podesłać listę od ubezpieczenia, gdzie wpisujemy swoją datę urodzenia? Znalazłam tylko tę od zniżek studenckich.
Z góry dzięki :)
Konrad P.
Posty: 27
Rejestracja: 2016-11-02, 08:44

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Konrad P. »

Kasia_R pisze:tak wygląda poszukiwane tortellini - https://www.frisco.pl/pid,9199/n,meliss ... Gwod-AcPng

można je kupić w supermarketach :)
Dzięki :)
Już nie mogę się doczekać posiłku na wyjeździe :)
Kasia_R
Posty: 14
Rejestracja: 2016-10-27, 22:50

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Kasia_R »

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAKUPÓW I JADŁOSPISU

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =629695606
W tym arkuszu, w drugiej zakładce, są informacje dotyczące tego co każdy powinien kupić i zabrać na wyjazd. Na początku jest tabelka z nazwiskami i przypisane dla każdej osoby produkty do kupienia, i jest tam również kolumna pt "koszt" - wpiszcie tam proszę, ile zapłaciliście za swoje zakupy z tabelki.
Proszę też osoby, które kupują przyprawy, sosy, herbatę, zupę w torebce miały je spakowane gdzieś szybko dostępne w plecakach - jak będziemy dzielić się na grupy, trzeba będzie te rzeczy podzielić.

UWAGA! Pod tabelką jest jeszcze lista tego, co każda osoba powinna dodatkowo zabrać. Zwróćcie proszę uwagę, że na sobotnie śniadanie każdy zabiera sobie kanapki we własnym zakresie. Dobre śniadanie potrafi zmienić sposób patrzenia na świat, szczególnie bladym listopadowym świtem (ciemną listopadową nocą :))

Podsumowując - kupujemy to co jest w tabelce przy naszym nazwisku i rzeczy z tabelki na dole (zaznaczona w arkuszu na czerwono)

Jeśli macie jakieś pytania i wątpliwości to pytajcie :)
Dolores
Posty: 27
Rejestracja: 2016-10-28, 15:56

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Dolores »

Hej,
Zamieszczam info ze szczegolami zbiorki na wyjazd.

Wyjazd
spotykamy sie na Plac Bankowym ( Pomnik Slowackiego ) w piatek (4.11) o godz. 20:30
dojedzamy do: Iwonicza-Zdroju i/lub Dukli w sobote (5.11) o godz. 3:30

Powrót
ruszamy z Rymanowa-Zdroju w niedziele (6.11) o godz. 17:15
koniec: Warszawa (Plac Bankowy) 6.11 o godz. 23:30

Szefowa zbiorki jest Paulina Bartosinska (609749479).
W razie jakiejs awarii/opoznienia dzwoncie pod powyzszy numer.

Jedziemy ponizszym busikiem w kolorze bialym.
Iveco First rocznik 2015, 28 miejsc, wyposażenie: komfortowe regulowane fotele, duże panoramiczne szyby, klimatyzacja/ ogrzewanie, pasy bezpieczeństwa, DVD, lodówka.

Busik mozecie klikajac na ponizsze linki, wyglada niezle:)

http://www.fotosik.pl/zdjecie/e7c9f59fb5017458
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2f77f076de52dac5
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f98a3950423ee46a
Kasia_R
Posty: 14
Rejestracja: 2016-10-27, 22:50

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Kasia_R »

Hej, z tą godziną zbiórki to zaszła spora zmiana od ostatnich ustaleń. Ja niestety pracuję do godziny 20.30 w piątek i nie dam rady być wcześniej niż 20.45...
Juli
Posty: 12
Rejestracja: 2016-10-27, 21:55

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Juli »

Hej,

Bardzo Was przepraszam ale muszę zrezygnować z jutrzejszego wyjazdu, od pewnego czasu mam problemy z kolanem i myślałam, że już wszystko w porządku ale dzisiaj się okazało, że jednak nie.

Zajmowałam się noclegiem dla kierowcy i wszystko będzie załatwione, przekażę też kontakt i adres.
Pina
Posty: 25
Rejestracja: 2016-10-27, 19:04

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Pina »

Zapomniałyśmy zaznaczyć, że jeśli znajdą się chętni, to możemy puścić jakiś film podczas jazdy, np. o górach ;)
(filmy tylko na nośnikach płyt DVD)
Zuzala

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Zuzala »

Hej,
spytam się jeszcze raz, ponieważ nikt nie odpowiedział.
Wycofałam się z kursówki. Miałam brać 4 osobowy namiot. Czy jest on potrzebny i ktoś chciałby go odebrać?
Zuza Lachowicz
martynapl
Posty: 10
Rejestracja: 2016-10-27, 20:36

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: martynapl »

Tez mam wazne pytanie: o ktorej ostatecznie jest zbiorka? Wczesniej byla mowa o ok 21/21.30/20.30.
anuszka
Posty: 21
Rejestracja: 2016-11-02, 13:35

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: anuszka »

Zuzala pisze:Hej,
spytam się jeszcze raz, ponieważ nikt nie odpowiedział.
Wycofałam się z kursówki. Miałam brać 4 osobowy namiot. Czy jest on potrzebny i ktoś chciałby go odebrać?
Zuza Lachowicz
Zuziu, zdaje się, że ja biorę namiot zamiast ciebie, więc chyba już niepotrzebny.
ODPOWIEDZ