1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
anuszka
Posty: 21
Rejestracja: 2016-11-02, 13:35

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: anuszka »

martynapl pisze:Tez mam wazne pytanie: o ktorej ostatecznie jest zbiorka? Wczesniej byla mowa o ok 21/21.30/20.30.
Podbijam pytanie.
Pina
Posty: 25
Rejestracja: 2016-10-27, 19:04

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Pina »

anuszka pisze:
martynapl pisze:Tez mam wazne pytanie: o ktorej ostatecznie jest zbiorka? Wczesniej byla mowa o ok 21/21.30/20.30.
Podbijam pytanie.
Tak jak mówiliśmy od środy: Zbiórka jest o 20:30 na pl. Bankowym.
W razie pracy do 20:30 lub innych problemów w tym stylu proszę do mnie dzwonić / pisac na numer 609749479.
Konrad P. pisze:Szybkie pytanie odnośnie naszego transportu.
Czy będzie możliwość zostawienia niewielkiej ilości rzeczy w busie gdy już dojedziemy na miejsce i czy będą one w miarę bezpieczne w czasie, kiedy my wypuścimy się w góry i lasy? :)
Konrad, myślę, że nie będzie problemu. Bus będzie stał na parkingu przez ten czas, więc raczej nie będzie to robiło różnicy kierowcy ;)
Pina
Posty: 25
Rejestracja: 2016-10-27, 19:04

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Pina »

Jakby ktoś jechał z okolic Janek na miejsce zbiórki, to może się zabrać ze mną samochodem ;)
kasiarzyna007
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-28, 16:07

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: kasiarzyna007 »

Niestety nie dam rady pojechać, złapało mnie konkretne choróbsko :/
Bawcie się dobrze! :)
Kasia Kornatowska
Konrad P.
Posty: 27
Rejestracja: 2016-11-02, 08:44

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Konrad P. »

kasiarzyna007 pisze:Niestety nie dam rady pojechać, złapało mnie konkretne choróbsko :/
Bawcie się dobrze! :)
Kasia Kornatowska

Robiłaś jakieś ustalenia odnośnie zapasów, które miałaś organizować?
Daj szybko znać do osoby odpowiedzialnej za jadłospis, żeby mogła to w razie czego ogarnąć.
stynak
Posty: 9
Rejestracja: 2016-10-27, 10:25

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: stynak »

Uwaga
zmieniłam numer telefonu. Jest już w naszym googlowym dokumencie. Jeśli będziecie jeszcze dzisiaj mieli jakieś sprawy związane z namiotami piszcie na ten nowy.

Justyna Kowalczyk
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Michał »

Tak dla pewności napiszę.
Na liście sprzętu zabrakło (o ile dobrze spojrzałem) naczynia, z którego będziemy jedli. ;-)
Proszę to uwzględnić i zabrać ze sobą menażkę, miskę, czy inne większe od kubka naczynie na posiłki. ;-)

Proszę też o śledzenie na bieżąco forum przez wszystkich w celu uwzględnienia ewentualnych kolejnych ubywających osób, szczególnie odnosi to się do osób odpowiedzialnych za jedzenie i np. namioty.

Pozdrawiam
Michał Strzelczyk
stynak
Posty: 9
Rejestracja: 2016-10-27, 10:25

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: stynak »

Michał pisze: Proszę też o śledzenie na bieżąco forum przez wszystkich w celu uwzględnienia ewentualnych kolejnych ubywających osób, szczególnie odnosi to się do osób odpowiedzialnych za jedzenie i np. namioty.
Ilość namiotów już została zredukowana o jedną czwórkę.

Jeszcze chciałabym się upewnić czy ktoś bierze świeczki i zapałki, bo najpierw przewijało się to wśród potrzebnych rzeczy, a na ostatecznej liście chyba nie ma. Pewnie nie każdy musi je mieć, ale żeby się nie okazało, że nie mamy wcale ;-) Ja mogę wziąć jak coś, bo specjalnie dokonałam zakupu :P
Michał
Posty: 173
Rejestracja: 2008-04-20, 12:16

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Michał »

Świeczkę i zapałki (zapalniczki), powinien mieć każdy. Świeczki ułatwiają rozpalenie ognia. ;-)

Michał S.
Konrad P.
Posty: 27
Rejestracja: 2016-11-02, 08:44

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Konrad P. »

Właśnie wróciłem z zakończonych powodzeniem łowów, więc podzielę się być może istotna dla niektórych informacją.
W księgarni Atlas na Jana Pawła II (na parterze bloku, który jest po prawej stronie stojąc przodem do Hali Mirowskiej) mają laminowane mapy pięćdziesiątki Beskidu Niskiego.
Mapa jest wydawnictwa Compass i jest w całości (w odróżnieniu od sztywnych map Express map, w których arkusze mapy są cięte)
Cena to niecałe 16zł. Nie znam tylko godzin otwarcia.

Mają tez tam (przynajmniej mieli, jeśli kupiłem ostatni egzemplarz) przewodnik po Beskidzie Niskim wydawnictwa Rewasz. Cena 38zł, czyli wyższa niż na stronie Rewasza, ale jest (albo był :) ) dostępny od ręki.
Pina
Posty: 25
Rejestracja: 2016-10-27, 19:04

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Pina »

Mam pytanie do osób zajmujących się sprzętem i jedzeniem: czy bierzemy deskę do krojenia?
kasiarzyna007
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-28, 16:07

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: kasiarzyna007 »

Konrad P. pisze:
kasiarzyna007 pisze:Niestety nie dam rady pojechać, złapało mnie konkretne choróbsko :/
Bawcie się dobrze! :)
Kasia Kornatowska

Robiłaś jakieś ustalenia odnośnie zapasów, które miałaś organizować?
Daj szybko znać do osoby odpowiedzialnej za jadłospis, żeby mogła to w razie czego ogarnąć.
Nie, nie byłam za to odpowiedzialna
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: Marek Paleski »

kasiarzyna007 pisze:
Konrad P. pisze:
kasiarzyna007 pisze:Niestety nie dam rady pojechać, złapało mnie konkretne choróbsko :/
Bawcie się dobrze! :)
Kasia Kornatowska

Robiłaś jakieś ustalenia odnośnie zapasów, które miałaś organizować?
Daj szybko znać do osoby odpowiedzialnej za jadłospis, żeby mogła to w razie czego ogarnąć.
Nie, nie byłam za to odpowiedzialna
Kasia, byłaś odpowiedzialna za zakup: tortellini ze szpinakiem (Melisa)250g x 2, soczewica sucha czerwona 350 g. Pytanie, czy dostarczysz te produkty na miejsce zbiórki? Czy może ktoś kupi je za Ciebie? Jeżeli nie będziemy ich mieli, możemy mieć problem z posiłkami.
martynapl
Posty: 10
Rejestracja: 2016-10-27, 20:36

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: martynapl »

Hej, tak jak wspominałam w niedzielę, proszę o wpisanie w drugim arkuszu w kolumnie czwartej kosztu jakie ponieśliście na zakupy związane ze wspólnymi posiłkami (bez przegryzek!). Proszę o zrobienie tego do środy :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =629695606
anuszka
Posty: 21
Rejestracja: 2016-11-02, 13:35

Re: 1 kursówka, 5-6 listopada, 36 KPG

Post autor: anuszka »

Zdjęcia z I kursówki znajdziecie pod tym linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
ODPOWIEDZ