4. Kursówka 36. KPG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

4. Kursówka 36. KPG

Post autor: Michal Bekey »

Drodzy Kursanci:)

Pojedziemy w okolice naszej bazy namiotowej w Podwilku.

proszę chętnych na czwartą kursówkę o wpisanie się do dokumentu oraz wysłanie mi wiadomości (adres w dokumencie):
https://docs.google.com/document/d/1JsW ... sp=sharing

Póki co, wpisujcie tylko imiona i nazwiska do dokumentu i informacje, kto z Was miałby ochotę przedłużyć wyjazd, jeśli tak to o ile czasu( opcje 1 lub 2 dni dodatkowo).

Po zebraniu waszych adresów z wiadomości będę mógł zastrzec dokument i udostępnić tylko Wam. Chciałbym to zrobić w czwartek wieczorem.

Proszę o regularne śledzenie tego wątku, zadawanie pytań tu lub przez maila, w najbliższą środę nie robimy spotkania na temat wyjazdu.

Ufam że jako mówimy o 4. kursówce w tym sezonie, przygotowania przeprowadzicie sprawnie i obrana forma organizacji będzie wystarczająca. W następną środę przewiduję normalne spotkanie.

Pozdrawiam,

Michał Békey
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: 4. Kursówka 36. KPG

Post autor: Michal Bekey »

Drodzy uczestnicy, mój adres jest w dokumencie, wyślijcie mi proszę wiadomości z dowolną treścią, chcę już zablokować dokument i udostępnić tylko Wam. Nie zrobię tego bez adresów Waszych.

Co do zadań, na tym etapie trzeba się już zająć następującymi:

Transport- Kasia Romańczyk Sprawdź proszę co jeździ na trasie Rabka - Chyżne, bliżej - do Podwilka; oraz jak tam możemy się dostać i wrócić do Warszawy.
Cezary Solczak - wylosowałeś jadłospis, Twój wybór czy zdecydujesz się na centralne zakupy, czy każdemu wskarzesz co ma kupić i później rozliczysz to na równo między wszystkimi.

W razie pytań proszę o kontakt na maila lub tu.

Dziękuję, Michał
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: 4. Kursówka 36. KPG

Post autor: Michal Bekey »

Informacje o kursówce i tematy gawęd przewodnickich do wyboru znajdziecie:
http://www.skg.uw.edu.pl/1329
Osoby odpowiedzialne za jadłospis i transport nie muszą obowiązkowo wybierać gawędy.

Martyna zrezygnowała, Julia się dopisała, Julia wylosowałaś apteczkę, dzięki :)
Czarek_S

Re: 4. Kursówka 36. KPG

Post autor: Czarek_S »

Dzisiaj naniosłem zmiany w jadłospisie. Proszę wegeterian o wpisanie się pod jadłospisem, abym mógł policzyć ilość konkretnych produktów. Proszę również wegeterian o podpowiedź przy jednym posiłku :) Dokładne info w arkuszu.
Jakub Pruszyński
Posty: 9
Rejestracja: 2016-10-28, 14:19

Re: 4. Kursówka 36. KPG

Post autor: Jakub Pruszyński »

Julia jeśli możesz to miarę możliwości wypełnij dane w dokumencie google. Zakładając, że Michał już Ci go udostępnił.
Mikhael
Posty: 47
Rejestracja: 2015-11-05, 01:47

Re: 4. Kursówka 36. KPG

Post autor: Mikhael »

Wybaczcie moją niepewność w tym temacie, ale czy mam rozumieć, że z produktów spożywczych bierzemy we własnym zakresie tylko kanapki i 10 torebek herbaty, a przegryzki zostały już kupione centralnie i zostaną rozdzielone na dworcu razem ze składnikami do reszty posiłków?

Pozdrawiam
Michał
Czarek_S

Re: 4. Kursówka 36. KPG

Post autor: Czarek_S »

Tak

Pozdrawiam
Czarek
szyba
Posty: 15
Rejestracja: 2016-11-03, 00:20

Re: 4. Kursówka 36. KPG

Post autor: szyba »

Jako, że jestem odpowiedzialny za wspólny sprzęt na 5 kursówce to mam prośbę do osoby zajmującej się tym zagadnieniem na 4 kursówce: czy będzie mógł przejąć sprzęt (gary, piłę, rękawiczki itp.) w najbliższą środę jakoś przed lub po egzaminie?
ODPOWIEDZ