siódma kursówka

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
jedrekwitkowski

Re: siódma kursówka

Post autor: jedrekwitkowski »

Nie jest łatwo. Na razie zamiast coraz lepiej jest coraz trudniej.

Obecnie na liście uczestników wyjazdu jest 10 osób. Jadłospis trzeba dostosować do tej liczby osób, następnie trzeba napisać przygotować listę zakupów, podzielić ją na wszystkie jadące osoby (nie tylko kursantów, ale też Ewę, Paulinę i mnie). Na liście dla każdej osoby powinny znaleźć się ilości, kto ma ile czego kupić. Na tej liście powinny znaleźć się też informacje o przegryzkach, kto ile kupuje przegryzek grupowych.

Sprawa jest na wczoraj bo na spotkaniu powinniśmy zobaczyć poprawioną propozycję i listę zakupów. O ogarnięcie tego zadania prosimy Mirka. Mirek, daj znać, czy jesteś to w stanie zrobić przed spotkaniem.

O ogarnięcie transportu tam poprosimy w czasie spotkania Błażeja, który ogarnia już sprzęt wspólny.

O przejęcie referatu na temat Harnasi prosimy Michała.

Do zobaczenia jutro!

Jędrek
blazej
Posty: 28
Rejestracja: 2016-11-02, 19:47

Re: siódma kursówka

Post autor: blazej »

"Nic, co ma wartość, nie przychodzi bez walki" ~~ Paulo Coelho [1]

# Transport tam:
Proponuję ZBIÓRKĘ o godzinie 22:50 w hali dworca Warszawa Centralna, niedaleko stoiska Liptona (środkowa część hali).
Jutro będę zbierał pieniądze na bilety (PKP + autobus), około 75zł za bilet normalny, ale obecnie system PKP się konserwuje i nie wyświetla aktualnych cen.

Na liście są tylko dwie zniżki: Ania K. studencka, Maria szkolna.
Jeżeli ktoś jeszcze ma jakąś zniżkę to proszę o uaktualnienie dokumentu.

# Namioty:
Zostało 7 wspaniałych kursantów. Proponuję zatem, by wziąć dwa namioty 4-osobowe: Pawła i Mirka.
Panowie, potwierdźcie proszę (najlepiej przed spotkaniem), że możecie je wziąć ze sobą, a także że są to namioty dość solidne na obecną aurę.


Wydaje mi się też, że po wypadnięciu Szymona jeszcze jeden temat referatu oczekuje przygarnięcia: 6. Topografia Beskidu Żywieckiego

======================

[1] - cytat i przypisanie do autora zmyślone, ale na temat.
blazej
Posty: 28
Rejestracja: 2016-11-02, 19:47

Re: siódma kursówka

Post autor: blazej »

Mam też jeszcze pytanie i sugestię, czy ktoś (najlepiej dwie osoby) nie zdecydowałyby się zrobić wspólnie zakupów żywieniowych dla wszystkich.

Ostatnio robiłem to samemu dla ~20 osobowej kursówki i w sklepie zajęło mi to jakieś 1.5h. W dwie osoby, dla 10 osób powinniśmy to szybciutko ogarnąć. Myślę, że z perspektywy grupy jest to spora oszczędność czasowa - każdy robią zakupy i szukając 1-2 rzeczy straci dużo czasu. A potem jeszcze część osób chce sprawdzenia i wyrównania, jeżeli ktoś wydał mniej, a ktoś więcej - horror!

Ja mógłbym być jedną z osób kupujących, ale dopiero w piątek o 20:00 - być może ktoś mógłby to zrobić wcześniej?
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: siódma kursówka

Post autor: ZosiaS »

Jeszcze jedna informacja dla jasnośći sytuacji osoby posiadające legitymacje PTTK nie ubezpieczam bo posiadają własne ubezpieczenie, zakładam, że w tym celu wpisały PTTK jako date urodzenia

ZosiaS pisze:Cześć,
Niestety nie mogę być na spotkaniu ponieważ pracuje do 18
Oczywiście zdobędę PESELE
W chwili obecnej udało mi sie znaleść jedno ubezpieczenie które spełnia kryteria to PZU Wojażer
Cena za 9 osób NNW 20 000 zł/19,60 NNW 50 000 zł/ 34,56 NNW 100 000 zł 61,12
jedrek_witkowski pisze:Drogie, Drodzy,



7. UBEZPIECZENIE
W naszym arkuszu organizacyjnym nadal nie ma PESELI. Zosia, prośba do Ciebie o obecność na spotkaniu środowym, zebranie tych danych i przypilnowanie ubezpieczenia.

DO ZOBACZENIA WE ŚRODĘ O 17.30!!! OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. ZACZYNAMY PUNKTUALNIE!

Pozdrawiam,
Jędrek
Awatar użytkownika
Paxek
Posty: 269
Rejestracja: 2007-10-24, 00:31
Kontakt:

Re: siódma kursówka

Post autor: Paxek »

Towarzysze!

Zabiorę się za Jadłospis. Wygląda mi na gotowego tylko przelicze wartości. Przygotuję to na spotkanie.
Jeżeli będą jakieś komentarze podczas spotkania to oczywiście uwzglednie.
Podzielić dziś jedzenie będzie mi trudno- zakupy zrobię sam i rozparceluje/wagowo/osobowo w piątek z gotowymi osobopaczkami.

Miłego dnia wam życzę
Mirek von Niemiroff vel Niemirek
Jedrek Witkowski

Re: siódma kursówka

Post autor: Jedrek Witkowski »

Dzięki Chłopaki za podjęcie wyzwania (i cytat zagrzewajacy do walki).

Do zobaczenia ze wszystkimi dzisiaj o 17.30!
ZosiaS
Posty: 114
Rejestracja: 2015-11-10, 12:19

Re: siódma kursówka

Post autor: ZosiaS »

Potrzebuję jeszcze adresy zamieszkania do ubezpieczenia :/
Awatar użytkownika
Paxek
Posty: 269
Rejestracja: 2007-10-24, 00:31
Kontakt:

Re: siódma kursówka

Post autor: Paxek »

Witam,
Ostatecznie wygrała wersja powrotna pociągiem TLK 35170:
Maków Podhalański 00:17
Warszawa Centralna 06:20
Zwrot kosztów za bilety poproszę w miarę możliwości na konto.
Kwoty i nr konta podałem w udostepnioinym dokumencie na nowej zakładce "Transport Powrót"
Mirek von Niemiroff vel Niemirek
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: siódma kursówka

Post autor: Ania_Zeth »

Mirek, po wiosennym mam 4x250g paczki tortelinii Primo Gusto ze szpinakiem i ricottą, które możemy wykorzystać.
Sprawdziłam datę ważności jest ok. Dla pewności, o które chodzi wrzucam link:
https://ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-P ... 3009744461

Myślę, że warto żebyśmy wpisali numery telefonów w dokumencie google, żeby np. na dworcu gdyby ktoś się spóźniał móc się szybko skontaktować itp.

Bilety powrotne
Ważna kwestia i jednocześnie prośba z mojej strony, żeby mój bilet był osobny i jeżeli będzie kupowany online, to żeby widniało tam moje imię i nazwisko. Dzięki.
blazej
Posty: 28
Rejestracja: 2016-11-02, 19:47

Re: siódma kursówka

Post autor: blazej »

Mam kupione bilety na pociąg do Jordanowa, jeszcze w niższej cenie (62zł za normalny). Niestety na chwilę obecną tylko 3 z 10 mają przydzielone miejscówkę - więcej już nie było.

Jest oczywiście możliwe, żeby oddać bilety i wybrać inną możliwość dojazdu, ale ja wolałbym tego nie robić, bo:
- pani w kasie obiecała mi sprawdzać, czy nie pojawiają się nowe miejscówki i je nam zarezerwować. Miejsc może przybyć, gdy dostawią wagon, lub też gdy ktoś zwróci bilet.
- w pociągu mają być przedziały do przewozu rowerów. Jeżeli wyłożymy je karimatami to jak dla mnie lepsze miejsce na nocleg, niż przedział.

Ewo, Jędrzeju i Grupo - proszę o informację, jeżeli nie zgadzacie się z moją oceną i uważacie, że należy wybrać inny dojazd.
Awatar użytkownika
Paxek
Posty: 269
Rejestracja: 2007-10-24, 00:31
Kontakt:

Re: siódma kursówka

Post autor: Paxek »

Aniu, wszystko wedle życzęń,
Ktoś z koegów jeszcze potrzebował osobnego biletu z powodu choroby,
Szczerze przyznam, że imienia nie zanotowałem. Stąd prośba się zgłosić.
Mirek von Niemiroff vel Niemirek
gość

Re: siódma kursówka

Post autor: gość »

Chodziło o Michała W
Awatar użytkownika
Paxek
Posty: 269
Rejestracja: 2007-10-24, 00:31
Kontakt:

Re: siódma kursówka

Post autor: Paxek »

Jedzienie:

Proszę każdego o kupienie indywidualnie:

Przegryzki (Każdy kupuje osobno, ale dzieli się ze wszystkimi podczas kursówki:) )
- czekolada (2tabliczki różne) 200 gr
- suszone owoce / albo kabanosy/ser wedzon-warkocze 250 gr
- orzechy 100 gr
- niespodzianka max 500 gr
- woda 1,5 l. (podana już została w sprzęcie) więc tu tylko wspominam
Kanapki na sobotnie sniadanie

Wspolne jedzenie dostaniecie na dworcu.
Ostatnio zmieniony 2017-01-12, 19:48 przez Paxek, łącznie zmieniany 3 razy.
Mirek von Niemiroff vel Niemirek
blazej
Posty: 28
Rejestracja: 2016-11-02, 19:47

Re: siódma kursówka

Post autor: blazej »

Dostałem dziś telefon z kasy PKP, że będzie dodatkowy wagon na przejazd tam, więc powinno być spoko.

Czy ktoś z Was mieszka blisko Warszawy Wschodniej?
jedrekwitkowski

Re: siódma kursówka

Post autor: jedrekwitkowski »

a po co nam Warszawa Wschodnia?
ODPOWIEDZ