Przejście zimowe 2017

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Przejście zimowe 2017

Post autor: Marek Paleski »

PRZEJŚCIE ZIMOWE 2017

Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne wszystkich kursantów chętnych do udziału w tegorocznym przejściu zimowym. Termin przejścia to 11-18. lutego (wyjazd 10. lutego wieczorem, powrót w nocy/nad ranem 18-19. lutego).

Spotkanie odbędzie się w dniu 18.01.2017 r. (środa) po wykładzie, w tej samej sali co wykład. Będzie to pierwsze spotkanie, co nie oznacza, że można się na nim nie stawić - obecność potencjalnych uczestników jest obowiązkowa.

Na spotkaniu zapoznamy się z ogólną specyfiką przejścia zimowego oraz zajmiemy się rozdzieleniem zadań.
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Marek Paleski »

Tak jak ustalaliśmy na poprzednim spotkaniu, na kolejne zapraszamy w najbliższą środę po wykładzie (25 stycznia około 19:30). Podobnie jak poprzednio, spotkanie to jest obowiązkowe dla uczestników zimówki!

Pozdrawiam
Marek
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Ania_Zeth »

Pamiętajcie, że przed zimówką należy wpłacić II ratę za kurs. :)
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Marek Paleski »

W dokumencie googlowym (mam nadzieję, że każdy ma już do niego dostęp) zamieściłem informacje odnośnie zejściówki i obowiązkowej graniówki. Bardzo proszę wszystkich kursantów o zapoznanie się z nimi. W razie problemów / wątpliwości proszę zadawać pytania na forum.

Najbliższe spotkanie przedzimówkowe oczywiście w środę po wykładzie :)
Joanna_W
Posty: 85
Rejestracja: 2016-11-02, 23:00

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Joanna_W »

To ja mam pytanie oscylujące wokół sprzętu wspólnego. Czy ktoś z Was (a może klub?) posiada łopatę?? Taką wiecie - do odśnieżania (np. miejsca pod namioty lub pod ognisko). Przy aktualnej ilości śniegu, to może być całkiem nam przydatna rzecz :)

Bardzo proszę o informację, jeżeli ktoś z Was ma i się nada do zabrania :)
Kabanos
Posty: 6
Rejestracja: 2016-12-07, 08:52

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Kabanos »

Jeśli chodzi o łopatę to z własnego doświadczenia powiem że równie dobrze jak łopata śniegowa sprawiają się pokrywki do garów, tylko oczywiście lans jest ciut mniejszy ;)
mtignaczewski
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-28, 16:21

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: mtignaczewski »

Jadłospis ma prośbę, żeby się dopisać, czego się nie je.
I pytanie (prawie autorskie): jak stoimy z tematami referatów? Są już gdzieś?
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Marek Paleski »

Mateuszu, cieszę się, że masz już ochotę na naukę do referatu :-) Tak jak zapewniałem Was na spotkaniach informacyjnych, referaty zostaną przydzielone odgórnie i w stosownym czasie (zapewne przed środą) pojawią się w dokumencie googlowym. Na razie bardzo proszę o skierowanie wszystkich sił na realizację już przydzielonych Wam zadań ;-)

Patryku, z własnego doświadczenia wiem, że lekka aluminiowa łopata jednak lepiej sprawdza się niż pokrywka ;-)
Gocha

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Gocha »

Heja,
Proszę o jak najszybszą aktualizację w rubryce namioty, chcę ustalić, które weźmiemy. Jeśli namiot jest niekompletny lub uszkodzony to proszę, żebyście takiego nie wpisywali w dokumencie.

Pozdrawiam Zimówkowo :)
Gośka
Joanna Bereda

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Joanna Bereda »

Kochani!

Bardzo proszę o sprawne uzupełnienie (najlepiej do 31.01) w dokumencie naszej Zimówki rubryki "alergie i wege". Proszę o zastanowienie się czy jakiś przypraw nie trawicie albo konkretnych produktów (np. chili, ostrej paptyki, imbiru, płatków owsianych, laktozy)? Daję krótki termin, bo na środę z Olą i Mateuszem musimy przedstawić konkrety.

Na razie mamy dwie osoby wege. Ktoś się dołącza?

Pozdrawiam!

Asia B.
Ania_Zeth
Posty: 139
Rejestracja: 2015-11-05, 00:02

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Ania_Zeth »

Przed Zimówką pewnie pojawi się kilka spraw organizacyjnych i w związku z tym kierujcie je proszę na maila kk@.
Informacyjnie: wiadomości na forum nie dochodzą, na FB rzadko odpisuję a mail jest sprawdzany na bieżąco.
Maria Kapaon
Posty: 8
Rejestracja: 2016-11-06, 23:23

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Maria Kapaon »

TRANSPORT POWROTNY

Narazie mam 3 propozycje co do transportu powrotnego:

1 opcja:
Neobus z Iwonicz-Zdrój - Warszawa dw. Centralny (jesli chodzi o godziny to są trzy opcje 15:55-23:16(sobota), 20:30-03:36(niedziela rano) i 23:25-06:21(niedziela rano))
Cena: 70zł/os, możliwe są zniżki grupowe, ale nie znalazłam informacji jakie konkretnie.

2 opcja:
pociąg PKP Intercity
Krosno-Warszawa centralna 21:41-06:20(niedziela rano)
Cena: 52.50zł/os

3 opcja:
Bus Miś z Krosno - Warszawa dw. Zachodni godz. 15:00-20:55(sobota wieczór)
Cena: 60zł/os przy zakupie biletu u kierowcy, przy zakupie biletu online jest możliwa zniżka.
Marek Paleski
Posty: 176
Rejestracja: 2013-12-11, 18:14

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Marek Paleski »

Po egzaminie (około 19:00? myślę, że godzina Wam starczy...) oczywiście spotkanie przedzimówkowe na którym dokładnie omówimy sobie rezultaty Waszych zadań.

Proszę, zamieszczajcie wyniki Waszej pracy tutaj na forum, żeby każdy mógł się z nimi zapoznać i żeby można było lepiej je skomentować.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Wojtek »

Drodzy kursanci... CO BĘDZIEMY JEDLI?!

Na razie - z rubryki "alergie/wege" - wnioskuję, że trzy osoby nie jedzą mięsa, a jedna kotów. Super, cenne informacje, ale skąpe. Musimy dziś na spotkaniu zacząć rozmawiać o konkretach, pamiętajcie.

W.
Joanna Bereda

Re: Przejście zimowe 2017

Post autor: Joanna Bereda »

Wojtek pisze:Drodzy kursanci... CO BĘDZIEMY JEDLI?!

Na razie - z rubryki "alergie/wege" - wnioskuję, że trzy osoby nie jedzą mięsa, a jedna kotów. Super, cenne informacje, ale skąpe. Musimy dziś na spotkaniu zacząć rozmawiać o konkretach, pamiętajcie.

W.
Jadłospis się tworzy w pocie czoła. Niedługo wrzucę konkrety.
ODPOWIEDZ