VIII kursówka XXXVI KPG

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Mikhael
Posty: 47
Rejestracja: 2015-11-05, 01:47

VIII kursówka XXXVI KPG

Post autor: Mikhael »

Jako że dawno już nie było żadnej kursówki, a dzięki przekazowi ustnemu oraz częściowo własnemu doświadczeniu posiadam wiedzę, że w minionych latach czasem zdarzały się jeszcze wyjazdy kursowe wiosną, to sądze, że jest o co walczyć. Myślę, że jeśli namówimy co najmniej jednego instruktora na to zuchwałe przedsięwzięcie, to ani Komisja Szkoleń, ani Kierownictwo Kursu, ani nikt inny nie będzie oponować i wyjazd dojdzie do skutku. Oczywiście pod warunkiem, że będzie wystarczająco dużo chętnych kursantów.
Uważam więc, że najbezpieczniej będzie wpierw ustalić ile osób chciałoby w ogóle pojechać. W tymże celu przygotowałem formularz googlowy, gdzie można wybrać pasujące terminy, a nawet zróżnicować je pod względem dogodności. Terminów 15-16 kwietnia i 22-23 kwietnia nawet nie uwzględniałem ze względu na Święta Wielkanocne i nadmierną bliskość Wiosennego.



https://drive.google.com/open?id=1ADFNS ... unhLidYVjg

A więc śmiało zapisujcie się, pamiętając przy tym, że zwykle od kliknięcia w link do formularza rozpoczyna się prawdziwa górska przygoda.
Mikhael
Posty: 47
Rejestracja: 2015-11-05, 01:47

Re: VIII kursówka XXXVI KPG

Post autor: Mikhael »

Z siedmiu osób, które wypełniły do tej pory formularz, każdy wskazał termin 1-2 kwietnia jako akceptowalny. Pozostałe terminy nie znalazły zbytniego zainteresowania: tylko dwie osoby zaakceptowały 25-26 marca i trzy osoby 8-9 kwietnia. Wobec tego nie pozostaje nam nic innego jak znaleźć instruktora, który zechce pojechać z nami w góry w pierwszy weekend kwietnia.
ODPOWIEDZ