JASEŁKA

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
fractalface
Posty: 64
Rejestracja: 2008-11-11, 04:19
Kontakt:

Re: JASEŁKA

Post autor: fractalface »

JASEŁKA SUCKS!!! he he he
Jak już proponowałem mogę puścić swój film komediowy ale on ma 50 minut.

S.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: JASEŁKA

Post autor: Sylwia »

Ja w imieniu Marty ,ktorej net padł i mnie poprosiła(bo mnie bardzo lubi :mrgreen:) o to bym Was poinformowała ,ze ma numer telefonu o taki :505097078 i do Was dołączy :-D
Tymczasem miłej nauki do egzaminu,he he
MoNiKa

Re: JASEŁKA

Post autor: MoNiKa »

To ja w takim razie biorę scenariusze i może uda nam sie zrobić jakąś całkiem fajną kompilację. Do zobaczyska :*
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: JASEŁKA

Post autor: MartaObdarta »

Witam,

tak jak Sylwia napisała, nie mam chwilowo netu i teraz piszę z uczelni. nie wiem czy pojawię się dzisiaj na spotkaniu i w związku z tym chciałam wysłać Monice to, co napisałam razem z Sylwią. niestety na forum Monika nie ma swojego konta, a co za tym idzie adresu e-mail :-( scenariusz wysłałam mateuszowi z nadzieją, że odbierze mail'a przed spotkaniem.

Monika jak możesz to zadzwoń do mnie lub wyślij sms-a (jesli nie będę odbierać) ze swoim adresem, to jeszcze Tobie postaram się to wysłać.

Pozdro ;-)
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: JASEŁKA

Post autor: Michal Pluta »

Spotykamy się dzisiaj koło metra centrum o godzinie 19.30.

Pozdrawiam
"Tak to się robi w Szczecinie"
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: JASEŁKA

Post autor: Michal Pluta »

Kolejne spotkanie dotyczące jasełek w najbliższą środę przed wykładem o 16.30.

Zapraszam
"Tak to się robi w Szczecinie"
MartaObdarta
Posty: 56
Rejestracja: 2008-11-19, 20:58

Re: JASEŁKA

Post autor: MartaObdarta »

ale przed wykładem na krakowskim się spotykamy czy w tej szkole co mamy egz. ?

dobrej nocy
Mateusz_Człap
Posty: 32
Rejestracja: 2008-11-01, 11:50

Re: JASEŁKA

Post autor: Mateusz_Człap »

Dobre pytanie, to gdzie??
MagdalenaT

Re: JASEŁKA

Post autor: MagdalenaT »

No i jak z tymi jasełkami? Chciałabym wziąć w nich udział, ale żaden z dotychczasowych terminow spotkań mi nie pasował :( W ogóle to czy ktoś wie jak dokładnie czasowo będzie wyglądała śr za tydzień? Bo mam sporo zajęć przed i po kursie, więc nie powinnam się w sumie pchac jak nie dam rady się wyrobić :P
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: JASEŁKA

Post autor: Sylwia »

Najprawdopodbniej wezmiesz w nich udzial;]wlasnie myslimy nad obsadą;]
Magdalena
Posty: 35
Rejestracja: 2008-11-08, 14:34

Re: JASEŁKA

Post autor: Magdalena »

No dobrze, ale nie wezmę w nich udziału jesli się okaże że całkowicie się pokrywają z dodatkowymi ćwiczeniami z analizy z której to 2 dni później mam mega straszne kolokwium, a martwię się że taka konfiguracja czasowa jest bardzo bardzo prawdopodobna
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: JASEŁKA

Post autor: Sylwia »

W PONIEDZIAŁEK O 20.00 JEST SPOTKANIE W SPRAWIE JASEłEK(JESZCZE NIE WIEM GDZIE,JAKIES PROPOZYCJE?)

JA ROZUMIEM ,ZE NIKT NIE MA CZASU(JA TEZ GO NIE MAM),ALE TRZEBA NA TO SPOTKANIE PRZYJSC(NAWET 2 GODZINY SPOZNIONYM !),BO INACZEJ NIC Z TEGO NIE WYJDZIE.ROZDAMY WYMYSLONE PRZEZ NAS ROLE,PRZYDZIELIMY ZADANIA,OGARNIEMY JAKIES DIALOGI WSPOLNIE I BEDZIE CACY :mrgreen:

WLASCIWIE OD TEGO SPOTKANIA ZALEZY CZY JASLEKA SIE ODBEDA CZY NIE(JAK DLA MNIE MOGLOBY ICH NIE BYC,ALE SKORO JUZ Są.... ;-) )
A POZA TYM MILO BY BYLO JAKBY TROCHE WIECEJ NIZ PIEC OSOB SIE TYM ZAJELO,MOZE OSOBY KTORE NIE JADA NA KURSOWKE 13-14 BY COS ZACZELY ROBIC?
A DO ZROBIENIA Z RZECZY PRAKTYCZNYCH JEST:
-WYCIECIE SLONCA I KSIEZYCA ,TAK ABY BYLY WIDOCZNE Z ZE "SCENY" W SALI SAMORZADU(TAM GDZIE MAMY WYKLADY)
-WYCIECIE PROSTOKATNA Z NAPISEM "GRUPOWY",TAK ABY BYLY WIDOCZNE Z ZE "SCENY" W SALI SAMORZADU
-SKOBINOWANIE RZUTNIKA!!!
-GLOSNIKOW I LAPTOPA

I...KTOS Z WAS KTO BYL NA SPOTKANIU W PONIEDZIALEK LUB PRZED WYKLADEM,PAMIETA CO TRZEBA JESZCZE ZROBIC?
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: JASEŁKA

Post autor: Maćko Wećko »

Magdalena pisze:No dobrze, ale nie wezmę w nich udziału jesli się okaże że całkowicie się pokrywają z dodatkowymi ćwiczeniami z analizy z której to 2 dni później mam mega straszne kolokwium, a martwię się że taka konfiguracja czasowa jest bardzo bardzo prawdopodobna
Popieram Magdę - akurat mam z nią analizę i też wolałbym dodatkowe ćwiczenia... Dlatego mogę zrobić wszystkie rzeczy praktyczne, ale prosiłbym o zwolnienie mnie z części "rolnej" ;-)
Sylwia pisze:-WYCIECIE SLONCA I KSIEZYCA ,TAK ABY BYLY WIDOCZNE Z ZE "SCENY" W SALI SAMORZADU(TAM GDZIE MAMY WYKLADY)
-WYCIECIE PROSTOKATNA Z NAPISEM "GRUPOWY",TAK ABY BYLY WIDOCZNE Z ZE "SCENY" W SALI SAMORZADU
Mogę to zrobić. Przyniosę na poniedziałek lub środę - jak wolicie.
-SKOBINOWANIE RZUTNIKA!!!
Rzutnik (multimedialny) nie jest przypadkiem na stałe zamontowany w sali?
-GLOSNIKOW I LAPTOPA
Mogę to Wam pożyczyć (przez Wexa). Tylko proszę, żadnych prezentacji w PowerPoincie! :D
A, głośniki mam dwa zewnętrzne, dają OK jeśli chodzi o oglądanie filmów, ale nie wiem jak sobie poradzą z nagłośnieniem na tak dużej sali, ale mam szczerą nadzieję że będzie OK :D.
wex
Posty: 780
Rejestracja: 2007-03-30, 22:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: JASEŁKA

Post autor: wex »

Spokojna głowa, rzutnik jest zintegrowany w sali. Nagłośnienie też, choć nie jestem pewien na temat tego czy można podłączyć laptopa - spytajcie o to dziewczyn.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: JASEŁKA

Post autor: Sylwia »

No chyba prezenetacji w Power poincie nie bedzie,w ogole nie wiem czy cos bedzie,to zalezy od Kursantow,a to na srode mozesz przyniesc te wyciete rzeczy.
Wazne jest ,aby duzo osob sie pojawilo,bo wlasciwe w ogole dialogow nie mamy..a wspolnymi silami na pewno cos wymyslimy.
ODPOWIEDZ